0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından

Bugünkü postlar hep eşlerden yana dertler buda benim ki olsun o zaman 

Eşim ne romantik ne güzel söz söyler ne sürprizler yapar ne iltifatlar eder gibi gibi daha birçok şey ailesiyle konuşmuyorum beni bir kere bile savunmaz kimseye karşı hep ben suçluyum onun gözünde farklı sehirdeyiz tatile gittiğimizde bile beni oğlumla anneme bırakır kendi ailesinin yanina gider sadece o tatil içinde gun içinde gelir annemgile bi çay kahve içer yarimsaat e gider anasinin yanina bizi gezmeye götürse bile hızlı hızlı 1 saat içinde hiçbişeyden anlamadan bizi anneme bırakır hoooppp kendi anasının yanina koşar. 

Karşı komşum var mesela kahveye gitmişim bi ara kadının eşi arıyor gelirken bisey lazım mi sultanim sevgilim karicim diye soruyor cok imreniyorum boyle evliliklere.

:'(

36 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Çift  olarak beğendiklerim var ama cok şükür imrenmemi gerektiricek bi durumum yok yani güzel bi evliligim var o yüzden imrenmiyorum Allah herkese daha iyisini yaşatsın inşallah 
-Reklam-
+1 oy
(11 puan) tarafından
Bende aynı sorunlar var ben de istitorum ki onun ailesinde ne kadar kalıyorsak benim ailemle dr birlimte kalalım ama yok rahat edemez miş bende senin ailenin yanında rahat edemiyorum ama kalıyorum bende çok imrenşyorum başkalarına her işi birlilte yaparlar ben çoğu zama alişverişe bile götürmez binde bir oda öok zorlayınca lendi fikirleri daha önemli benşm ki mantıksız oluyor küçümsüyor gülüp şakalaşsak o söyletince komik oluyor ben söyleyinve alınıp tepki gösterir ailesini hep tutar ama eltim kaynım öyle değiller o kadar imreniyorım ki bazem onları görünce hiç mi örnek almıyorsun diyorum onlar ayrı biz ayrı diyor bende çok çaresizim :((
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Tencere kaynıyor ama et mi yoksa dertmi kaynıyor bilemezsin....

