+1 oy
933 göst.
Diğer kategorisinde (279 puan) tarafından
Kızlar anlatmistim komşum gelip gelip para un şeker yağ şampuan elektrik supurgesi camasir makinesi pervane ne varsa evde istiyor geri çeviriyorum yine geliyor bazen evdeki herşey bozuk diyor eşi ile benim eşim ayni maaşi aliyor hatta bir kayni onunla kaliyor oda muhendis tam karşimizda bakkal var herşey var yine geldi benden istiyor deli etti sabah sabah gelmiş 3 yumurta bir çay bardagi çay ve şeker istiyor dedim ki ablam market karşida git oradan al artik bunun komşuluğu kalmamiş sen markete gelmiş gibi liste yapmişsin diyor ayy ne istedim sanki cimri kapiya yüzüne çarptim bir daha bu eve gelme dedim hayin ya o kadar verdim simdi cimri oldum bie daha asla gelemez artik küstük sonunda

41 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Oha şaka gibi çay şeker  yumurta iyiymiş valla sabh kaynanmdan istedim peynir yumurta yan yanayız zaten utanarak istedim insana eldne nasıl ister jdjdjdjdkne
(279 puan) tarafından
Aynen oyle cok utanmaz
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Arsızlıkta son nokta yaa. Ben ölsem isteyemem komsu dan birşey. Bide siparis verir gibi liste yapmış Allahım yarabbim
(279 puan) tarafından
Bende hayatta birsey istemedim istememde borc alirim bakkaldan ama istemem
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Yemek yapiyordum tuz bitmis 2 cocukla markete cikamadim komsudan istemeye de utandim sifir tuzla yemek yaptim esime de dedim gelirken tuz al diye almis tabagina tuz at bolca dedim bir cimdik tuz icin utanan bende tuhaflik var sanmistim
(279 puan) tarafından
İyi yapiyorsunuz inanin bende oyleyim market karsimizda ne isteseniz var borc alirim yine kimseden istemem
(1,154 puan) tarafından
Kiz 2 bina otede market var arasam getirir baktım nakit param kalmamis esimde bir sey olursa yazdir ben oderim der ama yazdirmaya bile utaniyorum ya ben
(279 puan) tarafından
Bende ama esim aksam gelince ödüyor para bende yoksa
(1,154 puan) tarafından
Benimki de oder ama ben 6 senedir ayni yerde oturuyorum sadece 1 kere yazdirdim onda da ikinciye hamileyim buyugu parka goturdum yanima da az para almistim cocuklara parkta biskuvi aldim hepsi yesin diye bitti eve gelirken de tansiyonum düştü herhalde oraya attim kendimi ayran verdi cocuguma bile bakti hanimini çağırıp Allah razi olsun kendime geldim cebimde para yok dedim ayran ve suyun parasini getireyim eve gidip olur mu oyle sey bosver dedi esimi aradim bir ayran bir su borcumuz var dedim odettim
0 oy
tarafından

Töbe estafurullah oldu olacak sizde yaşasn :) 

(279 puan) tarafından
Ay allah korusun ya
0 oy
(7,783 puan) tarafından
Oha o kadının şeker çay fiyatlarından haberi var mı acaba 
(279 puan) tarafından
Var tabi durumu gayet iyi ama komşularin hepsi ondan şikayetci en sonunda bende kapimdan kovdum bir ben kalmistim cunku
(7,783 puan) tarafından
öyle insanlardan nefret ederim
(279 puan) tarafından
Bende durumu olmasa tabiki verir insan
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Hani 44 bin tlleri vardı o komşu mu bu
(279 puan) tarafından
Yok ben oyle bir konudan bahsetmedim ama bu kadinda durumu baya iyi
(1,634 puan) tarafından
Biri demişti de benden hep biseyler istiyo bide kendi diyo bankada 44bin tlmiz  var diyomus isteyen kadin
(279 puan) tarafından
İşte öyle öyle para birikiyor bende herkesten istesem ohoo cok param olurdu valla :)allah boylelerinin gözünü doyursun
(1,634 puan) tarafından
İnsanda biraz utanma olur insanlar böyle zengin oluo dediğin gibi
0 oy
(1,726 puan) tarafından

