0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Evim 240 m2 4+1 2 wc l harfi balkon ama asla temizlik ile baş edemiyorum bir odayı yaparken diğeri batıyor  mutfak yapsam ev banyo kalıyor orayı yapsam balkon kalıyor bana fikir verin bilseydim bu kadar büyük yapmazdım acaba sorun bendemi dedim .Ayriyten bahçem var Oraya bakıyorum ayriten 2 çocukla ders çalışıyorum baş edemiyorum sizinkiler kaç m2 sizde durumlar nasıl?

26 Cevaplar

0 oy
(2,842 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Yok bacım bitmiyor ki 

Şuan yeni taşındık buraya 3+1   

2 lavabo

Kocaman bahçe

Avlu 

Ayy 10 tavuk 

2 kedi 

1 koca 

1 çocuk

Off en iyisi söylemim canım sıkılıyor

Sfsfsfs❤️❤️❤️
tarafından
Hahahaha yemin ederim kendimi buldum benim 2 tavuğum seninkinden fazla:D
4 kedi ama dışarda bakıyorum köpek vardı o yolladik tavşan var güvercin vardı oda ohh gittu işte 2 çocuk es bahçe ders bakim Anaaa yoruldum:D
(2,842 puan) tarafından
Zor ya akşam yatağa resmen sürünerek giderim
Koca diyo taş mı taşıdın
Ayy bi çarpasim gelir ağzına
Tövbe estağfurullah
tarafından
Demi ay benimki der ayy senin işin kolay sanki küfür ediyor o kadarki zoruma gidiyor tuvalet terliği ile ağzına vurasım geliyor
Ben mahvolurum ama sanki herşey kolaymis gibi
-Reklam-
0 oy
(2,391 puan) tarafından

Gel değişelim 65m2 evim var :D

tarafından
O kadar da değil kız popolarimiz birbirine değer:d
0 oy
(3,822 puan) tarafından
85m² bizimki çok pratik oluyor.  Temizlik kolay oluyor her gün süpürür silerim . 2+1 bu arada.  Sizinki çok büyükmüş 
(3,822 puan) tarafından
Büyük zordur ondan eminim ya küçük ev kolay tabi
tarafından
Aynen canım
(3,822 puan) tarafından
Kolaylık diliyorum sana canım valla Allah yardımcın olsun
tarafından
Rabbim daha iyielrini sana nasip etsin ama büyük değil:D
(3,822 puan) tarafından
Amin canım inşallah ya amin orta halli bi ev ☺
0 oy
tarafından
110 2+1 canm 1 kızım var 17 aylık yapıyorm gene aynı gene aynı 
tarafından
Ayyy aynı aynı aynı bıktım bir gün evi komple temizleyeme hasretim
0 oy
(4,889 puan) tarafından

3+1  geniş balkon . Temizlikten nefret ediyorum hele bu sıcaklarda heryerimden ter akıyo şaftım kayıyo bitene kadar:D

tarafından
Bir günde bitiyor musun
(4,889 puan) tarafından
Salonumu kullanmıyorum o yüzden sürekli temizlemiyorum ama diğerlerini bitiriyorum
tarafından
Degilmi bende odaları kullanmıyorum yine baş edemiyorum bitmiyor bir sürü pencere bir sürü kapı bitmiyor
0 oy
tarafından
110 bizimde 2+1 ama ona bile üşeniyorum 
tarafından
Ayy keşke bu kadar büyük yapmasaydim rezillik valla
0 oy
tarafından
160 metre kare benim evim bi gun ust kat ust balkonu banyo odalari yapiyorum diger gun asagiyi mutfak balkon tuvalet ve odalari yapiyorum oyle hakkindan geliyorum tek bi gunde cocukla yapmasi zor oluyor 
tarafından
2 günde anca bitiyor sıra diğerine gelene kadar orası da kirli oluyor
Canım üst kat temizlerkn aşağı bebekle nasıl ilgilenmiyorsun alt üst zor oluyri mu senin için
tarafından
Merdiven kapilarindan var normal cikiyoruz o park besiginde takiliyor yada yanimda geziyor rahat rahat yapiyorum
tarafından
Iyi bari canım Rabbim kolaylık versin
tarafından
Tesekkur ederim canim sanada :)
tarafından
Amin:)
0 oy
(13,804 puan) tarafından
Normal 3+1 160 m² evim. Şuan tek çocuğum var ve temizlik kolay oluyor. 4 ay sonra ikinci bebek geliyor. O zaman zorlanirim belkim. 
tarafından
Bir günde bitirebiliyor musun hemen kirleniyor mu
(13,804 puan) tarafından
Bitiriyorum canim. Tabi detayli yapinca 1 güne sığdirmiyorum. Haliyle kirleniyor ama sürekli yapinca göze batacak bir dağiniklik falan olmuyor.
tarafından
Anladım canım rabbim kolaylık versin
0 oy
(851 puan) tarafından
Metresini bilemem ama 4+1 2 wc banyo iki balkon boydan boya camlar elim hic temizlikten bitmez hergun makina acarım mutfağı yemek yaptıktan sonra mutlaka toplarim dolapları silerim balkonda cok oturduğumuz icin balkonda çeşme var hemen su tutar silerim wc ye girerken çamaşır suyuyla hemen fırçalarım uyumadan evi toplarim oyle oyle pekde yetişemem
tarafından
Aynen biktim yetisemk mümkün değil
0 oy
tarafından
Yani lojmanda oturuyorum kaç metrekare tam bilmiyorum küçük bir ev 2+1 büyük temizliği eşimle yapıyoruz günlük süpür evi toparla yemek yap yetişemiyorum ben senin ki çok büyükmüş
tarafından
Bir kere bu kadar büyük yaptım dahada degistiremiyorum
0 oy
(1,022 puan) tarafından
145 o bile cok geliyo bana :) 
tarafından
Seninkide büyük canım
(1,022 puan) tarafından
Biz kiraciyiz canim ya ve tayinci o yuzden bi oda koli dolu orayi ustunkoru temizliyorum fazlalik esyalarimi koyuyorum iyi oluyo
tarafından
Rabbim yardımcın olsun:)
(1,022 puan) tarafından
Amin canim hepimizin
0 oy
(11,166 puan) tarafından
O kadar büyük evi 2 çocukla 1 günde temizlemen zor canım annemlerin dublex asla iş bitmez evde
tarafından
Ayy bitmiyor canım imkansız bişey bu yüzüden az eşya mümkünse kullanırım çünkü eşyayla daha mahvoluyirum bir yeri yaparken diğer taraf kirleniyor
(11,166 puan) tarafından
Aynen ne kadar az eşya o kadar pratiklik
tarafından
Aynen canım eşya ne kadar olursa o kadar günümü alıyor
(11,166 puan) tarafından
En güzeli ben de hiç sevmem fazla eşyayı ihtiyaçm yoksa almam
0 oy
(4,986 puan) tarafından
285 m kare evim var 

