0 oy
1,115 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
Kızlar eşinizin hiç bir şeyini yakalamadan, yani böyle bir durum yokken durduk yere hiç içinize şüphe düştü mü?

20 Cevaplar

+1 oy
(10,877 puan) tarafından
Eger ki bir süpheye düştüysen, şizofren de degil sen birsey görüp fark etmiş olmalısın. Ya bir hareketı ya bır lafı gıbı
(78 puan) tarafından
Giriyim bakıyım diyorum, bir saat kitlenip kalıyorum buraya, faydası kadar zararı da var vallahi
(10,877 puan) tarafından
Yavrum soyle de birsey var. Mesela bir kadın yazıyor buraya esim telefona sifre koymustu aldatıyormuş diye. E ne oluyor kadın kendinle kalıp dusunuyor bir bakıyor kocasıda yapmış sifre koymuş.
(3,162 puan) tarafından
Burdan sonra hepimiz birer dedektif cekıt olmadık mı özge be ☺️☺️☺️❤️
(10,877 puan) tarafından
Olduk be bacım =D
(10,877 puan) tarafından
Gerci ben yakaladım benimki ***** cıktı =D
-Reklam-
+1 oy
(98 puan) tarafından
Bende asla görmedim ama sebepsiz şüpheler oluyor bazen aklımda neden bilemiyorum 
(78 puan) tarafından
Aynı ben aynı :( sürekli değilim böyle ama bazen geliyor aklıma acaba diyorum
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ya ben her gece düşünürüm ki onu ama hiç yakalamadım 
(78 puan) tarafından
İnsanı çok yorar bu... Bana da gelir böyle düşünceler öyle olduğu gece uyku tutmaz.
(2,062 puan) tarafından
Bende tkf na bakım uyuyaklyom:) iyi yapiyo muyum;))
(1,862 puan) tarafından
Yoruluyorum tabi ama bu iyi halim önceden daha çoktu düşünce sorumluluk
(1,862 puan) tarafından
En iyisini yapıyon. D
(2,062 puan) tarafından
:))))):))
0 oy
(661 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Beni sevmiyo oluşu başlı başına bi sebep ama başkası varmı inan yakalmadim bence o kendinden başka kimseyi sevemez sadece kendi ailesine para yedirdim başka bı şeye yaramiyo
(661 puan) tarafından
Malesef biz onlara mecburuz bosanmadigimiz sürece evlatlarimiz icin
(78 puan) tarafından
Deme öyle bacım niye mecbur olasın
(661 puan) tarafından
Çocuklarımı babasız büyütmek istemiyorum bende bı nevi babsiz büyüdüm o duyguyu yasamsinlar
(78 puan) tarafından
Rabbim her şeyin hayırlısını versin inşallah
(661 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ee bsy yoksa aldatma hormonun mu yukseldi : D oyle birsyde mumkun dgl ki : )
(78 puan) tarafından
Aldatma hormonu ahahahhahaha, illaki vücudum değişti kilo aldım ya, sanki güzel değilmişim gibi hissetmemle alakalı olabilir mi diye düşünüyorum onu demeye çalıştım
0 oy
(311 puan) tarafından
Psikolojik bence böyle şeyler çok düşünmeyin 
(78 puan) tarafından
Olabilir haklısınız
0 oy
(3 puan) tarafından

Bugün postlarda hep adlatma olaylar varmiş herhalede :(

(78 puan) tarafından
Onlardan mı etkilendim acaba :(
(3 puan) tarafından
Şimdi mi oldu yoksa daha önce mi şüpheniz
(78 puan) tarafından
Son bir haftadır oldu, hamileyim kilo aldım falan ondan sonra gelişti
(3 puan) tarafından
Yok cnm ya kendini sitrese sokma öyle bisey olursafa çıkar bir gün, bende hamileyken kendimi beğenmiyordum çok kilo aldığım için kocama sen beni seviyor musun hergün sorardim :D
(78 puan) tarafından
Rabbim çıkarır buna çok inanıyorum ama işte insan kuruyor, Allah hayırlısını versin inşallah. Ben de sorarım arada sevmese sevmiyorum diyecek sanki de işte :D
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Eşimin sevgisinden eminim çok ilgili bi eştir filan ama dusunmuyo değilim. Bisey de yakalamadım 
(78 puan) tarafından
