0 oy
1,226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok kötü bir anneyim çünkü çocuğumu o evde bıraktım kızımı alabildim sadece maddi durumum olmadığı için çok büyük iftiraya uğradım bana dua edin oğluma çok içim sızlıyor çocuğumu şimdiden çok özledim çok seviyorum onu daha bir gün kıyıp bağırmamişim. Bir gün sabrım taşıpta yapma demedim ben ona. Ona çok çok dua edin lütfen evladım hiç kötü gün görmesin annesi gibi. 

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından
birine bakan ikinciye de bakar al çocuğunu yanina
(3,205 puan) tarafından
Aynen öyle sana katılıyorum canım.

Canım Sende yanına al o daha küçücük dava  elbet sonuçlanır onu bıraktığına değmez aranızdaki sebeplerden el kadar yavrunun günahı ne :/ cok kotu oldum ya Rabbim hayır kapıları açsın.
-Reklam-
+1 oy
(230 puan) tarafından
Haline üzüldüm alllah yardımcın olsun..o çocuğun tek suçu sensiz uyuyo diye  mi evde kaldı..sensiz uyumasa onuda alırdın.cocuguna üzüldüm..şimdi nasıl hissediyordir kıyamam..anneligimi asla sorgulaniyorum haddime değil ama.ysptigini yanlış buluyorum..her ne olursa.olsun evladını asla bırakmam gerke..gerekirse yanımda.olsun bir şekilde haldderim demen gerekirdi..suan karnı soyup ruhu aç olsa ne olur..umarım.bir önce alirisn çocuğunu..
+1 oy
(2,692 puan) tarafından

Arkadaş galiba tanınan biri, ne linçler yemiştir diye girdim, herkes adına üzülmüş... 

Olayı bilmem o yüzden oraya yorum yapmıyorum. 1.5 yaşındaki çocuk, olayın kurbanı olmuş ona üzüldüm :( Keşke o da annesiz uyumasaydı da annesi onu da götürülmeye değer bulsaydı :ermm: Çocuk bırakma konusunda tavrım nettir. Ya evde durup ne yaşıyorsan çekeceksin ya da gidip kuru ekmekte yesen beraber olacaksınız, kusura bakma öleceksen de çocuklarının yanında öleceksin. En azından son nefesine kadar direnmiş olursun. Şuan çocuğu bırak, bütün gece uyuyama ne yaptı diye. İstersen ömür boyu uyuma, annesiz kaldı... 

