0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından

Kızlar merhaba 

30 haziran perşembe günü erken doğum yaptım 36+4 haftada bebeğimi kuvöze aldılar ciğerleri gelişmemiş morarıyormuş. Bebeğime ne zaman kavuşurum doktor 1 hafta 10 gün diyor bayramdan önce bana verirler mi? Benimle aynı durumu yaşayan var mı? Varsa hikayesini anlatsın lütfen üzülmüyorum bebeğimin bana ve süte ihtiyacı var dirençli olmalıyım oda iyleşsin tez zaman da. Ama sanki ciğerim sökülmüş gibi aklım hep bebeğimde sezaryen oldum acısı sızı bir kenara evlat gibisi yokmuş onu anladım:'(. Moral ve motivasyona ihtiyacım çok var.

Aynı haftalar da doğum yapan var mı? 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canm bende 36+4 te doğum yaptm kızım 8 gün küvezde kaldı . Bizdede morarma vardı canm eve gelmesindense küvezde kalması daha iyi hiç canını sıkma moralini bozma bol bol sütünü sağ senin sütüne ihtiyacı var
(303 puan) tarafından
1 günde 2 defa süt yolluyorum hastaneye sütümden mahrum kalmasın diye yeter ki iyleşsin. Peki şuan kızının durumu nasıl
tarafından
17 aylık şuan uyuyo canm :) maaşallah çok salıklı . Çocuk kardiyolojisine götürceksin canm bebeğini özel hastanelerde çocuk kardiyolojisi için randevu bulman lazm . Her hastanede yok özelleri ara sor randevu oluştur . Morarmasıyla alakalı bir sıkıntı varmı evde makineye bağlı kalmadan nefes alıp verebilirmi die kardiyoloji doktorun bakması gerekiyor . Doğumdan 1 ay sonrada kalça çıkıklığı testi var mutlaka yaptır ihmal etMe benm kızımda kalça çıkıklığı vardı erken doğduğu için kalçası gelişmemişti sakın ha sakın ihmal etme canm
tarafından
Seni çok iyi anlıyorm doğum yaptığım gün dimdik ayaklandm dikiş ağrısı bile çekmedim eve geldim moral bozukluğundan iş yaptm kendimde değildim hortlak gbiydim aynı geceleri uyuyamıyodm
-Reklam-
0 oy
(1,292 puan) tarafından
34 haftalıkken yaptım 1 hafta kaldı 7. Gün verdiler. Nasıl bir duygu biliyorum anlıyorum ama merak etme kısa sürede kavuşacaksınız sabırlı ve güçlü ol sütüne yansımasın. Sağ bol bol
(303 puan) tarafından
Sağıyorum canım sağıyorum gidip gördükçe ciğerlerim yanıyor sanki nefes alamıyorum. Kucağıma almadan hop kuvöze girdi :((
(1,292 puan) tarafından
Dedi ya, çok iyi anlıyorum seni ama bu günler geçecek. Resmine bakıp bakıp süt sağdığım günler o sütleri kızıma içirirken sadece yüzümde bir tebessüm ve dilimde çokça şükür olarak kalmıştı. Belki yarın diyecekler ki gel bebeğini emzirmeyi dene ve ardından kucağına verecekler. Tez zamanda kavuşacaksınız Allahın izniyle
0 oy
(5,197 puan) tarafından
Canım haftan okadar küçük değil aynı şeyleri yaşayan anneler yazacaktır muhakkak ama doktorun dediğine güven rabbim kavuştursun seni bebeğine tez vakitte inşallah 
(303 puan) tarafından
Amin inşallah canım tek dileğim bebeğimin 1 haftaya kucağımda nefes alması. Çok zor birşey nasıl yaşıyorum bilmiyorum anlamsız geliyor herşey annelik duygusu bambaşka birşeymiş :(
(5,197 puan) tarafından
Eminim öyledir canım rabbim yardımcın olsun
0 oy
(802 puan) tarafından
canim bende 34 haftalik dogum yaptim ama benim en buyuk hattam stres yapipmam yemeden icmeden kesilmistim ve sütüm kesildi bidaha gelmedi oncelikle sakin ol yemegini ye stresten kesinlikle uzak dur benimde 1 hafta kaldi verdiler cok sukur suan 25 aylık gayet sağlıklı insallah sende en kısa sürede kavuşursun bebegine
0 oy
(640 puan) tarafından
Instagramda takip ettiğim temizlik tüyoları var. Uzun zamandır bebek istiyordu. Hamile olduğunu duyurdu çok sevindim. 6 aylik erken dogum yapti. Çocuk öldü sanmış. Kuvoze almışlar bi çok ameliyattan geçmiş. 900 gr. Bebek. 2 buçuk 3 ay oldu. Hastanede yatali şimdi eve çıktılar. Beni çok etkiledi istersen takip edebilirsin. Demem o ki senin bebehin daha büyük sağlıklı olsun da iyice iyileşip çıksın hastaneden. Kizkardesimjn bebeği de ciğerleri gelişmedihi için 20 gün yattı şimdi gorsen canavar 1 buçuk yasinda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 82 göst.
1 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Edcmnf (587 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 448 göst.
25 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Nurrrrr (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Kullll (1 puan) tarafından soruldu

377,359 soru

11,292,780 cevap

34,711 kullanıcı

...