0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde (810 puan) tarafından
Kızlar hftalardır hastanelerde sürünüyoruz bızım şansımıza mı böyle denk gelıyor bılmiyorum devlette işin olmuyo özele para yetmiyor şikayet etsek umurlarında değil saglık bakanlıgı cimerr htta başhekımliğe kadar gittik kımsenın umrunda degıl kım dur diycek bunlara? basta verdıler gazı parayı sonrada defolun denildi onlarda kendilerince haklı bizde haklıyız ya ciddi bişi olsa doğru dürüst bakan yok nolcak böyle

11 Cevaplar

+8 oy
(333 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu yorumu ister silin ister silmeyin lincleyin.

Askerlerimiz her koşulda yetişiyor herşeye yangın olur askerler koş heyelan olur askerler koş deprem olur askerler koş onlar grev yapıyor mu?

Bence sağlikcilarin popileri kalkmış sanki tüm türkiye zenginlik içinde bi onlar yoksul ki boyle bi kutsal meslek insan hayatı icin çalışan bi grup.

Valla doktor darp edildi vs vs haberler çıkıyor ya bazen hakediyorlar 
(333 puan) tarafından
Geçmiş olsun kızlar Allah evlatlarımızı korusun ana yüreğine ateş düşürmesin bende oglum 2 aylıktı gazdan catliyordu ilk cocuk bide ne yapacagimi bilemedim gece dr gittik bana mecbur çekeceksin aglat susar demez mi neye ugradigimi şaşırdım.
(3,669 puan) tarafından
Linclenecek birşey yok çok haklısın çok fazla havalandılar hastaneye gidiyorsun doğru düzgün ilgilenme yok sürekli bağırıyorlar birseyden anladıkları da yok
tarafından
Oglumu delik deşik ettiler babamda normal olaral tepki gösterdi adam sadece sesini yükseltti birden toplandılar neymiş şiddet miş insam gibi davran 3yasındaki cocuğa dur artık yeter be diye bagırıyor
(178 puan) tarafından
Siddet goruyoruz diyenler kendi cocuklarina boyle davranilsq neler yaparlar acabaa
(810 puan) tarafından
Amaçları zaten şiddet görüntüsü vermek
-Reklam-
+4 oy
(351 puan) tarafından
Cnm grrv yapmasalar ne olacak paraya geldimi grev yapıyorlar ama  insanlara dogru duzgun davranmıyolar davranan iyi işini hakkıyla yapan doktorlar harıc hemsireler surat asıyor personeller azarlıyo doktora soru sorulmuuo cevao bilr vermiyo
(810 puan) tarafından
Özetle k.öpek muamelesı görülüyor.Aynılarını bırebır ylrdır ysıyoruz Allah ne onlrsız koysun nede onlara muhtac etsın
(351 puan) tarafından
Kimse zorla gitmiyo kümse cocugunu ve ya kendisi yakınını oraya keyfi götürmüyor yapacakları işi bilip öyşe meslek ediniyorlar para askına diye degil daha cok insana yardımcı olmak için yemin ediyolar artık ne günlere kaldık
+1 oy
(873 puan) tarafından
Kime başta gaz verildi para verildi? Üslubunuzu hiç beğenmedim. Mağduriyetinizin sebebi ise devlet. Milletin yetiştirip kıyamadığı kuzusuna  saldıranlara başta caydırıcı ceza verilmedi durum buralara geldi. 
