0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar bayramda kayınvalidemlere köye gidicez. İki saatlik yol. Bebeğim 14 aylık. 4 gece falan kalcaz köyde. Bebeğimin tam hareketli zamanları yatakta da koltukta da yatirsam uyandığı gibi kendini yere atar. Gece ben de onunla yatarım o sorun değil ama gündüz uykusunda nereye yatircam.Yerde yatirsam sinek böcek falan korkuyorum. Sizce park beşiği götürmeli miyim yoksa 3 4 gece için gerek yok mu götürmeye?

7 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bence götürme ben olsam goturmezdimki bayramda annemlerde kalacağım biraz goturmuyorumm gündüz yere yatak yaparım gecede benimle yatar yük yapma derim kendineee
(15,823 puan) tarafından
Böcek falan çoksa kendin bilirsin valla orayı kacirmistimm bende huylanirim
-Reklam-
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Götür canim ben bir gün bile kalsam götürüyorum 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çantaları oluyor ya park besiklerin öyle çantası varsa küçük bir şey fazla yer kaplanıyor gotur ne olacak katlaninca çantasına küçücük oluyor 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ben anneme gderken hep gtrrdum katladigin zaman onun bi zarari yokki cok rahat 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Bnde mama sandalyesi goturucem köye Cnm 1 haftalığına gtcem. Eğer yeriniz varsa götür muhakkak rahat edersin
0 oy
(693 puan) tarafından
Bende senin gibi eşimin köyüne gitcem oğlum yaşında olmasına rağmen beşik götüreceğim yerde yatiramiyorum belimden rahatsızım hem beşikten düşmez seninki de dönmeye başladıysa daha rahat olur 
0 oy
tarafından
ben yere yatak yapicam 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
0 oy
3 cevap 141 göst.
6 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zeynep Osman (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 139 göst.
7 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yesildere (1 puan) tarafından soruldu

378,408 soru

11,326,632 cevap

34,780 kullanıcı

...