0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (3,619 puan) tarafından
Günaydın kzilar.kizim 10 aylık ama rahim ağzı kapalı vajina girişi yok yani başına gelen bilen varmı 

12 Cevaplar

0 oy
(3,904 puan) tarafından
Nasil yani 10 aydir nerden çişini yapıyor peki?    Gecmis olsun
(3,619 puan) tarafından
Ya bilmiyorum ki detaylı incelemedim ama bana kapalı gibi geldi yarın Dr goturucem de tekrar kendim baksammi bilmiyorumki
tarafından
Kiz ikisi ayrı yer idrar deliği ile vajina idrar açık vajina kapalı demek ki
(3,619 puan) tarafından
Küçük olduğu için mi goremiyorum anlamadım kız çocuğu olanlar görmek için neye dikkat etmem lazim
(1,964 puan) tarafından
Çiş yapılan kısmı göremezsin ama vajina girişi fark edilir. Bebeklerde yapışıklık olabiliyor doktora danışman daha iyi olur.
(3,619 puan) tarafından
Pazartesi günü gidicem inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Doktor git inşallah çok geç kalmamışsındır bebeklerde yapışılalım oluyor doktor krem veriyor açılıyor ama ilk farkettiğinde gitmen lazımdı geç kaldıysan operasyonla açılır 
(3,619 puan) tarafından
İlk farkettigimde anneme dedim daha erken açılır dedi ama ne bileyim anca randevu buldum gidicem
(4,089 puan) tarafından
Yapışan yer nasıl kendiliğinde açılsın canm inşallah operasyona gerek kalmaz ilaçla açılır
(3,619 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Bilgim yok canim post yukarı çıksın inşallah bilen biri çıkar Rabbim şifa versin 
(3,619 puan) tarafından
Çok sağol Allah razı olsun canim
0 oy
(426 puan) tarafından
Kapalı olsa çişini nasıl yapacak 10 aydır. 
(426 puan) tarafından
İlk defa duydum, inşallah sıkıntı yaratmaz. Geçmiş olsun canım
(3,619 puan) tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
tarafından
Bir iki kişi daha sormuş arkadaşlar iyimisiniz sizde kadinsiniz vajina deliği ve idrar deliği aynı değil hala bilmiyormusunuz Allah aşkına
(3,619 puan) tarafından
İdrar deliği vajinanin içine doğru ama daha üstte kalıyor dimi sondayi takarlarken öyle hissettim ben
tarafından
İdrar deliği daha üstte
0 oy
tarafından
En fazla operasyonla aciyolar diye biliyorum 
(3,619 puan) tarafından
Anladım canm inşallah iş oralara kalmaz
tarafından
İnşallah ama benim yakın akrabam o sekildeymis çok eskiden annesi fark etmemiş bile o şekilde evlendirmisler uzun süre birliktelik olmamış yaşı küçük olduğu için anlamamış çok geç fark etmemişler doktora gidene kadar tabi dr.operasyonla acmis
tarafından
O yüzden mutlaka goturun
(3,619 puan) tarafından
Anca temmuza sıra buldum pazartesi goturcem inşallah
0 oy
tarafından
Canım ben de öyle doğmuşum anneme doktor büyüdükçe kendi açılır demiş öyle oldu ne operasyon geçirdim ne de ilaç aldım evlendim çocuğum var
(3,619 puan) tarafından
Öylemi kaç yaşında farkettiniz açıldığını ağrı sızı birşey yaptımi sende
tarafından
Canım ben farketmedim bile annem söyledi bana bir defa öyle doğmuştum diye onda da kendiliğinden açıldı dedi bilmiyorum hiç bir problem yaşamadım ben.
(3,619 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
tarafından
Kız doktor ilk doğduğu esnada hiç muayene etnedi mi orasını? Bizim doktor bakmişti yani onunda bakmasi gerekiyordu 
(3,619 puan) tarafından
Bilmiyorumki baktım genel anestezi oldum ben
tarafından
Dogumdan sonra bebeği çocuk doktorunun yanina çikariyorlar 2 çocuğum oldu ikisinide öyle yaptilar detayli muayene edip anneye veriyorlar
(3,619 puan) tarafından
Bana birşey söylemediler valla
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Doktora götürdün mu canim. Belkide zar dan dolayi oyledir
(3,619 puan) tarafından
Pazartesi goturcem inşallah canım
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Vajinal yapışıklık vardır canım yeğenimde de vardı çok basit bir cerrahı işlemi var ama erken dönemde yaptırmayın tekrar yapışıyor 
(3,619 puan) tarafından
Ama dudak kısmı değil rahim giriş kısmı yok yegenindemi oyleydi
(4,426 puan) tarafından
Zaten orada yapışıklık olur canım ince bir deri ile kapalı olur bu bazen tamamen dışta bazense bir kaç cm içeride olabilir doktora götürdüğünde de daha detaylı göstererek de anlatır canım
(3,619 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol cevapların için
(4,426 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(11,308 puan) tarafından
Ebe kontrolde qnlamadi mi bizim hem doktor hem ebe bezini açıp bakmisti vajina girişi açık olsa gormemen imkansız canım ya afedersin dudaklarını iki parmaginla ayır biraz öyle bak temizlerken illa farkederdin ama olsaydı bilemedim bi doktora götür yoksa idrar yaptığı yerle vajina farklı yerdeler ama 
(11,308 puan) tarafından
Alla alla kontrol etmesi lazım normalde götür canım da grev varmış falan diyen de vardı ebeni bi ara istersen once
(3,619 puan) tarafından
Evet işte ne zamandır randevu bulamıyorum ki zor bela temmuza buldum işte Pazartesi gidicem
(11,308 puan) tarafından
İnşallah bi sıkıntı çıkmaz canım büyük yerde yaşamak çok zor gerçekten
(3,619 puan) tarafından
Evet hem öyle hemde doktorların birinin dediği birini tutmuyor hepsi farklı şeyler söylüyor kime inanacagini şaşırıyor insan
(11,308 puan) tarafından
Maalesef insanların kafasını karıştırıyorlar
0 oy
tarafından
Hiç mi açıklık yok canım daha yeni doğduğunda bile açıklığı çok belli oluyor eğer kapalıysa doktora gösterin hemen 
(3,619 puan) tarafından
Bariz belliyse gormemem imkansız demekki.iki oğlum var benim o yüzden kız bebek acemisiyim goturucem canım çok sağol
0 oy
tarafından
Geçmiş olsn kuzum inş öle bişe yoktur 
(3,619 puan) tarafından
Sağol canım inşallah ben gorememisimdir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
0 oy
0 cevap 26 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
29 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mavisiyah2001 (9 puan) tarafından soruldu

380,318 soru

11,386,887 cevap

34,887 kullanıcı

...