0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Geçen ay 8hazırandı 4gun var ama bu akşam uzerı 5 6gıbı hafıf pembe lekelenme gıbı geldı heh hasta oluyorum dedım bıda gelmedı 9gıbı bıraz fazlası gelmıs kırmızı degıl böyle tatlı pembe kahvemsı gıbı ama karnım belım kıyır kıyır kafam karıştı sabaha karşı sokulemezsem aynı devam ederse gıdıp kan verıcem sağlık ocağına gercı onlarda adet günü geçmeden yaomıyorlar artık denerım şansımı 

2 Cevaplar

0 oy
(148 puan) tarafından
geçtiğini söyle ben öyle yapmıştım 
(385 puan) tarafından
2sıydı derım artık ;) ebede kadın dogumcudan fena ya ınını dıpcıgını araştırmaya kalkıyor
(148 puan) tarafından
öyleler ya gerçekten istediğin bi gebelikse inşallah gebesindir canım
(385 puan) tarafından
Mart ayından berı düşünüyoruz canm varsada nasıp kısmet ama bu saate canlı kırmızı bı kanamam olması lazımdı eğer adet olsaydı bılıyorum yanı hıc yaşamadım . Bebeksede dırek kadın doğuma çıkarım çünkü hafıf agrım var esımle bnm kan uyuşmazlığım var başta vuruluyorum onu yaptırıp ıcım rahatlar
(148 puan) tarafından
rabim hayırlısını versin canım bende geçen sene  böyle çok şüpelendim eşime dedim alalım falan oda çıkmaz  bende ya çıkarsa bak dişim ağrıyo ilaç içicem ya varsa bişey olursa diye korktum ve  srnin test gibi çıktı baya bi bekledim etim çok dülük çıktı kanım doktor kimyasal gebelik dedi  bende nekledim eşimde dedim kimseye bişey deme hani üzülmesinler vs 2 günde bir kan verdim ve şuan 3 aylık olucak teyzesi yanımda uyuyo
(385 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla büyüsün insallah
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Yanlış Bilgi vermek istemem ama canm bildiğim kadarıyla adet gününden önce olan bisey zaten yerleşme kanaması. Yani gebe olabilirsin hakkında hayırlısı olsun
(385 puan) tarafından
Yanı ben her olduğumda asla pembe kahve kanamam olmaz böyle canlı morumsu bı kanama gelır dırek şüphelendim yanı ve su aaate yakın açılması lazımdı
(2,165 puan) tarafından
Hâlâ tam olmadın mı adet ?
(385 puan) tarafından
Yok olmadım canm dedıgım sekılde tatlı bı pembemsi
(2,165 puan) tarafından
Anladım canm bekle bence yarına kadar olabilirsin eğer olmazsan evde test yap

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
19 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asabii (222 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 84 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
0 oy
6 cevap 90 göst.
25 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu

381,697 soru

11,426,465 cevap

34,985 kullanıcı

...