0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar bir bankaci arkadas cok az kredi cikardi normalde oyle olmamasi lazimmis genel olarak bankalar boyleymis falan dedi bu aralar var mi konut kredisi cekeniniz ciktimi krediniz

6 Cevaplar

0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bende çekecektir ama az çıktığı için çekmedim kalanı benim tamamlamam lazımdı 200 eksikti bende sadece 100 bin vardi öyle kaldı maalesef bu gidişle evde alamayacağız
(1,015 puan) tarafından
Almak istediğiniz ev tutarı ne konumu ne durumda yaşı oda sayısı
tarafından
1arti 1 cnm 5 yasinda konumu bilmiyorum farkli bir sehirde gidip bakicaktik oralaea gitmeden arkadasa soralim dedik ama limit koymuslar neden bilmiyorum yaa
(1,015 puan) tarafından
Evet şimdi senden duydum Bi saçmalık var onda konut kredisinde max limit konulamaz ki kriz durumu var o zaman devletle aralarında
tarafından
yaa bende bilmiyorum ki oyle dediler bir kac arkadasa da 200 300 falan demisler
(1,015 puan) tarafından
En doğrusunu çağrı merkezini arayın öğrenirsiniz
-Reklam-
0 oy
(82 puan) tarafından
Konut değilde tüketici kredisi normalde ben istemeden bile bankalar arıyordu 100 bin tllik kredi verelim diye geçen ay çekmek istedim sadece 32 bin verdiler
tarafından
yaaa bankalar da bu ara bisi var herhlde yaa
0 oy
(339 puan) tarafından
Çekmek istedik bizde evin fiyatı 600 bin di ama bankaya uygun söyleniyomuş vergi çıkmasın diye e bankaya da 400 500 bin deyince evin de yarısını banka kredi veriyomuş gerisini ödeyecek brikim yetmedi alamadık 
tarafından
aynn oyle bu ara vermiyorlar sanirim bizde tanidiga sorduk 200 verirler anca dedi sasirdim
(339 puan) tarafından
Vermiyolarmış canım ya evlerde uçtu zaten iyice hayal oldu artık
0 oy
(486 puan) tarafından
O sizin çalışma yerinize bağlı maaşınıza kredi puanınızı ve üstünde herhangi bir yerin tapusu varsa 500 bin bile çekebilirsiniz . Bide sigortalı olmanız şart
tarafından
yok cnm oyle degil malesef bu ara dusuk faizle vermek istemiyorlar sanirim
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Eski bankacıyım kuzum benden sana Bi yol ev sahibiyle anlaş 300 se ev 400 göster şimdi evin durumundan vs bilgim yok çok eski evde yüzde 70 çıkarır yenilik durumuna göre konumuna göre yüzdelik değişir. Eğer yeni ve konumu güzelse yüzde 90 kredi çıkar. Ona göre evin fiyatını internetten dahi değiştirsin eski fiyat üstü çizili durur o yüzden eksper görür silsin yeni eklesin kredi oranın yükselmiş olur 
(1,015 puan) tarafından
Onu ilk kez duydum konut kredisine nasıl limit koyabiliyorlar onda ya Bi yanlışlık var ya da bankalarda Bi kriz var
tarafından
aynen bankalarla ilgili bir durum herhlde malum ekonomi cok kotu duzelmesini bekliyorux dediler
(1,486 puan) tarafından
Merhaba deryadeniz biz 530 luk bir ev buldum emlakciyla konuştum sadece %80 çıkar dedi oda 400 bin zatn yine fiyatı yüksek tutsa kredi tutarı yükselirsin yani
(1,015 puan) tarafından
Aynen öyle adam  620 dese adam 496 bin yapar yüzde 80 çıkarsa 640 dese 512 bin lira çıkar yaklaşık 10 15 bin dosya masrafı olur ama  ne kadar kesiliyor banka dosya masrafları artık bilmiyorum
(1,486 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgi için
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Bekliyim şurda 
tarafından
kafalar karisik:)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
0 oy
7 cevap 202 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Demet2011 (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bol gunesli gunler (715 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde TuğçeAlatas (14 puan) tarafından soruldu

380,581 soru

11,394,887 cevap

34,912 kullanıcı

...