0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (799 puan) tarafından
Kizim sabah kalkti  iyiydi   cisini yaparken mizmizdi biraz ama     dus aldirdim  iyiydi krep falan yaptim yemedi srekli agliyor  en son dislerini cikarsgindan beri hep miz miz zaten   kucagima aldim  kizim  yaniyordu  olctum zorla   38 i geciyorsu hemen bi cay kasigi  calpol verdim   basina  sirkeli su koydum  tekrar ilik dus aldirdm 37.8  dustu smdi  uyumak istedi baska napabilirim    atesini bitrlu olctrmuyor aciyor aciyor die siz nasl  olcuyosnuz

9 Cevaplar

0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kwc aylık ya geçmiş olsun
(852 puan) tarafından
Kiz ne on altisi 20 disi oluyo4 bir bebeğin agiznda
(799 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kiz yanlışmi saydm bn
(852 puan) tarafından
Bilmiyorum ama 20 disi olmalı şu an 24 aylik olcaka kizim 18 disi var agzinda 2 tane kaldı son üst azilar
(799 puan) tarafından
Tm cnm saydim  20 tane  ust azlar 2 hafta  once ciktilar bizi bitrdi onlar umarim bebeginiz komay cikartir
(852 puan) tarafından
Insallah ya bakalım..siz k3 gibj zorluklar yasadiniz
-Reklam-
0 oy
(48,996 puan) tarafından
gecmis olsun canim ince giydir
(799 puan) tarafından
Ince  cnm insallah duser  dusuyo gibi baklm
0 oy
tarafından
Kaç aylık canm benm kızım 17.5 aylık 1 aydır azı dişleri çıkıyo ara ara ateşi vuruyo geçiyo
(799 puan) tarafından
29 cnm  16sida bitti  2 hfta once  falan cikardi son ust azilari cok zorlandi cocugum perisan oldu     dger bebegim  4 aylik onu ici smdiden korkuyorum bu disler cocuklari perisan ediyor
tarafından
Evet kuzum sıcak bide evin içi çocuğum maf oldı . Canm bi sağlık ocağına götür istersen belki boğazlarıdır ilerlemeden ilaç yazar olmazmı
(799 puan) tarafından
Acile gttik canm yeni geldik antibiyotik falan verdiler
0 oy
tarafından
Sirkeli su koymayın sirke ateşi düşürür ama sonra iç ateşi yükseltiyor acile gidin belki enfeksiyon vardır 
0 oy
tarafından

Canım yorumlarda gördüm de 29 aylık bj çay kaşığı az gelir. Bi tatlı kaşığı ver ateş düşürücü yu.

Duş aldır fakat kafadan değil ayaktan başla hatta leğene şu doldur ılık otursun içine sende vücuduna dök faln.

Ben denemedim ama limon kesip ayağının altına koyuyorlar canm .

Geçmiş olsun

Ve  sirkeli su yapma sirke ateşi düşürür ama iç ateşi yükseltir. Ve de başına koyma canm başındaki damarlar catlayabikir Allah korusun koltuk altına bacak aralarına koy 
(799 puan) tarafından
Koydurmadi zaten bezden rahatsiz oldu dusa soktuk kuvvetinde oynamayi seviyo   dusmeyince gttik  onlar kafadan olcuyo az cikiyor bn koltuk altindan olcuyorum cok kafasida yaniyor
tarafından
Canım kafa da varsa yüzünü sık sık yika. Korkma o azı diz falan patlatamamistir  ondan dir muhakkak
(799 puan) tarafından
16 die biliyihorum cnm bn biride yazmis 20  smdi sayicamm  agzindai disleri
0 oy
tarafından
Coraplarini limonlu suyla islat giydir cnm
(799 puan) tarafından
Ilk defa duyuyoeum cnmm
0 oy
(663 puan) tarafından
Birincisi sirkeli su dış ateşi düşürürken iç ateşi çıkarıyor. Ilık duş aldır ben oğlumun da kızımın da küçükken ateşi çıkınca önüne ılık su koyuyordum onla oynarken düşüyordu öbür türlü bedenine bişey koymami falan asla istemiyordu
(799 puan) tarafından
Kizimda koydrmadi  cnm bende koyulmaz die biliyoeum kaynanam koy koy  diyince koydum bu yasina kadae koymadm
(663 puan) tarafından
Allah su kaynanaları nasıl biliyorsa artık öyle yapsın vallaha bıktım hepsinden ya bacım sen dinleme çocuk korkar kendinden pay bic eşin sıcak çaydan kasigi biranda çıkarıp eline degdirse nolur korkarsın dime cocukda öyle bedeni yanıyor ama kendi üşüyor sende ona göre soğuk şeyi koyunca ağlıyor hepten ateşi çıkıyor bırak önüne su koy oynasın dursun hem direncsiz kalmaz hem ateşi düşer Rabbimin izniyle
(799 puan) tarafından
Duatu cnmm cok sukür
0 oy
(7,375 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım sirkeli su koyulmaz onun faydası yok o iç ateşi yükseltiyor sonra daha çok ugrasirsin kasıklarına eklem kısımlarına ılık bir bez koy düşürür canım  
(7,375 puan) tarafından
Ne dediler canım bizimde dış ten var biraz ateş
(799 puan) tarafından
Kan aldilar cnm   idrar kizim yapmadi saatlerce en sonnda rontgen cekildi kanda bisey cikmadi ama rontgende karinda cok gaz var dedi  antibiyotik  falan verdi   eczane bulamadk daha alamadm
(7,375 puan) tarafından
Biz çok gittik her şey temiz çıkıyor zaten gitsekte salgına yakalanmıştık bide ordada ateşi düşürmek için hastanede duş aldirdik bide dolven verdi hastanede o kadar
(799 puan) tarafından
Ozel hastanemi dus aldirmisaniz ya
(7,375 puan) tarafından
Canım biz hep devlete gittik ben yeni özele bugün götürecem devlette bir şey yapmıyorlar duş aldırıp yolluyorlar serum verip yolluyorlar sebebine bakmadılar zaten bu yüzden özele götürecem bugün
0 oy
(13,860 puan) tarafından
Sirkeli su konulmas hele de basa ilk su ates dusurucu hala gecmuyorsw doktor gecmis olsun
(799 puan) tarafından
Gttik cnm    koydurmadi basina  zaten dusa grdi   karn agrisi gazdan nis rontgen cektiler gazinida cikariyor   idrarni yapmadi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 122 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 254 göst.
26 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Beratcinar (2,566 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 191 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 406 göst.
20 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu

385,639 soru

11,530,381 cevap

35,200 kullanıcı

...