0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (488 puan) tarafından
2 kutu antibiyotik bitirdik ates inio cikio cok yüksek deil ama tahlillde yapildi az enfeksiyon cikti cigerlerde bisey yok bogazda enfeksiyonu var igneye basladik antibiyotik igne bugun 3. İgnesi hala cikio inio atesi pedifen calpolde veriyorum nasil gecicek ne zaman gecer cocugumun huyu suyu degisti cok uzuluyorum artik :( bademciklermi yapio aklima birsuru seyler geliyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Benimde oğlum 2 kıstır hep boğaz enfeksiyonu geçiriyordu calpol antibiyotik vermisti old geçti sürekli ılık şeyler verjyorfum suyu bile bol bol çorba ver canim içine de varsa kemik suyu ohh mis Rabbım en kısa zamanda iyileşirsin valla zor oluyor evlatlarımız hasta olunca
(488 puan) tarafından
Aminnn icmiyorki yaa yemek cok seciyor zor bela bi corba yediriyorum kac gunde gecmisti
(1,946 puan) tarafından
1 haftada geciyordu canim tabi kendine tamamen gelmesi neredeyse 2 haftayı buluyordu.Beninkide çok yemek seçer bi sehriye çorbasını seviyor başkada çorba içmez
(488 puan) tarafından
15 gun oldu ya iki kutu antibiyotik kullandim artik igneye dondum ucuncu ignesi hala atesi inip cikiyir
-Reklam-
0 oy
(488 puan) tarafından
Baska basina gelen yokmu
0 oy
(799 puan) tarafından
Canim bnde simdi bu soruyo sordum bizde ayni durumdayiz ilik dus aldir o biraz rahatlatiyor bizi senin sorunu okuyunca cok korktum bn 3gundur cekiyorum mavf oldu yavrum zapzayif sut bile icmiyor sadece suyla ayakta
0 oy
tarafından
Şuan benm de durumum öyle canm iki kez devlete gittim antibiyotik fayda etmedi iğne aldım oda etmedi sağlık ocağına gittim oda aynı cidden böyle devam etse bu pazartsei özele gitcem
(488 puan) tarafından
Ozellerden aldik hep ilacta noluyo sanki ignelerde fayda etmiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 63 göst.
6 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekkkkk (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
17 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,212 cevap

34,861 kullanıcı

...