0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
16+3 haftalık hamileyim dün alt karın ağrısı yanma vardı tek kullanımlık tozu kullandim sabah şiddetli böbrek spazmı ile uyandim saçımı başımı yoluyorum resmen. Ben bekarkende yaz ayları taş dusururdum aynısını yaşadım tekrar eden taşlar mevcut malesef ve hamile iken çok fazla enfeksiyon geçiriyorum ilkinde de bu oldu gebelikte doğuma kadar çekiyorum enfeksiyon belasını. Acile gittim şuan zaten ağrı hafif bıçak batarcasina bobregimde sabahki gibi değil. Orda alt muayene vs yapıldı idrar kültürü bakildi temiz cikti sebebi gece içtiğim toz onun dışında bişey yok dediler. Ama taş düşürüyorum normalde ağır antibiyotik alırdım gebe olunca olmuyor dua edin inşallah ağrımaz yine aralikla olabiliyor şuan bobregin olduğu yere ılık bı torba koydum yoksa duramıyorum 

1 cevap

0 oy
tarafından
Mısır saçaklarını demleyib içmek taş düşürmeyi hızlandırır. Ama gebelik söz konusuysa bilmiyorum canım . doktoruna sor. 

Çok yakınım bu şekilde atdı.

Salatalık çok ye. o iyidir ,zararıda olmaz. Su çok iç.
tarafından
geçmiş olsun canım . Allah seni ve bebeğini korusun
tarafından
Amin sağol kıvranıyorum sabahtan beri normalde çok şeyler deniyorum ama gebelikte işte elim kolum bağlı limonlu su içiyorum arada o kadar rabbim yardım etsin çok zor doğum sancısı gibi geliyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 289 göst.
23 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 697 göst.
26 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 755 göst.
15 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy