0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu adamla yaşamak zorundayım boşanmak için o kadar anlaşmalı dilekçe hazırladım vereceğim dedi vermedi tek başına 2 çocuğa nasıl bakacaksın rezil olacaksın bilmem ne dedi arayı düzeltmeye çalıştı kaç gündür iyiydi bugün yine aynı halt oldu annemlerdeydim beni almaya geldi gel yemek yiyelim falan dedi annem girmedi yorgunum diye neyse çıktık yolda dedim ki bir kaç şey alayım evde pişirilecek pek bir şey yok  başladı yorgunum falan demeye bende dedim dünde öyle dedin yemeği yedin hemen dışarı ciktin arkadaşınla bize gelince mi yorgunsun sinirlendi hemen eve geldi yattı ne hazirlayim onu mu yapayım bunu mu dedim iki saat dil döktüm umursamadı konuşmadı bende huyunu biliyorum ne hazırlarsam hazirlayim yemez yapmadım bişey telefona bakıyor benle konuşmuyor bende oturdum onla telefona bakmaya başladım görümce aradı bekar olan annesigilin bı işi varmış evde gel onu yap diye gelmem yorgunum falan dedi bı kaç biseyler söyledi görümce kalktı çorap getir dedi bende hayır dedim gitti aldı giydi çorabını gitti bana gelince hep yorgun ama ailesi arkadaşı çağırınca hiç bı halt yok zaten mecburiyetten kalıyorum bide böyle yapmasi deli ediyor beni 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailen yok mu senin ya eziyet bu
tarafından
Kabul etmiyorlar kavga edince hep baristiriyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,945 puan) tarafından
Kendine göre birşeyler al hazırla ye boşver Allah yardımcın olsun 
tarafından
Sağol kuzum annemgilde yemiştim biseyler iyiki yemişim amin teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah canim 
tarafından
Teşekkür ederim canım amin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 514 göst.
26 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 438 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 165 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla343480 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 643 göst.

381,753 soru

11,428,788 cevap

34,988 kullanıcı

...