(810 puan) tarafından
Gerektem hakkıyla yapanlara asla ama asla lfmz yok saygım sonsuz bu hastaların sucu degıl o yemınler bosuna edılmıyor ben bı kac gun once sorumsuz dr yuzunden kızımın başına ciddi seyler gelebılırdı vıcdanen rhat rhat brnı ılgilendırmez demelerı rhatlıkları içler acısı elbette en guzel yerlerı onlr hakedıyor oraya lafmz yok
tarafından
Valla sana bişey diyeyim mi dogumumu özel hastanede yaptım eski hastanedyi afedersin bı wcden ücret istemedikleri kaldı. Dr çok sevmeme rağmen doğum bitince hiç ilgilenmedi işim bitti diye düşündü galiba. Ama korona döneminde şehir hst kaldım bir hafta drlar bebek gibi ilgilendi haklarını asla ödeyemem oğlum o zman 50 gunluktu gelip gidip bebeğimi sordular benle aglamadiklaei kaldı bı. Evet iclerind kötü olanlar vardır her meslek grubunda olduğu gibi ama emin ol onlar çok azdir. Çok şükür bugüne kadar öylesine denk gelmedim. Allah hayırlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi. Dr düşmanlığı yapmaya gerek yok bilerek geriyorlar ortamı . Özelleştirmek istiyorlar diue duydum sanırım ona  zemin hazırlıyorlar.
(810 puan) tarafından
Allah sınumuzu hyr etsın canm valla bende bu şans olduktan sonra ıyısı benı bulmaz:) ben azarlana azarlana amalıyta hazrlandıgımı bılıyorm hıc unutamıyorm keske o zaman haddını bıldırseymısım ama o anki pıskolejı bambaska Allah kımseye yasatmasın ıyı ınsanlarla karşılatırsın
tarafından
Senin için üzüldüm kötü bir tecrübe olmuş ins bundan sonra iyi insanlar denk gelir. Bazı hast yönetime bağlı bence. Bahsettiğim şehir hast çok iyiydi daha önce özele de çok gittim ama hic bu kadar temiz,duzenli, iyi drlara denk gelmedim. Her birinde biri eksikti ama orası 4/4 luktu.
(4,089 puan) tarafından
Ya zaten yapsınlar ben yapmasınlar demiyorum benim teyzem kaynım kayınvalidem hep sağlıkçı en iyi yerlerde olsunlar olalım ama şuan durum bu ülkede herkes aynı durumda benim ailem sağlıkçı onlar için en iyisini isterim ama herkesin hali böyleyken insanlar acı çekiyorken duracak bi sektör değil ki ve şu durumda bile çoğu işçiden halleri iyi
+1 oy
(888 puan) tarafından
Kadın doğum dr lari grev bile olmasa doğru düzgün baktıkları varmiki istisnalar hariç tabi ama  bu 4. Gebeligim bana denk gelmedi 
(810 puan) tarafından
Aynennn Alah sonumuzu hayır etsın
+1 oy
(850 puan) tarafından
Grev tarihleri önceden belli oluyor. Planlamanızı ona göre yapmalısınız. Gayet haklılar. İptaller olacak elbette. 
(7,317 puan) tarafından
Her çalışanın hakiysa niye sadece Dr lar grev yapıyor asker,öğretmen , çiftçi,bunlar niye grev yapmıyor
(850 puan) tarafından
Dua edin de bir an önce haklarını alsınlar, buradan söylenince elinize bir şey geçmez ancak birbirinizi doldurursunuz böyle. Benim gibiler de iyi ki var ayrıca :)
(810 puan) tarafından
Allah haksız olan hepsinın belasını verdın duasından baska bısey gelmıyor elımden sızın gibilerde bırbırını doldurarak böyle bi halt yedını sanarlar ıyıkı varız :)
(850 puan) tarafından
Amin :) en kısa sürede inşallah
(810 puan) tarafından
Gülünç :)
0 oy
(2,807 puan) tarafından
15 randevu bekledim randevuma 3 gün var mesaj geldi iptal
(810 puan) tarafından
Evet bızde yaşadık bunu 24saat içne iptal etme hakları varmş
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Eşim 1 aydır bekliyor randevusunu bugün gitti doktorlar grevde demiş yollamışlar 
(810 puan) tarafından
