0 oy
141 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Kızlar doğumdan sonra aşırı kanamam oldu lohusalık dönemi bitene kadar yoğun kanama yaşadım ara ara lekelenme de olmuştu tabiii. Şuan kızım 8 aylık hâlâ adet olmadım aşırı tatlı yeme isteği var bide iştahım çok açıldı kendimi tutamıyorum normal mi bu kadar gecikmesi

8 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Olabiliyor ama sen yinede git doktora bend adet öncesi çok iştahım açılır ama sende tik yok sen git olmadi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki canım benim 40 çıktıktan bir hafta sonra olmuştum ve 14 aydır çok şükür her ay düzenli oluyorum bende hep tatlı yiyorum ve hiç doyduğumu hissetmiyorum bu aralar ne kadar yersem hiç aynıyım 
0 oy
(312 puan) tarafından
1,8 ay sonra oldum bi sorun olmadı.
0 oy
(7,768 puan) tarafından
1 yıl olmamak normal
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Benm bebegmde bi kac gune 6 aylik olcak hala olmadim ilk dogumumdada oyle olmstu en son dogum kontrol hapi ictimbi hafta biraktm kendiliğinden olmaya basladim bundada oyle yapcam mecbur
0 oy
(872 puan) tarafından
2 yıla kadar normal diye biliyorum. Ama yine de benim doğumundan 10 ay geçti adet olmamıştım. Doktora gittim adet olmuyorum dedim. Ultrason çekti herşey yolunda dedi. Eve geldim adetim geldi:)
0 oy
(810 puan) tarafından
Normal bırnsene süren var ben 6aydan sonra oldum kı hıc kanamam olmamıstı iştahın emzırdıgın için kabarıyo benımde hala tatlı ısteklerım bıtmıyo 10aylık olduk
0 oy
(854 puan) tarafından
ilkinde 11 ay olmadim   ikincisinde oglum cok emmedi  uc ay sonra oldum sut hormonlarii engelliyo olabilir canim ben oyle dusunuyorum kizim iki yasina kadar emdi oglum bir bucuk ay emdi sut hormonlarindan kaynakli die okumustum bi yerde olada bilir 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 170 göst.
0 oy
14 cevap 137 göst.
0 oy
12 cevap 112 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kdkbdowlk (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 90 göst.
3 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,359 soru