0 oy
1,203 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
tarafından kapalı
Basur çıktı ilk defa 18 günlük bebeğim var doğum yaptım ama sezeryan ile.  4 gün oldu ayiptr söylemesi bamya kadar hemoridim. Çok canm aciyo yürüyemiyorim oturamiyrm . Bebeğimle ilgilnmyrn ağlayınca elini ağzına götürünce için gidiyor oturamyrm çünkü ya ayakda yada yan yatabiliyorum. Ara pompayla sagıyorum sutumu veriyorum sonraasi mama çok kötü durumdayım. Eşimden Allah razı olsun o alır mama verir sagdigm sütü ısıtır vs. Perişan haldeyim benm gibibolan oldumu acile iki kere gittk Dr yapcak birşey yok dedi. Bu ide genel cerahha oda ilaç verdi nerdeyse 500 tl tuttu sigorta karsilamiyomus bunları neyse mecburen aldım çünkü bebeğimle ilgilenemedim..... Benm gibi olan neler yaptnz basurnunz kaçıncı gün geçti 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

25 Cevaplar

0 oy
(252 puan) tarafından
Aaa bende sezaryen oldum benimde bebeğim 18 günlük bende kabız oluyorum tuvaletimi yapamıyorum çok zorlanıyorum Allah yardımcımiz  olsun ben günde 1 yemek kaşığı zeytinyağı içiyorum bol bol su içiyorum 3 litre anca o şekilde yapabiliyorum. Doktorlar 10 dk sıcak suya oturun diyorlar rahatlamak için 
(568 puan) tarafından
Aa aynıyız evt sıcak su diyolar dogru
-Reklam-
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Eger oturamiyosan plastik bi sandalyenin ortasini kes havlu koy oturabilirsin rahat bi sekilde bnde norml dogurdum dikislerimden hep o sandalyeye oturuyodum cok iyi oluyo
0 oy
(7,572 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah o konu hakkında bilgim yok ams sütü nasıl istiyorsun sıcak suyun içine biberonu koyup bekletmen yeter 
0 oy
(362 puan) tarafından
Fitil kullandım ve en önemli kısım kabız olmaktan oluyor o yüzden bol su kayısı vs tüket lifli beslen ben hamile değilken ishal yapan hap kullanıyordum öyle geçti basur acısı doğumdan beter 
0 oy
tarafından
Legenin icine sicak su koy otur buhari iyilestiriyor günde iki üç defa yap bikac gün sonra geçer benimde olmustu geçti 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 106 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 249 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 274 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emin2023 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,275 göst.