0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba . Doğumdan sonra dağıtmak için cikolota yaptircam.  Birde magnet yaptırmak yerine sonrasında kullanılacak bisey yaptırmak istiyorum . Mesala kuzenim düğününde tohumlu kalem dağıtmıştı.  Bu tarz bisey istiyorum neler olabilir sizce 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende minik sukkulentler verdim :) herkes bayildi
tarafından
Teşekkür ederim canım fikir olsun banada :)
-Reklam-
0 oy
(659 puan) tarafından
Cıkolata yeter dogum zamanı da o magnetu yada kalemı mevlutte yaptır eger oda paketı aldıysan orda cıkolata da verıyorlar eve gelen mısafıre verırsın cıkolatayı  ben paket aldım cıkolaya yaotırmıstım onu mevlutte dagıttım magnet lokum gülsuyu  kuran tesbıh canta 
tarafından
Canım mevlut yapmayı düşünüyorum soyledigin gibi kuran-i falan mevlutte dagitcam magnet falan doğunca dağıtılır diye düşünmüştüm
(659 puan) tarafından
Yok be kuzum eger oda suslrmesı aldıysan cıkolata serbet verıyorlar
tarafından
Almadım canım
0 oy
tarafından

Helal olsun vallaha size hanımlar ben hiç yapmadım çok istedim ama halim yoktu benim bayılıyorum sizlere :)

tarafından
Yapmak istiyoruz canım ama bakalım  yapabilecek miyiz :)
tarafından
Bende Çok istedim ama yapamadım sabah 8 den akşam 8.30a kadar suni sancı yedim birgün öncesinden de doğum olacak diye uyumamıştım vallaha doğumda da o kadar çok yoruldum ki epidural istedim en sonunda taktılar sancimi hissetmez olunca uyuyakalmisim dogumhanede :) doktor gelmiş hatice hatice benden ses yok horlamisim hatta :) normalde kolay kolay uyuyabilsen bir insan değilim ama çok yorulmuşum yani sonrasında da bebekle uğraşıcam diye yapamadım vallaha :)
tarafından
Canım doğumda bizi neler bekliyor bilemiyoruz :) benimde erken doğum riskim.var kapı susunu falan kendim yapacaktım ama yatmam lazım yapamadim.  Bunları yatırırsam sonrasında dağıtırım diye düşünüyorum allah nasip ederse
0 oy
tarafından
Mumluk olabilir canım birisi paylaşmıştı benimde hoşuma gitti 
tarafından
Teşekkür ederim canım bakacağım:)
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Ben Yasin ve tesbih dağıtmayı düşünüyorum okundukça bebeğime şifa olsun diye
tarafından
Dogumda mi dağıtacaksın canım mevlutte mi
(1,025 puan) tarafından
Mevlüt yapmaycm galiba ya çünkü burda sadece 2 teyzem görümcem var bide doğuma annem gelcek bütün akrabalarım memlekette doğumda dağıtırım büyük ihtimalle
tarafından
Anladım canım hayırlısı olsun
0 oy
(20 puan) tarafından

ben bebegimin isminin yazili oldugu cikolata ve magnet yaptırdım 

image

tarafından
Teşekkür ederim canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
(20 puan) tarafından
ben aldım inşallah sende alırsın sağlıklı bir sekilde
tarafından
Inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 286 göst.
26 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Syma (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 125 göst.
16 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eymen Alim25 (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 400 göst.

378,178 soru

11,318,758 cevap

34,764 kullanıcı

...