0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ginans muduruym dedi devre tatil iptal edecem deyip kandırıp eşimden para istedi dolandırdı numarasını kapattı başka numaradan ariyo şimdide mesaj atiyo bana açmadım telefonunu yüzsüz hangi yüzle ariyo bunu nereye şikayet etmek lazım ihbar edeven karakola gittim yardım etmiyorlar yardım edin kızlar nereyi aramam lazım çoluk çocuğumuzun rızkını yediler şerefsizler

6 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Polis nasil yardim etmiyor ya boşuna mi polis olmuşlar bide tvde bas bas bagiriyorlar dolandırıcılik olursa bizi arayin diye ee kime guvenicez artik
tarafından
Yok valla yardım etmiyorlar Tekirdağ'da gidin ordaki karakola diyolar istanbuldaki karakol birşey yapamayız diyo. Ne alakaysa
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karakol değil adliye ye gidip suç duyurusunda buluncan mahkeme açılacak 
tarafından
Mahkemeye verecek paramız yok ki cnm
tarafından
Para vermeyin zaten mahkeme masraflarının karşı taraftan alınmasını talep edin
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Olay mahali Tekirdağ olduğu için öyle diyorlar canım.İmkanınız varsa gidin , mutlaka sizin durumunuza düşürdüğü insanlar vardır.Savcı toplu değerlendirirse yakalama kararı çıkarır.
0 oy
(1,597 puan) tarafından
kız bi aç niye arıyor belki parami vericek
tarafından
Kız ne parası yine para koparmaya arıyordur kesin . Geçen esimi aradı konuştu küfür etti esim tehdit ediyo işleminizi iptal ederseniz mahkemeye veririm siz diyo manyaklar ya
(1,597 puan) tarafından
sözleşme de iptal edemezsiniz fln yazıyorum
tarafından
Bir sene olmadan cayma yapabilirsiniz diyo bizde ihtar gönderdik noterden avukatla ugrasamadikn7.8 milyar masrafı varmış davanın iptal için ihtar çekti eşim gönderdik bir haftaya belli olur
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Dava açman lazım

tarafından
Davaya çok para gduiyormus veremeyiz ki avukatla görüştük 7 milyar gider dedi
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Tüketici haklarını ara Daniş canim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,270 göst.
14 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 335 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
2 Şubat 2022 Aile kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 611 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...