Ben de eminim sevgisine, ama demek ki her kadının aklından geçiyor böyle
(1,368 puan) tarafından
Geçen gün tanıdığım birinin kocasını 1 i komşusu toplam 4 kişiyle aldattığını öğrendim. Aslında erkeklere has bi durum değil. Ama yine de akla geliyo
(78 puan) tarafından
Tabiki de değil cinsiyetle hiç alakası yok insanın vicdanının olması lazım işte, Allah hidayet versin ya böyle şeyler duya duya Bi hal olduk
0 oy
(970 puan) tarafından
Bnm rüyama bile giriyordu 
(78 puan) tarafından
Bana da oldu o yaa, insan atlatamıyor rüya olduğunu bilse bile
(970 puan) tarafından
Bana ayan olmuş resmen çok görüodm ben öylede ciktiydi canım . Ama rüya deyip geçtim kanıt görene kdr yaptı demedim hiç
(78 puan) tarafından
Deme yaaa, ben sadece rüya olarak kaldı diye düşündüm :( Rabbim güç versin inşallah
(970 puan) tarafından
Saolasin kuzum :/
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Onu dokuzu bilmem aldatmayan erkek yoktur ama firsati yoktur ama sen yakalayamiyondur sonucta birine farkli bkmak bile aldatma bnce
(78 puan) tarafından
Kız sağol paranoyak olcam şimdi, ahahahahah :D tabiki de farklı düşünme farklı bakma bile aldatmadır katılıyorum ama bu devirde bunu yapmayan kaldı mı ki :/
(1,235 puan) tarafından
Iste kalmadigi icin diyom ya aldatmayan erkek yoktur
0 oy
tarafından
Durduk yere içe şüphe düşmez bir alt yapısı mutlaka vardır
(78 puan) tarafından
Sevgisine eminim, ama neden böyle bir düşünce geldi bilemiyorum
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Benim içime şüphe düştü hisler kuvvetlidir normalde biseyler döndüğünü hissediyodm ama bilmiyorum rabbim büyük çıkardı karşıma 
(78 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah gerçekten zor
(4,040 puan) tarafından
Boşandin mi devam mı yoksa
(1,547 puan) tarafından
Yok bosanmadim aslında yapabilirdim ama bilmiyorum o an için yapamadm
(4,040 puan) tarafından
Peki düzeldi mi kendisi. Bir de aklına geliyor mu bosansaydim diye
(1,547 puan) tarafından
Çok zor bı süreç abisine ailesine söyledim eve almadım burnunu sürttüm
Yaşamadan büyük konuşmak lazm ben hep olursa anında bosanrm.diyodum ama bazen olmuyo
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Yok düşünmedim sende düşünme şu kısacık ömrümüzü yıpratmayalım hee Allah korusun olursada asla affım yok kendiside  bilir 
(78 puan) tarafından
Tabi öyle bunun affı olmaz, çok haklısın valla durduk yere yıpratıyoruz kendimizi
(1,381 puan) tarafından
Boşver başka şeyler düşün kendini şımart kendine zaman ayır sevdiğin şeylerle uğraş çocuğun varsa gezdir hayata bir kez geliyoruz ikinci bir şansımız yok malesef eşine de öyle şeyler söyleyipte aklına getirme derim
(78 puan) tarafından
Hiiiç demedim telefonunun da şifresini falan bilirim hiç bakmadım, durduk yere kafasına sokmak olur söylersem, hiç gereği yok gerçekten
(1,381 puan) tarafından
İyi işte hiç bişeyin saklamıyor rahat ol hayırlı geceler...
0 oy
(788 puan) tarafından
Mesela ben;( tuvalete girer yarım saat çıkmaz elinde telefon bu bile yeter şüpheye 
(78 puan) tarafından
Ya ama ben de tuvalete telefonla giriyorum, düşününce ben öyle bir şey yapmıyorum ama işte insan şüpheleniyor bazen
(788 puan) tarafından
Allah hayrını versin sjsjsjj yani insan kocasını bilir başka şeylerde varki ondan öyle dusunuyom.sen üstüne alma canim:))
(78 puan) tarafından
Doğru diyorsun insan bilir kocasını,ama inşallah boş şüphedir bacım
(788 puan) tarafından
İnşallah canım Rabbim hiçbir zaman korktugumuza ugratmasin inşallah.
