0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde (13,841 puan) tarafından

Kizlarrrr günaydin ☺⚘bende merak ediyorum acaba ayni durumu yasayan varmi fikir almak istedim⚘oglum ekimde 3 yasina girecek duzenmi takintimi anlayamiyorum:ermm:cok degisik hareketleri var mesela hali ***** dursun duzeltmrye calisir katlansin onu duzeltir hemen  ...cekmece acik.kalsin dolap acik kalsin hemen kapatir onlari..koltugun minderleri yere dussun kaldirir yerine koyar fakat oyuncaklariyla daginik oymar mesela odasi karisik olsun oyuncaklar daginik olsun ondan rahatsizlik duymaz..gecenlerde market posetlerini yerlestirirken cop poseti yerde kalmis aldi onu hemen dolabi acip icine atti ya da mesela arabalariyla oynar yemek yediricem cagiririm ya arabalarini duzeltip gelir yanima.bide buara yastiga sarilarak uyuma basladi resmen agliyo yastigimi ver diye ona sarilaraj uyuyor ve bu sicakta uzerini ortuyor illa ort ort diye aglar gibi gibi yani takintimi bunlar ben cozemedim fikir almak istedim yasayan varmi diye simdiden tesekkurler☺☺

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim erkek kardeşim de öyleydi hatta eline gir gir alır temizlerdi hahahah evi düşün 18 19 yaşında düzeldi 
(13,841 puan) tarafından
Takinti olarak kalmasinda bende karar veremiuorum☺
-Reklam-
0 oy
(17,931 puan) tarafından

Şu çocukları bi rahat bırakın anam yapsın ne güzel işteeeeeeeee:angel:

(13,841 puan) tarafından
Ya kuzum smdi yasayinca anlasiliyo aslinda ama belki yasayn vrdir dedim hani bole bazi seyler icin aglamasi falan degsk geliyo bir sure sonra yoksa yapsin yani ben tkilmam oyle birseylere de aynisini yasayan varmi diye merk ettm
(17,931 puan) tarafından
Ne olabilirki canım bana anormal gelmedi senden öyle görüyodur ondan yapıyodur
(13,841 puan) tarafından
Yok kiz ben oyle degilim babasi hix degil blmyrmki merk ettm bu yaslarda donemseldir belki diue
0 oy
(6,265 puan) tarafından
Hemen hemen benim oğlumda aynı şeyleri yapiyo valla kırlentler yerde olsun kanepeye koyar sonra bize bakar aferin diyelim diye:D bi ara kapıları kapatıyodu sürekli hiç açık kapı olsun istemiyodu o huyunu bıraktı şimdi bence korkacagin bi durum değil birde ekim kaç doğumlu ☺️
(13,841 puan) tarafından
Ekim 21☺bende merak ettim biraz aslinsa ayni seyleri yasayan varmi diye sadece ...mesela bi ara acayip araba dizerdi oyle boyle degil ama incelerdi hizasina kdr ben hic takilmsdim cocuk sonucta oyl3 seviyo diye dusundum.ama esim biraz takildi pedgga goturduk orda da kalemler vwrdi onlari dizdi hani doktor takinti demek icin erken demisti  baska seyler cikinca merk ettm☺
(6,265 puan) tarafından
Sen yine takip et de için rahat olsun diye doktora göster yine bi istersen bizde 8 ekim dogumluyuz bu arada ☺️
(13,841 puan) tarafından
Ayyy 8 ekim bende☺☺☺☺
(6,265 puan) tarafından
Ya ne güzel tesadüfe bak☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 249 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Gunani (13,841 puan) tarafından soruldu
+1 oy