Minicik evden bu koca eve gectim iyikide gectim temizligi okadar kolayki cok cabukta kirlenmiyor
tarafından
Ciddi misin bacım ayy ne yapiyisun formül ver hani suratı böyle yap dediğin tüyo varmi
(4,986 puan) tarafından
Evde dolap çok hersey düzenli yerinde duzen bozulmazsa temizlik kolay
Evi supurmem rahat 1 buçuk saatimi alıyor cok eşya koymam eve gerekli eşyalar var
Bir kova toz suyu viledayi alır oda oda siler çıkarım hemen dolap cam kapilarida ayri gunde yaparım
Oyuncaklar çok karismam ogluma oyuncak odası olmasina rağmen her odaya dökmeye bayılır ☺️
tarafından
Ay o elektrik süpürgesi zaten ayrı bir olay artık bitene kadar ev ahalisi illalh ediyor:d silme kovam her yere gidiyor aynen sırf bu yüzüden robot süpürge alaçam ama şimdi alacak gücüm yok
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Sürekli girilmeyen misafir odanı kapat mesela temizle kalsin
tarafından
Ayn orayı öyle yapıyorum zaten yoksa mümkün değil temizlemk
0 oy
(339 puan) tarafından

Her gün değil bahçeyi haftada 1 temizleyin çocuklarla 

Akşam yatmadan önce toparlarsanız sabah süpür sil kolay olur 
tarafından
Akşam zaten bulaşık çamaşır banyo wc hal edemzzem evi b.k götürüdu:D
(339 puan) tarafından
Çok kişi mi yaşıyorsunuz belki ondan çok dağılıyordur
tarafından
4 kişiyiz 2 bebe ben esim
0 oy
(3,832 puan) tarafından
150 m2 3+1 ögk yani eskiden pırıl pırıl olan ev şimdi temizliği inkar ediyor 
tarafından
Hahahahw valla ayn
0 oy
(7,444 puan) tarafından
185 M2 dubleks üç banyo bir teras bir balkon var ama taşıncaz ev aldık 3+1 130 M2 orda da iki balkon iki banyo var aslında 3 ama birini kiler olarak kullancaz küçük banyoyu yetişmek zor hele bu sıcaklarda eşim yapıyor zaten herşeyi bende temiz tutmaya çalışıyorum sadece ama çocukla biraz zor oluyor o yüzden genel temizlik eşimde :)
tarafından
Valla o en iyisi o kadar büyük de hiç güzel değil
(7,444 puan) tarafından
Zor ama güzel ama 130 M2 ideal :)
0 oy
(1,224 puan) tarafından
2+1 dairede oturuyorum inan hic sevmem genis buyuk evlerden nefret ederim valla hem duzen hem temizlik acisindan hemde bilmiyorum ev alirsam bile 2+1 alicam insallah. 2+1 bir de 2 yasinda bebek her gun elektrkli suourge calisir silinir toz alinir temizlik yapilir ama gel gor ki yapilmamis gbi 
tarafından
Demi Rabbim senide ev sahibi etsin inşallah
(1,224 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
(5,706 puan) tarafından

Kutu gibi Bi evde oturuyorum 85 m2 ben bile başa cıkamıyorum o kadar büyük Bi evin hakkından gelmek de imkansız gibi birşey zaten canım. Ah an keşke kendi evim olaydı 240 m2 olaydı bokk götüreydi :D

tarafından
Wii ahahahahah Allah seni şükür canım kendi evim
tarafından
Rabbim sanada nasip eder ınşalalh
0 oy
tarafından
Benim evim de 240 metre bütün odalari kullanıyorum çünkü kızım yürüyor evde sürekli koşuyor odaların kapısının acik olmasını istiyor 1.5 yaşında neredeyse bir de kedimiz var neredeyse iki güne bir süpürüyor ve siliyorum bir de detaylı temizlik de yapıyorum çok yoruluyorum halim hiç kalmıyor. Bilsem bu kadar büyük ev tutmazdım
tarafından
Değilmi ayy buyk çok zor

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 461 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 721 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hblt (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 574 göst.
24 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 532 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

378,337 soru

11,324,284 cevap

34,775 kullanıcı

...