Dünde gttm aynı bugunde aynı bıktm yaa
(3,826 puan) tarafından
Malesef öyle bakmıyorlar.  Eşimin de migren atakları oluyor tomografi için gitmişti yok demiş yollamışlar
(810 puan) tarafından
Ya kızım salgına yakalandı ıshal kusma kanı temız deyıp yolladılar kan alma şekıllerını söylemıyorm bıle bağrış çığrış bız bı tanıdıga gösterdık enfeksıyon kana bulaşmş yatış verdler bumu doktorlukları
(3,826 puan) tarafından
Allah korusun geçmiş olsun Allah şifa versin... bilmiyorum bu şekilde ne olacak insanlar mağdur oluyor
(810 puan) tarafından
Allah razı olsun amın
0 oy
tarafından
Güçleri bize yetiyor işte biz asgari ile çalışanlarca ağzımı havaya açıp bekliyoruz. Çünkü sadece onların emeği var biz para kazanılan emek vermiyoruz.  Ülkece herkes bolluk içinde sadece sağlıkçılar yeterli maaşı alamıyorlar 
(810 puan) tarafından
Sır denk gelmemıs demekkı afedersınz k.öprk gibi azarlandık drfalarca hakkımızı arıyoruz ne oluyor kımsenın umrunda defıl onlrın ıstdgıde bu oly cıkrıp hklı cıkmak aaa yınr sglıkcılr sldırı vs hıcmı suclu olan yok kvga rtsın dıyr tahrık edıyolar ben bunu defalarca yasadım surıyrlılerden bızde bıktık elbette cok clsıyolar hklarını ödeyemeyız hakedenler bska hakyıyenler düşüncesızlerde cok kımse suten cıkmş ak kaşık degıl tbıkı rn buyuk sucluda devletmz oda ayrı bır konu
tarafından
Kişisel olayları genele yayma . Onlar da bir birey eşiyle ailesiyle sorun yaşayabilir yaptıklarını tabiki tasvip etmiyorum orası ayri ama kimse hatasız değildir.  Bende istedigi ilaci yazmadı diye prof. Öldüren hasta, Dr elini kıran ve bu yüzden mesleğini bir daha icra edemeyecek Dr, şiddetten dolayı ölen bir çok Dr haberi duydum. Hastaneyi basan Dr kapısını, elini ,kolunu Kıran. Ameliyatlik eden çok kişi var ve senin dediklerini en az yüze katlar. Sende emekcisin drda emekçi. Çalışan herkes emeğinin karşılığı alsın ama onlar yıllarca oluyor, en yüksek puanları alıp en iyi okullarda okuyor tabiki arada yaşam standartı farkı olacak. Sen bunları drlara değil hakkını vermeyenelre diyeceksin. Senin cebine girmeyen para onlara da girmiyor.
tarafından
Valla genelleme yapmıyorum ama bazısında hakkediyor doktor olsu diye kimseyi köpek gibi ayarlayamaz çok denk geldim hamileyim kanamam var mesai saati bitti ben bakamam yarın gel diyenide gördüm.  Çocuğun ateşler içinde yanarken randevusuz hasta bakamam diyende gördüm ( bana en yakın hastanede cocuk açıl yok eşim askerde  cebimde 5 kuruş param yok ateşler içinde kalan çocuğu hastaneye götüreceğim diye 45 dk yürüyerek gitmişim) yani hiçte uzulmuyorum sadece sefil olan halka üzülüyorum çok şükür hastane ile isim yok rabbim kimseyi düşürmesinde insafsizlarin eline
(178 puan) tarafından
Icedearty kelimesi kelimesine haklisin. Basina gelmeyen bilemez kötü muamele gormeywn anlamaz ben dogumumda oyle kotu muamele gordumki bagirip cagirmama ragmen.. her kim yapiyorsa Allah iki katı muameleyle karsilastirsin! Yasamadan ölmesin
(810 puan) tarafından
Amiimmnnn ecmaaiiinn Allah onlarada oyle caresızlık versınkı doktor bulamasınlar care bulamasınlar
0 oy
tarafından
Bir bilsem neyin grevini yapıyorlar 
(810 puan) tarafından
Bıktım valla trtışmaktan ya
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani ülkede işçi olarak çalışan herkes zor durumda ama öğretmende görevinde mühendiste memurda herkes bu haldeyken sabretmek yerine insanları zor durumda bırakmalarını asla doğru bulmuyorum istemiyorlarsa istifa etsinler ama hem paralarını alıp hem hasta bakmamaları çok yanlış savaş kıtlık yokluk gelse yüzümüze bakmayacaklar mı o zaman 
