0 oy
343 göst.
Diğer kategorisinde (866 puan) tarafından

Sizinde çocuğunzda böyle şeyler çıktı mı? Doktora götürdük tanı koyamıyolar kaşıntı için ilaç verdiler, yüksek ateş sonrası çıktı? Dün ayağına basamıyordu bugun daha iyi, viral enfeksiyon deniliyor ama bugun 5. Gün hastalanlı bu şeylerde 3 gün oldu çıkalı mahvoldu oğlum 

image

image

19 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Acil şifalar versin Allahım. El ayak hastalığı mi bu? 
(866 puan) tarafından
Tanı koyamıyolar hepsi birbirine benziyormuş
(872 puan) tarafından
Vucudunun her yerinde mi var veya belli bir bölgelerde mi.
(866 puan) tarafından
Her yerinde canm dilinin ucunda bile çıkmıştı
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Oy kuzum cok geçmiş olsun mahvolmuş geçer inşallah 
(866 puan) tarafından
Sagol ya
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ay yazık kıyamam ya ne ki bu ilk defa görüyorum 
(866 puan) tarafından
Buyukler su çiçeği diyor doktor tanı koyamıyor kaldık öyle mahvolduk 5 gündğr
0 oy
tarafından
Oyyy kıyamam yaa çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım Allah şifa olsun int resimlerini gördüğüm kadarıyla maymun çiçeği hastalığına benzettim inş değildir.
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Offf çok kötü olmuş ya.Bizde 10 gün çektik bugün biraz iyiyiz ama böyle yaralar yoktu.Ates kusma ishal öksürük vardi
0 oy
(194 puan) tarafından
İnşAllah değildir ama maymun çiçeğine benziyor cnm hangi şehirde oturuyorsunuz?
(866 puan) tarafından
Şükür ondn değil, el ayak hastalığı çıkmış ona benzetiyorlar biraz
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Ahh yavrum ya içim acıdı Rabbim bol şifalar versin inşallah bı an once iyi olur çok gecmis olsun 
0 oy
(380 puan) tarafından
10 gun omce arkdasımın oglundada Boyle bısey cıktı atesten dolayı ama bu kadar degıldı cok gecmıs olsun canım bagırsak enfeksiyonundan dolayı Ates yapımca cıkmıs demıs doktor
(866 puan) tarafından
Geçmiş olsn, bizde boğaz enfeksiyonu daha snra buna çevirdi
0 oy
(6,825 puan) tarafından
oyy ayaklarina kurban olurum senin mahvolmus kuxum allah yardimciniz olsun rabbim acil sifalar verzin gecmis olsun
0 oy
tarafından
Ayy geçmiş olsn canm çok kötü olmış allah şifa versin 
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin inş annesi kıyamam kuzum canı ne kadar yanar bende say çiçeğine benzettim allah korusun ins yoktur ama bu maymun çiçeği hastalığı varmış onun için bakmadilarmi bir değişik görünüyo için acıdı görünce yavrum benim
(866 puan) tarafından
Yok, su çiçeği, kızmak 6. Hastalık el ayak hasatlı hepsi birbirine benziyor dedi
(2,471 puan) tarafından
El ayak hastalığı benim kizim da geçirdi bütün vücudu kıpkırmızı olmuştu sadece bez bağladığımız yerde belinde iki üç tane su toplamıştı hastaneye yettik 5 gün damardan antibiyotik verdiler düzeldi şükür canim bu evde iyileşmez fakülte hastanesine götür yatırsınlar kızımınki tam boyle değildi ins el ayak hastalığıdır çaresi var üzülme ama ilerlemiş baya hastanede daha cabuk iyileşir
(2,471 puan) tarafından
Kizim da 3 gün yüksek ateş varmi dr dış cikariyo dedi 3 günün sonunda sabah kalktık heryeri kıpkırmızı leke olmuştu  birden bütün vücudu sarmıştı seninkiyle uyuyo aslinda
(866 puan) tarafından
Bizim de öyle başladı atwş boğaz enfeksiyonu atwş füşünce bunlar çıktı en çok ayağına vurdu birden
0 oy
(129 puan) tarafından
Böyle bir hastalık geçirmedik ne benim çocuklarım nede kimsenin çocuğu geçirmesin Allah göstermesin 

Çok kötü gözüküyor çok geçmiş olsun ilk gördüğümde maymun çiceğine benzettim doktorlar ne diyor ilaç vermediler mi ?
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Birde nerden bulaştı acaba kalabalık ortamlara girdiniz mi canim avm düğün gibi 
(866 puan) tarafından
Yok cnm ya nerde 1 hafta buz gibiydi rüzgar dan kapıya bile çıkmadık birden oldu evde
(2,471 puan) tarafından
Anladım canim bizde inanki hic evden çıkmamıştık kış günüydü zaten doktor bana suriyeli kişiler yaklaştimi  onlarda boyle hastalıklar var demişti tahlil yapmışlardı cok geçmiş olsun rabbim katından suffa versin kuzuma
0 oy
(420 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

Offf çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

İlk nasıl çıktı bunlar birden bire mi büyük mü küçük mü çıktı

(420 puan) tarafından
Attım bakar mısın
(866 puan) tarafından
Bizdede öyle başladı sinek ısırığan benziyor demişti, inşallah sizinlinde çoğalmaz kontrol et sürekli sırtında da var mı
(420 puan) tarafından
Hayır sadece üç gündür kollarında var lütfen olmasın ya napayım şimdi yine götüreyim mi hastaneye
(866 puan) tarafından
Bilemiyorum cnm ya
(2,471 puan) tarafından
Ins çoğalmaz sizinki canim ama bence hemen götür ilerlemesin diye ilaç krem birsey verir doktor geçmiş olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yok kuzu geçmiş olsun bizim de ağır geçti ama çok şükür böyle olmadı. Allah Allah niye böyle oldu acaba? 
(866 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum inan nasıl bulaştı onuda anlamadık boğaz enfeksiyonu sonrası yüksek eteştn snra bu oldu
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Maymun çiçeği böyle bişey değil de mi ? El ayak hastalığı değil o kesin de... Geçmiş olsun 
(866 puan) tarafından
Yok canm bu çocuklar arasında yayılan bişiymiş, tanı sı viral enfeksiyon kendiliğinden geçecekmiş
0 oy
tarafından
Arkadaşımın cocuguda aynı bu şekilde oldu. Hatta ağzında bile çıkmıştı. Maalesef el ayak hastalığı. Herhangi bir ilacı yokmuş. Zamanla geçiyormus. Geçmiş olsun.
(866 puan) tarafından
Sagol cnm

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 417 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 102 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra2345 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
22 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3erkek annesi (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 150 göst.
21 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,365 puan) tarafından soruldu

379,573 soru

11,362,825 cevap

34,840 kullanıcı

...