0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Kızlae 37 gun once sezaryan oldum enfeksyn vardı bı baktım bugun dıkıs yerımde acılma var bıraz gıtdım pansuman yptı yarın doktor karar versın dıkılıp dıkılmcgne o ıyı bılır dedı dıkılırse özelde uyusturuyorlarmı? Bide uyanıkmı olcam ? Cok korkuyorm nolur benı bılgılendırn benı neler beklıyor

3 Cevaplar

+1 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim başıma gelmedi ama korkma canlı dikmez lokal anestezi uygulayip öyle dikerler 
(2 puan) tarafından
Gıtdım cnm krem verdı
(3,950 puan) tarafından
Hmm iyi canim demek ki korkulacak bi durum yokmuş
(2 puan) tarafından
Aynn cok sukur kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dikişin ne kadar açıldığına bağlı ama korkma
(2 puan) tarafından
Delık vardı 2 3 cm acılma degl enfksyn oldgu ıcın sen acılma sanıyosn 40 gun olck acılma olamaz dedı baktı krem verdı gonderdı
0 oy
(996 puan) tarafından
Benim 6 gün sorma açıldı canım uykumdan Bi sıcaklık ile uyandım ve göğsüme kadar her yerim kandı bir daha dikilmedi merak ettiğin Bi şey varsa sorabiilirsin 
(2 puan) tarafından
Gıtdım bugun doktoruma canm amlyt yapan dokturma yanı delık gbydı ıcıde kan gbı bısy vardı ama cok skur benm kanamam olmadı koku ve sarı akıntım vardı sureklı dus alıp tecrbsz oldgm ıcın orayıda yıkıyodm ve bez koyydm bı turlu ılthbı gecermdm 40 gun olck dogm yaplı neyse bı baktım dun delık orası ıcıde kan gbı ama kan gelmıyor dedım dıkıs acıldı kesn 2 3 cm kadar delık var doktor baktı bugun enfksyn olmus krem vercem gazlı bez koy havalndr karnın geldgı ıcın nemlı kaldgı ıcın oluyo dedı uyglcmmm ama hala emın deglm ya acıldıysa solemedıyse bana korklck bısy yok dedı sordm varmı dedım hayr yok dedklrmı uygla dedı sende varmdr dune gore bugun goruntsu dha ıyı dun cok kotydu pansmn vs yaplnca brz ıyı gbı agrım sızım yok ama cok skur
(996 puan) tarafından
Yok canım benimkisi bildiğin acıktı açık olsa söylerdi kii her gün sabah akşam gittim devamli dikiş yerlerime bastırarak içerde ki kanı çıkardılar enfeksiyon olmasın diye daha sezeryan olalı 6 gün olmuştu düşün yani açık olsa her türlü söylerdi benimkisi demişti mesela 3,cm açılmış dikisin kendi kendine kapanır ama önemli olan içeride kan birikmesini önlemek dedi o yüzden sabah akşam her gün dikiş yerlerime bastıra bastıra kanı çıkardılar
(2 puan) tarafından
Yaaaaa ıcımı rahatldn alhm razı olsn hell et hakknı annelk ne zormus :(
(996 puan) tarafından
Zor tabi canım geçmiş olsun Rabbım şifalar versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 215 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
0 oy
4 cevap 182 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meltem ismetcan (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 166 göst.

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...