0 oy
31 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (872 puan) tarafından
Merhaba hanımlar. Geçen hafta zaten doktora gitmiştik herşey yolundaydı, bir kaç sorularım vardı alerjiyle ilgili. Neyse bir kaç gün önce kızımın burnu akmaya başladı. Su gibi değil, yumurta beyazı gibi renksiz ama sıvı değil nasıl anlatayım sakız gibi. Sürekli akıyor siliyorum yine geliyor. Şimdi de uyuyor bir hırıltı gibi ses var. Yorgunluğundan mi acaba veya solunumda bisey mi var. Eşim de şehir dışına gitti doktorumuza 1 -2  gün içinde gidemem. Öksürük yok hapşırma yok. Sadece burnu akıyor. Alerji damlasından olabilir mi? Klima mi çarptı. Doktora git demek istiyorsanız giderim ama para bekliyorum. Doktora anca taksiyle gidebilirim. Taksi d 250 lira hastaneye kadar. Yanı çok uzaktayız.  Kızım 17 aylık bu arada

1 cevap

0 oy
(661 puan) tarafından
Sağlık ocağına gidebilsen iyidi benimkide bı kere öyle oldu sunizleri dolmuştu ilaç içince gecti
(872 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Sağlık ocağı da aynı şekilde ilaç yazabilir mi?
(661 puan) tarafından
Tabiki yazar bende ordan yazdirmiatim horlama varmi
(872 puan) tarafından
Şimdi yanında dinliyorum nefesini evet bugün daha değişik hırıltı gibi bir ses var
(661 puan) tarafından
Tamam canım sen anlat deki iltihapli akiyo onlar anlar ilacını düzenli ver geçer inşallah
(872 puan) tarafından
Inşallah canım saol
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
26 Mart 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
21 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bakiderya (1,199 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...