(4,089 puan) tarafından
Valla öğretmenim yeri geliyor dersim olmadığı halde öğretmen yok diye parasını almadığım derse giriyorum öğrencilerin başında duruyorum tamam diyorum  eşim özelde çalışıyor kızım bazen yüzünü görmüyor günlerce o uyurken çıkıyor o uyuyunca geliyor ailemde doktorda var hemşire de avukatta özel de çalışanda var devlette de ama bu başka bi şey
(873 puan) tarafından
Öyle yapıyorlar işte grev olmalı ki sesleri duyulsun ama hep kısır döngüye girdik.. Onlar grevde işi bırakanlar arttı hastalar bekliyor devlette muayene süresini kısalttıkça kısaltıyor
(810 puan) tarafından
Agzınız bal yesın derdımizi anlatamıyoruz ıkı kuruş için yemınlerını bozuyolar.Görevını yap derdını devlete acıkla hastalara yazık gunah deglmi bız neden sygı gösterıyoruz sayfı göremıyoruz hıncını bızden cıkarıyor böyle konusnlrın coguda saglıkcı akraba sı aılesı olanlr konsuyo herles kendı penceresinden bakıyor siz gibi brn gbi düşünende suçlu...
(4,089 puan) tarafından
Kuzenim kolejde çalıştı kolej son zamanda battı maaşları yatmadı öğrenciler sınava girecek bi ay kaldı nasıl bırakırım dediler bi ay daha gitti ders verdiler ama bunlar hastanın gözüne baka baka oturuyor ateşli bebek çocuk yaşlı fark etmiyor
(810 puan) tarafından
Cok haklısınız❣️
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Grevdelermiş evet. Hastahanelerde dr yok. Olanda acilde daha yeni mezun yada hala okuyan dr lar. Gecen gun oglum ateslendi vucudunda birdey cıktı. Acile götürdüm. Gencten bir dr vardı. O atesle 2 saat sra bekledik. Sonra bogaz enflasyonu dedi antibiyotik igne yaptırdı dokuntuler atesten dedi. Birde antibiyotik yazdı. Gecirmeden alıp kullanın dedi. Cocugun atesi dusmeyince ozel bir dr götürdüm.cocuk el ayak hastalıgıymış. Oradaki dr daha okudugu için anlıyamamış ve yanlış teşhis koymuş. En tecrubesiz bile anlamalı bu dokuntuyu görünce dedi özeldeki dr. Dr olduguna emin misiniz diye sordu. Cocuk bosu bosuna antibiyotik almış. Hala daha grevdeler. Tabi ki haksız yere darp edilenler oluyor asla lafım yok buna. Adamın babası olu geliyor hastahaneye siz öldürdünizmdiye dr saldırıyor ama bak bunlarda oluyor bence kimse kusurabakmasın yuzde 80 i hakkıyla dayak yiyor 
(7,317 puan) tarafından
Kız sen nediyon bn hamileyim 18 tansiyonla gitim yemin ederim iki saat bekledim öğünde grev vardı sözde en sonunda bağırdım yıktım ortalığı karnimdakine bişey olursa yıkarım başınıza burayı diye en son susturamadilar aldialr
(10,978 puan) tarafından
17 aylık daha oglum bacım. Ya senin bebegine birsey olsaydı ya benim ogluma olsaydı yanlış ilaçla. Ama hesap vermezlerdi
(7,317 puan) tarafından
Veremezlerdi cnm üste çıkarlardı hemen
(810 puan) tarafından
Aynrn oyle yanlış teşhisle bemım kızımda az kalsın kötu oluyordu salgna yakalnmışız su kaybetmiş cocuk bişeyi yok dyor

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
2 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
0 oy
8 cevap 190 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde gamzekusdemir (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 165 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde idilt (984 puan) tarafından soruldu