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Kıyamam ya Rabbım yardımcın olsun insalahh en güzel kapılar açılır tez vakitte yanına alirsin
tarafından
İkiside küçük ama kızım bensiz uyumuyor diye aldım oğlumu çok özlüyorum şuan napiyor diye uyumadım
(2,366 puan) tarafından
Canım benim Rabbım içine ferahlık versin inşallah tez vakitte sıkıntıların gidersin inşallah çok uzuldummm
0 oy
tarafından
Hayırdır canım ne oldu ki
tarafından
Eşim çocuğumun başkasından olduğunu iddia etti 2 gün önce post açmıştım zaten o kavga buraya kadar geldi
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın insan olsa öyle bir sey demeye utanır.rabbim yardimcin olsun
tarafından
Mahkemede görüşürüz onunla o çocuk kimin o raporu onun kafasına vurcam
(833 puan) tarafından
Böyle bir durum var sa Lian yapılır o çocuk onun elımden alınır. Nmaddi manevi tazminat alınır..  Nolur bırakma oğlunu..
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Canım içimi sızlattın Allah güzel kapılar açsın evladınla kavuştursun sizi
tarafından
Amin canım benim inşallah rabbim ona ben yokken bir sürü melek göndersin ona melekler baksın bana gelene kadar
(1,849 puan) tarafından
Amin be bacım yaktın içimi dua etcem sen için
0 oy
(58 puan) tarafından
Ne yasadinda bırakıp gitmek zorunda kaldın canim :(
tarafından
Eşim çocuğumun başkasından olduğunu iddia etti ve 2 gün önce tekme attı kavgada
(58 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Rabbım en yakın zamanda evladına kavuştursun insaAllah canim benim dualarım seninle
0 oy
(7,992 puan) tarafından
İçim gitti yaa gözlerim.doldu kaç yaşında oglun Rabbim kavuştursun sizi almak için elinden geleni yap onu bırakma lütfen 
tarafından
1. 5 yaşında bir kurt bakışlı o. Çok mülayim ben yokken birisi döverse eğer çok içlenen bir bebek öte git desen ağlıyor o yüzden döverlerse diye uykum gelmiyor
(7,992 puan) tarafından
Yaa Kurban olurum verene benim oğlumdan bile küçük benimki 2 buçuk yaşında bensiz oda uyumaz çok kötü oldum Rabbim yardımcın olsun inşallah yarın almaya çalış bebek o daha
tarafından
Ya çok küçükmüş niye biraktin el kadar çocuk içim parçalandı ittt babbasi essek gibi bakacak al yanına nolur kıyamam onun sana çok ihtiyacı var en çok sana ihtiyacı var bırakma lütfen bugünler elbet geçer ama bilinçaltında annem beni bıraktı gitti der ,
(888 puan) tarafından
Alsaydın onuda madem neden biraktin
tarafından
Ben yokken birisi doverse ne demek ya? Daha 1.5 yaşındaymış, büyük zannettim.
0 oy
(581 puan) tarafından
Ahhh canım benim çok üzüldüm. Bende eşimle kavga ettiğimde evden gidecekken oğlumu aldı şimdi git dedi bir de kızım var kızım küçüktü. En basta vurmuştu vurmasına hiç tepki vermemiştim sonra kalktım giyindim tam giderken oğlumu aldı bana vurduğunda değilde oğlumu benden aldığında cildirmistim. Bütün bina ayağa kalktı. Sonra gitmedim tabi bırakmadılar. Yani benim o an öyle içim yandı ki seni şuan düşünemiyorum. Allah bol bol yardımcın olsun inşallah. Senin ve evlatlarının yüzüne baksın. Ama ne olursa olsun oğlunu bırakma lütfen. Onu da yanına almanın bir yolunu bul canım. 
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Tez zamanda rabbim sizi kavstrsn canım maddi durumum yok demişsn keşke alsaydın cocu ne olrsa olsn ne bulrsa onu yerdi Yavrucak seni yargılamiyrm yanlış anlama o ruh hastası adamın yanında kalmaktansa aç kalması açık kalması daha iyidr 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Oglunda ufakmis niye bıraktın ikisini de alsaydın ya yavrum ah içim yandı :((
0 oy
tarafından
Daha yeni ev almamismiydiniz oraya tasinacaktiniz konu ne ara buraya geldi Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Kıyamam sana ben, senın kalbının saflıgını temzılıgını amıgurımı anlatıs hevesınden anlamıstım Rabbım sana yardım etsın sen cok ıyı bır annesın kı bu zamana kadar katlandın 
0 oy
(13,838 puan) tarafından

:(Rabbim yardimcin olsun ama ne olursa olsun oglunuda al yanina elbet Rabbim yarsim eder daha cok kucuk sensiz napar ay gzlerim akti bu saatte icim yandi Allahim kimseyi caresiz birakmasin

0 oy
tarafından

Ayyy canım benim ne oldu :'( Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah 

0 oy
tarafından
Allah Allah kız size nazar mı değdi noldu ya. Daha geçen hafta evini paylastin, şunu bunu alcam dedin. 

Ne oldu ne dediler keşke onu da alsaydın ya babası essek gibi nafaka versin ayırma bence ilerde çok büyük yaralar açılır :( 
0 oy
(396 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah en kısa zamanda oğluna kavuşursun 
0 oy
tarafından
İnsanın yüreği dayanmaz :( Allah yardımcınız olsun insallah. 
0 oy
tarafından
Ne olur çocuğunu ne yap ne et al yanına,  benim yüreğim sızladı. Nazara geldiniz ya , herşeyi her yere atmamak lazımmış bunu bir kere daha anladım.  Maddi manevi tazminat davası aç iftiraya uğradım de Allah kocanı bildiği gibi yapsın 
0 oy
tarafından
CANIM çok üzüldüm . kendini suçlama. Sen iyi annesin,hepde iyi oldun.Seni bu hale getirenler utansın

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 495 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 320 göst.
25 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 700 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde BatınAybars’ınannesi (2,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 398 göst.
9 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,466 soru

11,420,666 cevap

34,975 kullanıcı

...