Çevremde çok gördüm güllük gülistan olup sonrası kötü olanlar Şükür güzel bı evliliğim var 15 yıllık sonramiz nolur bilemem ama kötü evlilikleri görünce dahada bı bağlanıyorum ben ya
(15,823 puan) tarafından
Kebelek canimmm ilk yıllarda zor oluyor inanki tanımıyorsun tam anlamıyla geçen hatta bı postta eşinin en sevmediğin huyu ne demişlerdi cvbum şuydu ilk seneler olsa çok söylerdim ama yıllar geçtikçe huyunu alıyorsun nabza göre şerbet veriyorum bende zor bı karakterim eşimde 15 gün kuş kalıp konuşmadığını bilirimm şimdi oda bende biliyoruz ne yapar ne yapmaz neye kızar neye kuserizz bizimde hemen hemen 4_5 yıl biraz sancılı geçti çocuklarda büyüdükçe dahada güzelleşiyor emin ol❤️☺️
(15,823 puan) tarafından
Esmammm neler var kuzummm ya okudukça gördükçe diyorum ben en ufacık şeylere kafa yormusum
tarafından
Abla benim şuan tek sıkıntımi biliyorsun birde kiskancligi
(15,823 puan) tarafından
Çok fazla olmadıkça kıskançlıkta guzell kuzummm ☺️❤️ Hele bı kavusunnn şimdi uzakta gözü görmüyor kim bilir ne geliyor aklına yanında olamadığı icinn düzelir emin ol benim eşim kıyafet rengine bile karıştırdığı zamanla bıraktı☺️☺️☺️
tarafından
Ahaaa benim eşimde öyle ama şuanda yanımdayken renge karismazdi smdi çok karışıyor ama yanındayken de kiskancti dediğin gibi zamanla yumuşucak
0 oy
tarafından
Tabiii bazen begendigim çiftler oluyor ama inan kimsenin hayatı güllük gülistanlık değil.bunun bilincindeyim nice 4 4 lük evliliği var diyenleri gördüm içerisi bizden duman olan pat diye boşanan vs vs 
(333 puan) tarafından
Orasida doğru
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ne yazıkkı bende cok ımrenirdim bir dostumuzun evliligine. Allah bozmasın aralarını. Hepte dua ettim aklımamgrldikce nazar degmesin diye. Bende senin gibiydim. Baktım cekilmiyor bitirdim. Şimdi doysun ailesine. 
(2,573 puan) tarafından
Açtın mi davayı canım naptın
(10,972 puan) tarafından
Coktan bitti canım. Tamamen bitti
0 oy
(548 puan) tarafından
Allah'a şükür yok esimden Allah razı olsun hayal etmediklerimi bile yasatti 
0 oy
(250 puan) tarafından
Benim de oldu kötü niyetli imrenmek değil bu bizde böyle olabilirdik diye düşündüm hep Allah bozmasın dedim ama benim eşim hep kendini haklı bulur hiç beni anlamak istemez hep böyle bı pazar var tatil olduğu onu da uyur sabah mesela kahvaltı yapiyoduk kendisi doydu kalktı gitti başka şeylerle uğraşmaya otur sohbet edelim doysan bile bekle dimi ay çok doluyum ağlamamak için zor duruyorum 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Söz iltifat ilgi yardım olarak imrenmedim 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Biz eşimle hep adımızla hitap ederiz birbirimize. Bir arkadaşım var eşi onunla okadar güzel konuşuyor ki çok imrendim o gün. 
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Sevdiğim evliliklerini beğendiğim bı iki kişi var ama benimki daha çok yuzume yuzume ayy vala sana evliliginize iliskinize imreniyorum diyen çok var. Hatta nazarlari bile değdi. O yüzden arada kavga ettlmesekte ediyoruz aa bende o sorunu yaşıyorum diyorum yoksa kocama göz dikecekler çok hayran kalıyorlar eşimin bana karşı davranislarina benimde ona tabi o yüzden artık anlatmıyorum mutlulugumu çok 
0 oy
(659 puan) tarafından
Güzel bir evliliğim var çevredeki en iyi çiftlerdeniz diye düşünürüm ama zaman zaman ben de başkalarında gördüklerime imrenirim demem o ki elindekinin kıymetini bileceksin ne kadar iyi olursa olsun hep o olmayanı istiyor insan. Kuzenim var erkek kuzenden öte süt kardeşiz beraber büyüdük sürekli görüşürüz aynı dönemde evlendik çevrede hep benim eşim evliliğim beğenilir onun eşini kimse sevmedi yengem kurban adadı boşanırsa diye kendi de hep yakınıp durur ama istediğiyle evlendi beğendiğiyle güzel bir kız yani. Ben eşimi seviyorum iyi anlaşıyoruz eğleniyoruz özel hissettirir ama çok beğenerek evlenmedim aşk yok yani öyle olsa nasıl olurdu diye hep düşünürüm 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Sadece taktir ederim ne güzel değerini biliyor diye çok şükür huzur var evimde sevgide tabi ama beraber gezen eglenenlero görünce Allah daha mutlu etsin derim çocuk ruhuyla eglenleri
0 oy
tarafından
Çiftleri beğendiğim olur ama imrenmem
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hım oluyor illaki ama bana imrenen de oluyor iyi sanıyorlar. D
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Kimsenin evliligine de imrenmem hayatina da imrenmemm. Kimse gorundugu kadar mukkemmel degil icini bilemiyoruz..
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kimseye imrenmem. Bizim evliliğimiz dışardan çok çok çok güzel gözüküyor çünkü sorunlarımızı dışarıya yansıtmıyoruz.  Eminim benim ne güzel diye baktığım evliliklerin arka planında neler neler oluyor 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah'ım daha iyi eder inşAllah 

0 oy
(2,945 puan) tarafından
Eşi kendi memleketinden olmadığı halde hanımının memleketine tayin isteyenlere özeniyorum bir tek. Ben bir kere dedim tayin isteyelim memleketime annem çocuğa bakar diye büyük kavga ettik. Ama avuntum şu ki kendi memleketine de gidelim demiyor.
0 oy
(5,922 puan) tarafından
Var valla ev sahibim izim oglu ve gelini var daha kapıdan cıkmadan el ele tutuşurşar merdivende hiç ayrı ayrı cıktıklarını görmedim yeni evli de degil ler yani 6 yaşında ogulları var. Adam cok sessiz efendi biri kadın da kendi halinde herkesle iyi geçinir. Birbirlerine aşkım aşkım diye seslenirler ben 4 yıllık evliyim ben bile eşime haşoooo diye sesleniyom s jsjsj
0 oy
tarafından
Kimsenin evliliğine özenmem. Allah bozmasın 4 senedir çok iyi anlaşırız. Allah eşimden razı olsun o da hep der Allah senden razı olsun diye. Genelde çevremiz çok iyi çift olduğumuzu söylerler. Sitede oturuyorum güvenliktekiler bile Allah bozmasın en sevdiğim en güzel çift sizsizniz der. Bir birimize karşı bir şok şeyi alttan alırız, bir birimizi kırmamaya çalışırız. Hep empati yaparak yaklaşırız birbirimize. Belki de bu yüzden günlerimiz böyle güzel geçiyor. Herşeyi anlayışla karşılarız. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 230 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde mrve4242 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 349 göst.
0 oy
0 cevap 97 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Asya15 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.
17 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SVB (34 puan) tarafından soruldu