0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Uygun site buldum hemen alayım kaçırmayım diyorum 2 çocuğum olacak ama ilki birden oldu pek bişey anlamamıştım acil sezeryan olmuştu neyse bunlar yeterli olur mu sizce 

10 lu hastane çıkışı

5li hastane çıkışı

3 tane tulum 

2 tane takım 

Şimdilik yeter diyorum büyüdükçe alırım diye zıbın vs hariç bunlar az mı olur 

12 Cevaplar

0 oy
(1,437 puan) tarafından
Biraz az sanki canım ben baya zıbın aldım sürekli kusacaklar kızımın eskileri de vardı onları da yikadim kullanilmicak gibi değil çokta aşırıya kaçma mak lazim çok cabuk buyuyorlar 
tarafından
Sağolasın canım haklısın kışa denk geliyor bide doğum kurutmasi  vs sıkıntı olur belki ben kızımınkileri hep dagitmistim pişman oldum şimdi fiyatları gördükçe bir kaç tane daha alayım ve ya 3 6 ay falan dediğin gibi fazla giyemiyorlar zaten
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Hastaneye goturuceklerin sandım canm bunlar az degilmi sence :)
tarafından
Evet az kuzum çabuk büyür diye düşünmüştüm de hem kışın doğacak kurutmasi vs sıkıntı olur belki daha fazla alayım
(1,230 puan) tarafından
Çabuk buyuorr canm haklısın ama 3.6 alsan yine bya bir giyer
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Az bence birde tulum alma çabuk boy atıyorlar sigmiyorlar ben heves ettim aldım bir iki kere ancsk giydi birde sürekli kusmasi var kakada yapıyorlar disardi tasabilir
tarafından
Kuzum 3 6 ay alırım diye düşündüm ya da patiksiz olanlardan kızım büyüyünce unuttum ben kusma kaka olaylarını :D teşekkür ederim
(2,501 puan) tarafından
Zaten büyük beden al 3.6. 6.9 ay aldım sadece bir kaç tane yeni doğan aldım hep büyük büyük giydirdim
0 oy
tarafından
Canım ben 2 tane tulum aldım pahalıya bide kızım 2 defa giydi büyüdü hemen bence fazla tulum alma zibin al pijamlar ve ustt ler al genel olarak 0 3 0 6 ay arası al çünkü ilk 6 ay hızlıca büyüyorlar ağız mendili fazla al benim işime çok yaradi  10 tane almıştım baya baya kullandım kizim  9 aylık halen kullanıyorum. Onun dışında çorap al 
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Hangi site güvenilir mi bende 3 aylık hamileyim ne alacağımı bilemiyorum
tarafından
Kuzum güvenilir diye düşünüyorum ilk alışverişim lolons
0 oy
tarafından
Az gibi canım 
tarafından
Banada öyle geldi kuzum
0 oy
(1,405 puan) tarafından
hangi site canım. benim de alışveriş yapmam. lazim
tarafından
Lolonsdan kuzum
(1,405 puan) tarafından
teşekkür ederim canım
0 oy
(307 puan) tarafından
Bnce yeterli buldgyn siteyı söylermsin bakym
tarafından
Lolonsdan kuzum
0 oy
(1,464 puan) tarafından

image

Ben bunları aldım ve daha da eksiklerimin olduğunu düşünüyorum beziydi falan onları daha almadım ilk bebeğim bu arada biraz daha zıbın çorap ve eldiven almam gerek yeni doğan az geliyo gözüme 
tarafından
Çoğu bitmiş kuzum
0 oy
tarafından
Az canım. Bu çocuk kusacak kakasi çıkacak bezi sizdiracak. İki parçayı da makinada hemen yikayamiyorsun. Bir kaç parça daha ekle
tarafından
Haklısın canım teşekkür ederim
0 oy
(243 puan) tarafından
Nerden aldın cnm bnde 25 haftalıgim daha bişey almadim
tarafından
Lolonsdan kuzum
(243 puan) tarafından
Bende baktım ama çok şikayet var cnm
tarafından
Aa burdaki yorumlarda iyi oysaki
(243 puan) tarafından
Vlla ben şikayet sayfasına baktım cnm bir yıldır şikayet markası diyor birsurude sikayet var vlla çok uygun ama yinede param çöpe gitmesin yapacak bişey yok
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Tulumu hiç tavsiye etmem 2 defa giydirmedim bile. Ayaklı da aynı ayaksız da aynı. Onun yerine alt üst takım al daha iyi ve kullanışlı.
tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 112 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 98 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
5 cevap 93 göst.
31 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu

380,153 soru

11,380,480 cevap

34,871 kullanıcı

...