0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (324 puan) tarafından
Kızlar benim kzım 5 yaşinda anaokuluna yazdırdık aylık 400 lıra onuda yatırdık ama geri kalan masraflar varmi onlari sormayı unutmus eşim bizi neler beklıyor cocugu anaokuluna giden varmi

5 Cevaplar

0 oy
(2,504 puan) tarafından
Devlete mi özele mi yazdirdiniz
(324 puan) tarafından
Ozel canim
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından

image

boyle bir kagıt verip yollamişlar aciklqmada yok hiç 
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Her ay 400 tl ödeyeceksiniz galiba demi kırtasiye malzemelerini için liste vermedilermi canim
(324 puan) tarafından
Aa fiyat cok iyi aynen canim pazartesi soralım dedim eşime tekrar gıtcez bide butun eşimin bekci arkadaslari bu okulu onermişler bakalim bizimde ilk deneyim yasayıp görcez :)
(4,296 puan) tarafından
Valla inan bizde başlayınca bakalım nasıl olacak inşallah iyi olur okulları arkadaşları öğretmeni çok heyecan var bende sanki ben gidecem :)))
(324 puan) tarafından
Ayy sorma aslinda bende heycandan cok biraz tereddüt var benim kızım cok harwkwtli enerjik acaba bagırırlarmi kızarlarmi diye cok endişe ediyorum
(4,296 puan) tarafından
Aynı benim oğlanda öyle hareketli bağırır çağırır aynı endişe tereddüt bendede var inşallah korktuğumuz olmaz diyelim
(324 puan) tarafından
Aminnnn inşallah yaa
0 oy
tarafından
Onlar yazdırırken söylüyor aslında bir sürü kırtasiye malzemesi istiyorlar yada parasını hesaplayıp parasını istiyorlar 
(324 puan) tarafından
Ya işte 400 lirayı yatırdım dedi eşim galiba kalan seyleri okul başimdami istivekler napcaklar bende bilmiyom
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Kırtasiye listesini öğretmen okul açınca verir sınıfın ihtiyacına göre 
(324 puan) tarafından
Oylemi iyi o zaman demekki oyle yapılıyo tesekkurler

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 220 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Neslipep (880 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 310 göst.
14 saat önce Aile kategorisinde Beratcinar (2,768 puan) tarafından soruldu