0 oy
661 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya ben İstanbul dan köye geldik 10 gün önce eşim de bayram da gelecek kaynanam yalnız yaşıyor tam bir ruh hastası etrafı da insan cekemiyor gidiyoruz 2 gün iyi 3. Gün bulaşıyor kendi kızlarına da öyle neyse bugün oğlumu doyurdum yemek tabağını yikiyordum geldi itti beni savurdu gırtlağını sikacaktim hayırdır ya sana ne oluyor ne yapıyorsun dedim birde ben 17 haftalık hamileyim sen beni itip kakamazsin falan dedim sonra biliyorum ya eşimi arayacak o aramadan ben aradım dedim bana bilet kes yoksa çıkar giderim bu evden hayırdır ya neyse eşim sakinlestirdi beni anamın huyu hep öyle ben biliyorum anamı sabret 3 gün sonra geleceğim takma kafana falan bebeğe bişey olur dedi girdi odaya oglumumu dolduruyorsun diye dedim dolduracak olsam senin gibi gizli ararım açık açık aramam dedim bagirmaya başladı bende bağırdım sen beni itip kakamazsin hayırdır falan diye bir yandan telefon açık esim de duyuyor bir daha tövbe ettim yalnız gelmem şimdi size soruyorum eşim 3 gün sabret dedi eşimin hatri için 3 gün bekleyeyim mi yoksa gideyim mi 

18 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Böyle bir tartışmada ben olsam 3 gün beklemem canım. Eşimle bile gidip evinde kalmam. 
tarafından
Eşim çok kırılgandır annemi tanıyorum ama 3 gün benim için sabret dedi napim ki ayrıca o bilet kesmeden gidemem bilet kesecek kadar para yok üzerimde
(1,964 puan) tarafından
O zaman sabrediceksin. Bir daha da giderken 3 kez düşün ama
tarafından
Kız bidaha gelir miyim Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Hic saygı kalmamış 
tarafından
Kimin kime aşkım benim mi
(22,070 puan) tarafından
Yok kaynanana diyom canim hic saygısı kalmamış tuhaf geldi amacı neyki
tarafından
Kadın ruh hastası kendi çocuklarına da öyle yalnızlıktan kafayı yemiş
0 oy
tarafından
esiniz olmadan neden gidiyorsunuz ki? ben olsam gitmezdim ama madem ordasiniz bayram in hatrina durun bence. 
tarafından
Sabrediyorum zaten eşimin hatri için
0 oy
tarafından
Çok değişik gerçekten 
0 oy
tarafından
Seni niye itti ki ? Ortasindan olayi anlatiyorsun. Öncesinde ne oldu ?
tarafından
Aşkım sorun da orda hiç bişey olmadı dışardan geldi zaten biseye sinirlenmiş belli benden çıkardı evde bile değildi
0 oy
(551 puan) tarafından
Eşinin hatri var arada 3 gün kal bence canım ılımlı olmakta fayda var.
tarafından
Öyle bakalım konusmuyorum ama bekliyorum
0 oy
(13,174 puan) tarafından
Ne saçma bir aile ya hangi mantıkla yapmış annesinin huyu öyleyse gitmemelisin oraya ya da eşin göndermemeli hoş öyle manyağın yanına ben eşimle de gitmem
tarafından
Torunumu özledim diye yakiniyordu kız
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Durduk yere mi itti yani
(7,687 puan) tarafından
Tövbe ya ne tartışma yaşarsanız yaşayın yapması yanlış da bi de sebepsiz hepten anormal
tarafından
Öyle kadın yalnizliktan kafayı yemiş
(7,687 puan) tarafından
Psikolojik problemi varsa yalnızlıktan ötürü bir psikolog a filan götürün bence yani yazık yalnızlıkta çok zor
tarafından
Buna ben bişey yapamam ki kendi çocuklarına da öyle yavrum ayrıca 70 yaşında gitmez yani
(7,687 puan) tarafından
Anladım Allah yardımcınız olsun
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Ben eşimi bile aramadan çıkar giderim hamile kadınsın birde Allah korusun 
tarafından
Koydeyim eşim bilet kesmeden gidemem bilet kesecek kadar para yok üzerimde
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bekle bmce eşn gelsin al yanina annesinin yaninda konus bidaha da gelmicegini söyle
tarafından
Onu dedim zaten
0 oy
(3,717 puan) tarafından
Kaynanan seni İtti diye onu itten daha rezil etmenin alemi yok. Sakin kalıp bıraksaydın bulaşıkları. Toparlanıp gitseydin kelime etmeden. 
tarafından
Aşkım koydeyim kocama bilet kestirmeden gidemem bilet kesecek kadar para yok üzerimde
(3,717 puan) tarafından
O evden çıktıktan sonra hiç mi gidecek yer yok. Kaynanama inat gider köyün imamının evinde kalırdım, imam karısıyla kanka olurdum :D imam da camide kalırdı kocam gelene kadar. Yaşanmıştır arkdaşlar, kuzenim kaynanasına kızıp köyün imamında kalmıştı :D
tarafından
Tanımıyorum ki kimseyi 1.2 komşu tanıyorum onların evinde de kalamam
0 oy
tarafından
Ne giderim ne kalırım şizofren galiba 
tarafından
Yalnızlıktan kafayı yemiş
0 oy
(1,676 puan) tarafından
Böyle bir insanın evinde 3 gün bekleme eşinle bile gitme. Hayırdır derdi ne. Ne bu çekemezlik. Üstüne üstlük hamilesin. Al biletini git bence net. Ne bekleyeceksin. Eşin gelince bide bir kaç gün kalalım der. Daha çok strese girersin. Adam da ikinizin arasında kalır. Oldu da bi anda annesini desteklerse iyice krize girersin
tarafından
Eşim taraf tutmaz da aşkım o bilet kesmeden gidemem bilet kesecek kadar para yok üzerimde
0 oy
(506 puan) tarafından
bu tartismaya ben 1 dk durmam ne bicim insan bu ya. esin gitsin kalsin sen hamilesin karnindaki bebegini dusun kaynana kim oluyorki bebegin daha onemli
tarafından
Öyle de eşim bilet kesmeden gidemem bilet kesecek kadar para yok üzerimde
(506 puan) tarafından
eşin bence senin arkanda durmali soyle bence alsin biletini. ben hamileyim beni dusunmuyorsan bebegi dusun de
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Neden gidip kaldin ki esin olmadan 
0 oy
(888 puan) tarafından
Kesinlikle kalma
0 oy
(618 puan) tarafından
Kızlarına da böyle dedin gorumcen eltin varsa hergun bir eve misafirliğe git gece sadece uyumak için dön yoksa kaynanan baya bi sorumluymus üç günde böyle yaptıysa eşin gelmeden seni sokağa bile atar cnm
tarafından
Onlarda İstanbul'da yaşıyor
0 oy
tarafından
Bırak bana 3 gün sabret demeyi eşim annesini silerdi daha kimseyi de göremezdi. Sıkıntı eşinde de var bence. Hamileyim diyorsun şaka gibi. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 500 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nalankt (1,032 puan) tarafından soruldu

380,420 soru

11,390,010 cevap

34,898 kullanıcı

...