(78 puan) tarafından
Amin inşallahh
0 oy
(7,723 puan) tarafından
Evet vesvese diyorum ben ona evde bakara süresi oku yada telefondan aç dinle çok iyi geliyor 
(78 puan) tarafından
Doğru, olabilir vallahi, çok teşekkür ederim
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Yakınım birinin aldatıldığını öğrendim adama baksan hiçte beklemezsin sonra sonra kendi kocamı sorgulamaya başladım telefonu sürekli elinde diye ki adam borsa takip ediyor şifre var ama bildiğim bir şifre her yerde ikimizde fotosu var Allah var yukarıda ev kuşu bir yere gitmez dibimden ayrılmaz ama demekki her erkek fırsat bulsa aldatır düşüncesi şüpheye düşürdü:(( geçen ilk kez söylendim telefonu elime tutuşturdu gitti 
(78 puan) tarafından
Çevreden duya duya da psikolojik olarak etkileniyoruz işte. Benim eşim de öyledir iş saatleri bellidir, hiç arkadaşı falan yoktur tek takılmaz hep beraberizdir ama işte insan duydukça şüpheleniyor :(
(12,995 puan) tarafından
Tabiki burası da çok etkiliyor burda her gün kötü videolar özledi paylaşımlarını görüyoruz ya ailemin yanındaydım  geldiğimde ilk fırsat telefonu kontrol etti. arama geçmişi temiz çıktı sonra da telefonu karıştırdım diye kendimi suçladım :))
0 oy
(88 puan) tarafından
Düştü, aylar sonra o dönemdeki şüphelerim doğru çıktı bn sonradan gördüm, gerçekten kadın hissediyor.
(78 puan) tarafından
Hiç bir belirti yokken içinize düştü ve doğru mu çıktı :(
(88 puan) tarafından
Şifresini saklıyordu yapmaz diyordum konduramıyordum, güveniyordum, ev alma işi için bir bayanla konuşyodu sözde haberim vardı söylüyordu ama ilk orda içim bulandı gösüm açıldı. Sonradan insta kullanmıyor biliyordum telefon numarasından giriş yapma kısmında yalan yanlış şifre yazıp girdiğimde instgramı oldugu gördüm. Sonrasında o instagrama girdim. Soğukkanlı davrandım ssleri aldım sonra aileme haber verdim onunlq yüzleştim uzaklaştrma alıp baba evine geldim, boşandım
(78 puan) tarafından
Çok üzüldüm gerçekten, Allah güç sabır versin, bebeğiniz var mıydı
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Su aralar bende var valla eşimle birbirimize vakit ayıramaz olduk ondan mı bilmiyorum lohusalik süresince olmadım da lohisalik bitince başladı bendeki hormonlar da bi tuhaf 
(78 puan) tarafından
Bu hormonlar mahvetti bizi mahvetti :(
(11,257 puan) tarafından
Kız hamilelikte ve doğum sonrası hiç olmamıştı 2 aydır bunaldım ondan galiba sen de çok takilma :)
(78 puan) tarafından
Takılsak kendimizi üzüyoruz durduk yere, varsa Allah çıkartır inşallah bacım
(11,257 puan) tarafından
Amin canım bende öyle diyorum yaparlarsa kendilerine asla yapmaz diyemem ama yapmaz diye düşünüyorum köyde duyulur anamın babamın kulağına gider diye düşünür benim için değil kendi icin yapmaz
0 oy
(355 puan) tarafından
telefonuna takip programı kur.
(78 puan) tarafından
Kız töbee, nasıl takip programı
0 oy
(770 puan) tarafından
Şüphelendiysen kesin vardr bişey kadın hissedermiş ya çok dogru ben hissettim ve yanılmadım 
(78 puan) tarafından
:((((( bir şey yokken mi hissettin durduk yere
(770 puan) tarafından
Telefonunu çok saklıyordu canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 89 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 6burcin-6 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 418 göst.
15 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Turk kahvesii (261 puan) tarafından soruldu
0 oy