0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (553 puan) tarafından
Hanımlar merhabalar bebeğim iki haftalık hala eldivenleri duruyor takıyorum sizler ne zaman çıkardınız birde hava çok sıcak sadece zıbınla durduruyorum ona rağmen biraz isilik olmuş pişik kremi sürsem etkili olur mu 

12 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Çıkar yüzünü çizmez ise sorun olmaz 
-Reklam-
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Travazol iyi geliyor isilige qma  bebisin küçük ona kullanılır mı bilmiyorum doktora veya eczaneye danış canim
0 oy
tarafından
Bepanthol cilt bakım kremi sürün 

Eldivenleri çıkarın 
0 oy
tarafından
Tırnaklqrıyla yüzünü çizmesin dikkat et çıkar canm
0 oy
(581 puan) tarafından
Ben hiç takmadım canım. Bı iki ker taktım çıkıp duruyordu bidahada takmadım. Kendini çizmezse sorun yok 
(553 puan) tarafından
Deniycem bende bakalım bugün
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Olur tabi ben bir hafta  falan anca kullandım sorun olmadı canım hem daha rahat ediyor bence öyle bebekler 
(553 puan) tarafından
Çıkarılacak bende ya çok bunalıyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Küçük kizim La oğlum mayıs doğumlu ikisinin de eldivenlerini eve gelir gelmez çıkardım şapka takmadım sıcak çünkü bunalıyor çocuklar isiligi icin de vücudunu yıka ya da ılık suyla sil kremle canım 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Ben hiç takmadim ikisine de valla ilk kızıma bı saat belki takmisimdim
0 oy
tarafından
Dogurbolan eldiven kullanmaması ten tene temas anneyle bebeğin bağ kurması için emerken falan size dokunmasi gerekiyor tırnaklarını toroulersen kendini cizmez sağlıkla büyüt inşallah 
0 oy
tarafından
Benim kızım yaz bebegiydi hiç takmadım duş aldığında tek taktik 
0 oy
(1,313 puan) tarafından
Ben hiç takmadım 2 çocuğuma da ellerini daha çabuk kesfede
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Hindistan cevizi yağı sürdüm ben gunde 2 defa banyo yapıyor bazen ve buna rağmen oluyo sıcak eldivenleri 3 ay çıkaramadım ben kızım doğduğunda bile yüzü çizikti ve hala cizer arada 10 aylık olduğu halde

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 513 göst.
11 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Emine57 (553 puan) tarafından soruldu

378,181 soru

11,318,945 cevap

34,764 kullanıcı

...