0 oy
124 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (7,444 puan) tarafından

Merhaba kızlar bayramda eşim ve oğlumla adalara gitmek istiyoruz ilk deniz deneyimi olcak oğlumun adalarda önerdiğiniz yerler varmıdır  temiz kumsal olabilir ki daha iyi olur bi de giriş ücretleri ile ilgili bilgi alabilirsem sevinirim 2 yıl oldu gitmeyeli :) akvaryum koyunu duydum nasıl gidilir bilen varsa koy tarzı yine nasıl gidileceğini bilen sevinirim :)

5 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından

Heybeli adaya gitmiştik 3 sene önce ormana giriş bile ucretliydi:) anam her şey pahali ya ben pek beğenmedim orayı ama resimlerde fwlan büyükada güzel duruyor canim bir daha gidersek eğer bende oraya gitmek istiyorum. 

(7,444 puan) tarafından
Bakayım canım bi bu sene böyle oldu seneye artık şehir dışı bi de doğum günü var oğlumun bayram bitişi yorulmayalım dedik  git gel :)
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Kızlar bilen yok mu ses edin :)
0 oy
(597 puan) tarafından
Bı sor bakım hiç adalara gittiniz mi diye :(
(7,444 puan) tarafından
Gitmedin mi :(
(597 puan) tarafından
İstanbul'da yaşıyorum ama hiç gitmedim :( inşallah birgün kısmet olur , size de iyi eğlenceler bol bol yüzün :)
(7,444 puan) tarafından
Teşekkür ederiz canım  öyle planlıyoruz umarım güzel olur :)  gidersin bir gün sende inşallah :)
0 oy
(229 puan) tarafından
Büyükada nizam plajı güzel sakin oluyor geçen sene bayram da 70 di ben orda giriyorum her sene bu sene gitmedim daha 
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bakacağım :)
0 oy
tarafından
Büyükadaya gtmiştim eşimle gezmek dolaşmak için , denize girmedik canm biz . Güzeldi 
(7,444 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
4 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,426 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 255 göst.
11 Temmuz 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
1 cevap 79 göst.

377,949 soru

11,312,799 cevap

34,746 kullanıcı

...