0 oy
69 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar dil bağımız var 6. Ayı bekledik doktor bu ay kestirmemizi söyledi şimdi doktor odasında direk kesiyor mu yoksa anestezi ile ameliyata mi alıyor 

4 Cevaplar

0 oy
(1,995 puan) tarafından
niye doğar doğmaz kesmediler ki biizim burda yurt dışında hemen kesiyolar 

uzun bir makasla anestisiz 

ama artık büyük bilmiyorum nasıl yaparlar 1,2 sanie sürüyo zaten 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızımın da dudak bağı var hiç doktora goturmedim bunun için bı sorun cikarmi hiç bilmiyorum 
(17,720 puan) tarafından
Dişleri ayrık çıkarmış en küçük oğlumdada var bende 6 7 aylık olsun kestirm diyorum
tarafından
Aynen öyle çıktı zaten üstteki dişleri
(17,720 puan) tarafından
Belli bizimkide öyle çıkar
0 oy
(17,720 puan) tarafından
Kolay bi işlem canım eşimin yeğenide oldu aynı gün taburcu ettiler benim minik oğlumdada dudak bağı var eylül ekim gbi kestircm
0 oy
(881 puan) tarafından
Kuzucum çok çok kolay benim oğlan da vardı doktor en kısa zamanda genel cerrah görsün dedi 2 aylık yoktu herhalde önce mama ile besledim çünkü dil bağı kesildikten 2 saat sonrasına kadar emmesi yasak demişti mama içirdim doktorun yanına girdim krem.gibi bisey sürdü sonra elinde minik bi neşter yada jilet gibi bisey vardi onu dokundurdu çok.kisa sürdü sonra gazlı bez bastık hemen eve gidebilirsiniz dedi doktor muayene odasında yaptı.bunu biraz kanadı sonra hemen geçti çok ağlamamıştı bile 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
7 cevap 246 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eda1 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 41 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Akss (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Adalett (57 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...