0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evim 240 m2 4+1 2 wc l harfi balkon ama asla temizlik ile baş edemiyorum bir odayı yaparken diğeri batıyor  mutfak yapsam ev banyo kalıyor orayı yapsam balkon kalıyor bana fikir verin bilseydim bu kadar büyük yapmazdım acaba sorun bendemi dedim .Ayriyten bahçem var Oraya bakıyorum ayriten 2 çocukla ders çalışıyorum baş edemiyorum sizinkiler kaç m2 sizde durumlar nasıl?

26 Cevaplar

0 oy
(2,512 puan) tarafından
O nasıl evmiş. Bizimki onun yarısı sayılır büyük diyorlar. Sizinki nasıl bişey:D en iyisi bazı odalara kilit vurmak:D
tarafından
Valla baci çok alan var of valla gerçekten girmedigim yerleri kapatmak zorundayım bir sürü kapı kapı içinde yine kapı ordan ayrı kapı ayy yoruldum
-Reklam-
0 oy
(3,692 puan) tarafından
190 m2.  Dublex. 

Bahçeyi yapsam evin içi kalıyor, evi yapsam bahçe kalıyor. Allah'a emanet yaşıyorum, hamileyim yapmakta da zorlanıyorum. Temizlikçi çağırsam 650 tl ye geliyorlar büyükmüş diye. 

Allahtan ki dostum çok, 

Çok zora kalınca gelip yapıp gidiyorlar. 
tarafından
Ne guzel canım benim yapacak kimse yok 2 Çocukla bende perisanim valla aynen bahçe yapınca ev evi yapınca bahçe kalıyor:(
0 oy
(1,701 puan) tarafından
Kız gerçek adın ney
tarafından
Niye baci neden sordun
0 oy
tarafından
120 m2 canm kiradayiz 
tarafından
Rabbim ev sahibi olmayı da nasip etsin inşallah
0 oy
(462 puan) tarafından
Benim oturduğum ev kutu gibi öinnacık büyük ihtimal senin bir odan benim evim  kadar :):) 2+1 85 yada 90 m² :)') ve birde çok az eşyam var fazla eşya sevmem ben bi yatak odam var birde oturma odam :) diğer odada da kitaplığım ve çalışma masam şimdi birde oğlumun beşiği geldi :)
tarafından
Oyy beşik mi geldi güle güle kullanın

Bende eşya sevmiyirum Allahtan eşya yok pek yoksa kriz geçiririm
(462 puan) tarafından
Sağolun teşekkür ederim :) büyğk ev sıkkntı benim annemin evi de çok büyük birmiyor
0 oy
(5,347 puan) tarafından
İşleri yaymak gerek yoksa belim agrıyo dün silip süpürdüm. Bugun balkon perdelerini yıkadım nevresimleri yıkadım değiştirdim . Mutfak dolapları ı sildim. 136 metrekare ev  iki wc iki banyo var  Ama salonu hergün temizlemem çünkü pek girmiyoruz evin en düzenli odası :) 
tarafından
aynen bende öyle yapıyorum  yoksa mümkün değil baş etmek

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 467 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 722 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hblt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 574 göst.
24 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 535 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,789 cevap

34,864 kullanıcı

...