0 oy
125 göst.
Aile kategorisinde (1,374 puan) tarafından
Bu eşler neden ailesinden korktuğu için çoğu şeyi yalan söyleyerek geçiştirir.  Babası yok anne ve ablası karışıyo herşeye .Aslında bir yandan da iyi aile huzurumuz bozulmuyor doğruyu Bilseler her şeye karışacaklar gereksiz konuşacaklar ama ben de bazı şeyleri kabullensinler istiyorum Özellikle de işin içinde benim ailem oldu mu yalan söylemeyi tercih ediyor birebir anlatmıyor kendi ailesine Ben de neden bu kadar korkuyorsun doğru neyse onu söyle diyorum ölüm kalım meselesi değil diyorum çok alıştın yalan söylemeye diye kızıyorum ama bir şey yapıyorsam vardır bildiğim diyor belki haklıdır ama bazı yalan söylemelerinde gereksiz buluyorum zoruma gidiyor yani sanki ayıp bir şey yapıyormuşuz gibi Dün onlara giderken annem aradı eşimi telefonla konuşuyordu kapıdan girerken de telefonla konuşuyordu Kim aradı dedi Ablası hiç kimse dedi söylemedi ablasına ama annesi bana sorduğunda Annem aramıştı da ayakkabı alacakmış hangi renk alalım diye soruyor dedim Bir şey demedi annesi bir alışamadım bunların aile yapısına. Benim telefonum arabada kalmıştı. Sizin eşlerde yapıyor mu böyle 

2 Cevaplar

0 oy
(610 puan) tarafından
Eve gelince hayatının özetini annesine anlatır yanıma gelince sus pus oturur ben konuşunca çok konuştun başım ağrıyor der 
(1,374 puan) tarafından
Hahha vallahi napıyorlar bu adamlara:))
(610 puan) tarafından
Bir bilsem :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır yapmıyor, şöyle ki elbette kendi ailenize özel durumlar olması çok normal bu ları paylaşmak istememesi, zaten öyle de olmalı. Telefonda konuştuğu kişi için yalan söylememiş ki hiçkiöse deyip cevap bile vermemeyi tercih etmiş gibi. Annesi sana sorduğunda sen neden söylüyorsun ki? Bilmiyorum de geç, böyle yaparsan onlar da sorar. Benim eşim cevap bile vermez, sadece ters ters bakar ya da napacaksın sanane der. Söylememesinde anormal birşey görmedim. 
(1,374 puan) tarafından
Ya doğru diyorsun aslında bizimkiler ile iletişim kıramıyorum eklediğimiz günden beri ısınamadılar ondandır belkide. Normal bişey dimi ama bi yere gitsek bile demez kızarlar diye bazı şeyleri yapmamızı istemiyorlar düşünce tarzları farklı olunca söylemiyo Evdeyiz diyo misal işte ama bunu yapma sebebidw belli bişe diyemiyorum

İlgili sorular

+2 oy
16 cevap 281 göst.
0 oy
0 cevap 409 göst.
12 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Guzel kizim (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 391 göst.
21 Şubat 2023 Aile kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 288 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu