0 oy
98 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum 5 aylik kizlar ben dogdugundan beri anne sutu mama devam ettim 1 ay boyunca mama vermedim sadece emzirdim ama hic gram bile almamişti 3 4 dakika emip birskiyordu ama sık sık emiyordu ben emzirmeyi biraktim sadece mama gidiyorum suan ama cok bunaldim herkezin lafindan emzir diyo herkez yarar ona diyolar o gun ablamin yaninda emzirdum memeden cekildiginde kustu ablamda dedi yaramiyor emzirdigin ben napim kacgundur emzirmiyordum gogsum sertlesti ablam kesilir sutun dedi sagip emzirmeye devam mi etsem yaramasa bilr biktim herkezin lafindan 

5 Cevaplar

0 oy
(3,852 puan) tarafından
Valla bende oğluma hem mama veriyordum hemde emziriyordum canım hala daha öyle devam ediyoruz . Sen yine emzir ama mama da ver bence . Benim oğlum doymuyordu ondan mama başladık 
tarafından
O sekilde yaptigimsa ayarliyamiyorum cok zorlaniydum mesela emziriyorum ama doyuyormy bilmiyorum psklojim bozuldu artik 5 aydir cocugum açmi kaliyo acaba diye dusunuyorum suan mesela sagim yapsam sutum gelir mi cnku aşiri sertlesti
(3,852 puan) tarafından
Evet sertleştiyse gelir sağ ki kanallar tıkanmasın ağrı olmasın.  Aç olan çocuk ağlıyor zaten doymuyor . Benimki bir türlü bırakmıyordu memeyi meğer doymuyormuş ondan doktora gidince mamaya başlattı
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim simdi sagim yapicsm peki bu sagdigim sutu verebilirmiyim nereyse yaklasik 1 haftadir emmedi
(3,852 puan) tarafından
1 haftadır emmiyorsa sağ dök istersen canım onu bilemedim .  Sen yine de emzir canım illaki vitamin alıyordur kilo almıyor bile olsa anne sütü bebeğe yarar
-Reklam-
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Yahu milletin lafini takmamay calisin ayrica onlar emzir dedi diye degil bebegin anne sutu alsin diye emzir yarayip yaramicana da onlar karar vermesin bi zahmet..
0 oy
(2,226 puan) tarafından
İlk ay benmki de almadı canm benmde sütüm yaramadı mamaya başladık . Seninki toparladı mı kilosunu yakaladı mı 
tarafından
Şuan iyi canim 7.300 gramdi gecen gün gitmistim kontrole 3 kg dogmustu napicam bilmiyorum sagim yapsam sutum gelirmi gogsum cok sertlesti
(2,226 puan) tarafından
Benim ki 2 aylık daha . 3600 doğdu .
Ben de hem emziriyorum hem mama veriyorum bazen sağıp veriyorum ver tabi ki canım bir damlası bile kıymetli sütün
0 oy
(888 puan) tarafından
Yaramadığını nereden anladınki emiyorsa emzir çocuğu.  Anne sütü mama dan kat kat daha faydalı anne sütü yaramıyor sa mama hic yaramaz
tarafından
Sadece cola cok icerim canim baska bsey yok zaten alkol sigara falan kullanmam
(888 puan) tarafından
Dogru haklısınız  dışarıda çok beklemediyse verilebilir
tarafından
Yok canim şuan sagim yapiyorum zaten sadece gogsumde cok bekledi süt onun icin sorun olurmu diye sordum daha simdi sagiyorum
(888 puan) tarafından
Tm canım sen evladını sutunle besle mamaya çok dayanma her çocuk bir degil benim kızımda emiyodu ama zayıftı 6 yaşında hala zayıf
tarafından
Cok tesekkur ederim hepinize sagdim simdi vericem insallah sut yapan sutu yaglandiran seyleri arastirip ona gore yemek yicem normalde oyle pek bisey yemem su hic içemem bundan sonra cok dikkat edicrm
0 oy
tarafından
Her kafadan bi ses canım. Emzir bence keske bende kızları emzirebilsem süt yaramiyor diye asla bi sey yok kilo aldirmiyor olabilir bu yaramadigi anlamina gelmez senn sutun onun zekasi icin gerekli her seyden once. 
tarafından
Onlardan bi sey olmaz canm. Soda faydali bi sey bebekte gazi önler. Sen sutunu sağ icir sonrada bebek emiyorsa emzir
tarafından
Tamam canim tesekkur ederim emer cnku memeyi seviyor orda durmayi cok tesekkur ederim sagdigiim sutu icirebilirmiyim yoksa onu icirmiyimmi
tarafından
İcir canım memede bekleyen süte hicbi sey olmaz asla bozulmaz tadi değişmez sakın dokme yaziktir bir damlasi bile şifa
tarafından
Çok teşekkur ederim canim valla Allah razi olsun hepinizden sagim yapiyorum suan birazdan iciricem emziricem
tarafından
Şifa olsun bebişe

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 69 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Dilankaya (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
5 Eylül 2022 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
11 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu