0 oy
133 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Sorum yukarda kizlar

7 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bende surda bekliyim 
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Dizi olarak Atiye Fatma La Casa De Papel birde  olabilir film olarakta bird box bu cidden baya güzel Cargo buda mükemmel bu ikisi harika Beni çok sev Teksas katliamı bunuda gorucmem önermişti çok güzel Bu gece ormanda kimse uyumuyor üç harfliler beddua buda güzel kaç sene önce sinemada izledik hala yani heo onerimdir aşırı derecede korku içermekten çok aslında ders verici nitelikte 
tarafından
Korku filminden cidden korktugum icin izlemesem daha iyi bnm icin. Atiye ve fatmayi izledim. La casa de papel'de bilmiyorum acaba baslasam mi hep erteledim.
(237 puan) tarafından
Bende heo ertelenmiştim ablam bayıla bayıla izliyordu sonra canım sıkıldı bir gün bende başladım o kadar güzel ki cidden
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Countdown. Akşam açtım ama eşim uyuduğu için hepsini izlemedim izlediğim yere kadar çok güzeldi. Korku filmi bu arada 
tarafından
Ay psikoloji bozan bi seyse hic izlemiyim :D
(2,387 puan) tarafından
Korku seviyoruz biz sende seviyorsan çok güzeldi yani
0 oy
(1,405 puan) tarafından
leon,  pi nin yaşamı, lucifer,  50 mt küp Türk dizi bu, m. ö 10000, çizgi pijamalı çocuk 
0 oy
(190 puan) tarafından
Kuş uykusu ve mezarlık izledin mi 
tarafından
Izledim cnm ikiside cok guzeldi
0 oy
(323 puan) tarafından
Tarzınızı bilmiyorum ama lupin,you,locke and key,Emily in Paris,ınto the night,yakamoz s245.Bunlar izleyipte beğendiklerim.Son iki dizi biri yabancı biri türk yapımı ama ikisinin sonu birbiriyle bağlantılı kıvanç Tatlıtuğ oynuyor benim baya hoşuma gitmişti bu bağlantı.Önce into the night ı izleyin ama ilki o eğer izlerseniz.
tarafından
Biliyorum cnm into the night ve devamini izlemedim ama listeme eklemistim. Loke and key'i de hic sevmedim iki bolum izledim. Lupin'de listemde emily'i herkes onerdi kesin baslicam ona

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 134 göst.
4 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Fatmaa (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
20 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 157 göst.
4 Ocak 2022 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu

378,437 soru

11,327,761 cevap

34,781 kullanıcı

...