0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (609 puan) tarafından

Bu olay 2.5 saat önce oldu 

Bizim mahallede cocuk cok masallah akşamları sesten geçemezsin neyse burada bi huysuz bi kadın var herkeze artislik taslarmış vs tabi ben 6 seneye girdik mahallede tam olarak kişileri tanımam bu kadının oğlu diğer mahalledeki çocuğun topunu çalmış yani almış izinsiz isteksiz çocuktan bundan habersiz ben ve kayınvalidem yürüyüşe çıktık cocuklar tıklım gülüşmeler oynalar bilmem ne bi araba birden durdu çocuğa nasıl bağırıyor görmeniz lazım 

Lan sen çocuğun topunu niye aldın 

Diye aklım gitti birden noluyor dedim çocuğa ilk te cok üzüldüm kendi çocuğum hissettim bi an korktu sanki yasını soruyor bi daha yapma aklını basına al vs vs vs cocuk çocuğu tanıyorum abi arkadaşım şaka yapmak istedim falan dedi megersem tanıma falan yokmuş cocuk adamın çocuğuymuş  cocuk yalan söylemiş ben bakarken annem gel gel busra dedi bende annem haksız konulara karşı bişeyler yapar herseye laf edersin buna niye etmedin dedim çocuk cok şımarıkmış annesi bizim apartmandaki engelli adamı döven kadınmış 

Ama bu durum hiç hoş bir durum degil adamın yaptığı ve çocuğun yaptığı hata bence 15 I6 yaşından benden uzun cocuk adam gşbi yani 

Mahalle inledi adamlar bakıyor vs ben o adam çocuğu dövecek diye aklım gitti biz yürüyüşten döndüğümüzde o cocuk dolu yer bomboştu 

2 Cevaplar

0 oy
(12,840 puan) tarafından
Gelecekte ona ders olur umarım bidaha izinsiz bir şey almaz 
(609 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım yani cocuk haklı sandım içim gitti sanki o adam benşm çocuğuma bağırıyormuş gibisine hamilelik hormonları sanırım
-Reklam-
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Allah aşkına düşte yat bacım ne işiniz var iki kadın o saatte dışarda :ermm:

(609 puan) tarafından
Pardon mahalle burası ve ben gündüz gezemiyorum sıcaktan dolayı dolaşmam lazımdı o yüzden herkez sokaktayken ne gibi bir sakıncası varki mahallede dolaştık
(12,840 puan) tarafından
Kadınlar her saat de dışarı çıkma hakkına sahiptir
(609 puan) tarafından
Cok geç saat olsa arkadaşın dediğine katılırım söyle 2 3 vs ama saat 9 falandı
(12,840 puan) tarafından
Çok geç saatte de çıkabiliriz nefsine hakim olamayan pis sapık erkek bozuntuları çıkmasın canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 628 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 471 göst.
15 Nisan 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 61 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 859 göst.