Yok anam yakında bu kocanı da ister ha :D

(279 puan) tarafından
Ay tövbe ne yapsin benim herifi :D
0 oy
tarafından
Bir şey merak ettim senden aldıklarını geri veriyor mu 
(279 puan) tarafından
Ben gidip istiyorum o vermiyor genelde zorla aliyorum resmen herseyi sahipleniyor kadin
tarafından
Utanmaz ya verme valla muhattap bile olma bouleleriyle benim hiç komşum yok burda kafam rahat kimseyi tanımam etmem aman ne edicem komşuyu başa bela
(279 puan) tarafından
Aynen boyleleri olmasin daha iyi
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Küstün mü ahahgaga onaa kapıyı açman hata 
(279 puan) tarafından
Çocuk ağladi kapiyi çala çala bende actim
0 oy
tarafından
Keske böyle yapmak yerine kapiyi acmasaydn yani bir acmazdn iki acmazdn ucuncuye gelmezdi 
(279 puan) tarafından
Bebegim kucagimdaydi agladi duydu diye actim yoksa acmazdim
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Böyle olmaz sen seninkileri çağır ben kahvaltınızı hazırlıyım hemen deseydin ksskwkkdkskz
(279 puan) tarafından
Hajaja valla dogru diyorsun kiz
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Yok canim bu devirde komsulukta kalmamis boyle aet niyetli insanlar yuzunden kimseye yaklasamiyorum bende kime yaklassam ucu B  o  K cikiyor
(279 puan) tarafından
Doğru yapiyorsun bende kac senedir buradayim tek bu boyle mahalle bikmis kadindan
(1,048 puan) tarafından
Alismis iste oh ne guzel fakir olsa herkes yardim etmeye calisir ama bu resmen arsizlik
0 oy
(4,390 puan) tarafından
insan anca annesinden ister bunlari bdbdbbdbdb
(279 puan) tarafından
Ben annemden bile isteyemiyorum düşunun ama o herkesten istiyor
0 oy
(178 puan) tarafından
Kocasi ac mi birakiyor ne bu kadar olmaz ki
(279 puan) tarafından
Bence yastık alti dolu milletten geçinmekten aç falan degil gözu aç valla
0 oy
tarafından
Yok artık yaa deli mi ne 
(279 puan) tarafından
Deli olsa daha cok severdim valla
0 oy
(863 puan) tarafından
Bizim bi komşu vardi aynı oda öyleydi birgun geldi benden 3 lira istedi kızı da elinde 5 lirayla koşuyor annesine kadin döndü kızına götür onu tenekeye at dedi dönüp bana ne desin bide böyle tüm paraları bozmuyorum 5 lt yağ tenekesinde biriktiriyorum geçen 2 bin çıktı dedi. Ben elimdeki 3 liraya baktim kadına baktim hicbisey demeden içeri girdim. O günden beri kim gelse bisey istese yok derim 
(279 puan) tarafından
Ay bide utanmadan istedi mi beterin beteri var gercekten allah boylelerinden korusun
0 oy
tarafından
Ohhh ben rahatladım vallaha 
(279 puan) tarafından
Bende bende hic sormayin ya bas belasi resmen
0 oy
(888 puan) tarafından
Ohh ne iyi yapmışsın içimin yağları eridi 
(279 puan) tarafından
Benimde valla sagolun
0 oy
tarafından
Ayy utanmasa kocani da isterdi bu manyakk mıdır nedir sanki vermek zorundasın. Valla hep söylerim verip kötü olacağına vermeyip kötü ol. Böylelerine yardım edeceğine git smali bebeklere yardım et en azından sevaba girerdin. 
(279 puan) tarafından
Bende boylelerine zırnık vermem artik haklisin
0 oy
tarafından
Bazıları öyle öyle zengin oluyor 
(279 puan) tarafından
Vallahi dogru diyorsun durumuda gayet iyi

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 755 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy