0 oy
60 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar üç aylık gebeyim bazen biseyler canım istiyor mesela gördüğüm yada duyduğum ama normalde de böyle şeyler olur ya aserme de farklı mi hissedersin cok mu canın ister yoksa şuan canımın istedikleri mi asermek oluyor 

3 Cevaplar

0 oy
(1,257 puan) tarafından
Bunu ayırt etmekte hiç zorlanmadim çünkü gözümden yaş akıyor aserince 

Ama 9 aylık hamilelikte en fazla 3 5 şey çok istemisimdir jsskjsksks şuan yine 7 aylik hamileyim canım sadece sucuklu tost istemişti evde sucuk yoktu gece gecee hastane kantininden tost almıştık skskskskwkw 
(913 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim :))
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Asermek can istemeye benzemez direk ağızına tadını burnunda kokusunu hissediyorsun buram buram evde olmasa bile asermek budur her canının istediği as ermek değildir 
(913 puan) tarafından
Bilmeyince sormak istedim triplere girmeyim diye :)) teşekkür ederim
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Iki oglumda da asermedim ben ..ilk oglumda sdce elma sevmezdim cok kilo kilo elma yedim birde cijolata severim cikolata yedim ikinci oglumda da cnimin istedgi tek sey tursuydu
(913 puan) tarafından
Ben genelde eksi seyler yiyorum hep üçüncü aydayim yeni yeni çikolata filan yiyorum eskiden de eski şeyleri severdim bazen gec saatlerde canım bişey istiyor saat geç diye eşime söylemiyorum diyorum sonra ya aşermeyse :D farki anlamak için sordum burayada

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 191 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 320 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 444 göst.
15 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...