0 oy
548 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,241 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar uzaniyordum bı ıslaklık hisetim gitim ev ye akıntı gelmiş ama içinde ince damar gibi tam pembede deyil bir iki tane çizgi vardı nisanmi bu perşembe dogumum var korkuyorum ağrım sizim yok böylemi oluyor nişan 

21 Cevaplar

0 oy
(7,241 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlarrrr napimm elim ayağıma dolandiii
(15,582 puan) tarafından
Sakın olsana bir hafta boyunca geldi benim ki hemen doğum olmaz korkma
-Reklam-
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Nisandir sanırım sonrasında tekrar gelebilir
(7,241 puan) tarafından
Yaa bikere gelmiyormu önce başıma gelemdi hiç nisanim geldi diye gitsem alirlarmiki
(196 puan) tarafından
Benim üç kere geldi korkma doğuma hazırlık yapıyor rahmin hemen de başlar sancin bı hafta sonra da belli olmaz
0 oy
tarafından
Nişan sanırım canm
(7,241 puan) tarafından
Çok azdı pembemsi kan daha önce gelmedi nisanim bilmiyorumda
Nisanim geldi diye gitsem alirlarmiki
0 oy
(7,241 puan) tarafından
Kizlarrrrrr.
0 oy
(618 puan) tarafından
Nisan galiba cnm ağrın var mi
(7,241 puan) tarafından
Yok cnm hiç bişey yok tek korkum sezarryanliyim ben :/
(618 puan) tarafından
Hi normal sandım cnm
0 oy
(7,241 puan) tarafından
Heyyyyyyyyyyyyooooooo
0 oy
(13,776 puan) tarafından
Suyun siziyor olabilir. Benim suyum gelirken içinde kilcal pembelikler vardi. Gelmeye devam ediyorsa suyun geliyor olabilir. 
(7,241 puan) tarafından
Jel gibiydi cnm gelmiyorda artık bikere geldi
(13,776 puan) tarafından
Nişan olabilir o zaman canim. Benim nişanim cumartesi gelmişti çarşamba doğurmuştum.
(7,241 puan) tarafından
Perşembe sezaryan olcam korkuyorum evde kimsede yok :/
(1,750 puan) tarafından
Bnmde suyum geldi adet kanaması gibi ılık ılık ara ara geldi jel gibi elimi değince suydu damar varmıydı hatırlayamadm doktorlar inanmadı suyumun geldiğine
0 oy
tarafından
Nişan gelince 1 2 hafta bile sancı çekmeyen var. Ama 1 gün sonra doğuran da var. Sezaryenliyim diyorsun, bir doktora görünmende fayda olur. 
(7,241 puan) tarafından
Nisanmi oluyor bu cnm pki
tarafından
Benim gelmedi nişanım ama bildiğim kadarıyla sümüksü yapıda, içinde kılcal damar olan birşeymiş. Anlattığın benziyor.
0 oy
tarafından
Doktorun varmı özel kendisini ara mesaj at 
(7,241 puan) tarafından
Malesef yok cnm
0 oy
(650 puan) tarafından
Nişan gelmiş cnm bugun gün içinde de doğum olabilir iki üç güne de sancın var mı onu kontrol et dk tut tabi bu arada birde doktora görün
(7,241 puan) tarafından
Ağrım hiiic yok gayet iyiyim perşembe sezaryana giricem ondan çok korkuyorum evde kimsede yokk :/
0 oy
(633 puan) tarafından
Kaç haftamınsın canm
(7,241 puan) tarafından
38+2 cnm
(633 puan) tarafından
Sezeryansan  hastaneye gitmelisin bnce
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sezeryan isen hemen acile git canım
(7,241 puan) tarafından
Kimse yok evde eşim olacak pislik bişey olmaz diyip giti npcnmi şaşırdım
(7,768 puan) tarafından
Fatma paran varsa taksi çağır yoksa ambulans çağır sezeryan olcm ama nişanım geldi de
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Nisan olabilir hastaneye mi gitsen bi acaba 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benm arkadaşımnda erken geldi nişanı doktor su gelmediği sürece sıkıntı olmayacağını söylemiş ara ara gelebilir demiş aynı tarif ettğin gibiydi gelen şey ama bi acile git sezeryan sanırım 
(7,241 puan) tarafından
Sezaryan ewet cnm
(1,750 puan) tarafından
Arkadaşnki ilkdi daha sen hastaneye git canım benim suyum geldi yukardada yazdım zaten bi git sor hem için rahat eder
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Canim benimde nisanim geldiğinde ağrım sızım yoktu sabahına suyum geldi bence acile git açıklık felan var mi en azından onu kontrol ederler 
(7,241 puan) tarafından
Offf gidicek birini bulabilirsem gidicem cnm çok saol
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ambulansi ara durumu anlat doktora yönlendiriyor o napicagini soyler canm
0 oy
tarafından
Ne yaptın  canım gittin mi hastaneye 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Kuzum sen doktora git bekleme çünkü bir anda gelebilir suyun bebeğin suyunun miktarı önemli hem senin hem benim içim rahat etsin ❤️
0 oy
(1,739 puan) tarafından
Nisan olabilir canım benimde oyleydi ilk akıntı içinde kılcal damar şeklinde kanlar vardı sonra biraz daha fazla geldi 2 saat sonrası da sancim başlamıştı 
0 oy
(72 puan) tarafından
Evet anlattığın şey nişan. Sezaryen olacaksın sanırım bu yüzden endişe ediyorsun ama panik yapma. Sancın yoksa ve suyun gelmediyse bekleyebilirsin. Çünkü doktorlar nişan gelmesi durumunda gelmene gerek yok diyorlar. Bu doğumun hemen olacağı anlamına gelmiyor.  sezaryen dikişinden de korkma ben sezaryen sonrası normal doğum yaptım yapılabilir yani 
(5,272 puan) tarafından
Özelde mi devlette mi yaptin canm
(72 puan) tarafından
Özelde yaptım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 352 göst.
0 oy
12 cevap 119 göst.
0 oy
3 cevap 134 göst.
25 Şubat 2024 Aile kategorisinde incinur6545 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
25 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,241 puan) tarafından soruldu

377,750 soru

11,306,007 cevap

34,732 kullanıcı

...