0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
3 yaşında bı kızım var. Bebegim de 37 günlük. Kızım la evdeyiz doğumdan beri ve artık bunalıma girdik. O benden bende ondan sıkıldım hfhfhdhd. İşin sakasi bu yana sürekli parka gitmek istiyor haklida önceden sürekli götürürdüm doğumdan beri hiç gitmedi. Babasida çalışıyor geç geliyo goturemiyor. Bebeği olup ta parka gidebilen var mı. Nasıl gidiyorsunuz yada gidiyor musunuz.  Bn yarına niyetlendim ama nasıl olur bilmiyorum. Bana çok yakın park. Yürüme mesafesi bir dk bile değil. Ama bebekle gitsem bişey olur mu arada kaldım. Kızım öyle çok istiyor ki gitmek. Siz olsanız nasıl yapardınız 

9 Cevaplar

0 oy
(146 puan) tarafından
Bebek arabası na koy daha yazık kirkida çıkmamış ama büyük cocugun çok etkilenir götürmez sende hava da sıcak şuan senin yerine kendimi koydum büyük çocuğum için cikartirdim herhalde 
(473 puan) tarafından
Gitsem akşam üstü giderim zaten. Yada sabah öğlenden önce.
(146 puan) tarafından
Ayarlarsin kendini bı yarım saat bile şey yapsan kızına çok iyi gelir kardeşim olduda cikmioz düşüncesine kapılmasin benim pandemi zamanına ve kısa denk gelmişti doğumum çıkamamış tık oğlumla oğlum çok etkilenmisyi daha da etkisi geçmedi 6 yaşına girdik ç
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazik kiyamam ya al gotur annesi yurume 1 dk bile degilmis baksana. Ben oglumu 10. Gunden beri parkta buyuttum. Hava sicak, ona gore giydir yanina da bi muslin ortu al ufakligin uyku saatine denk getirin gidin. Hem minige de iyi gelir acik hava.
(473 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum. Ama ne bilim kirkida tam çıkmadı diye şey ettim ama yarın cikaricam artık. Gerçekten vicdan azabı çekiyorum
tarafından
Biseycik olmaz allahin izniyle. Kirk dedigin eskilerin hurafesinden baska bisi degil. Hava almak hepinize cok iyi gelecektir.
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bebek arabsina bebeği koyuyorum. Kızımla yürüyerek bbegei iterek parka gidiyoruz.Bebek yolda uyuyor. Hiç ellemiyorum o içinde duruyor. Kızım parkta oynuyor. 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Bu sıra gaz problemi var o yüzden iyice uykuya dalmadan çıkmıyorum. O dalınca bebek arabasına koyuyorum çıkıyoruz. Parka genelde babanneyle yolluyorum. Ben avmye falan gidiyorum genelde küçük olanla. Orda da bebek bakım odaları olduğu için zorlanmıyoruz
0 oy
(14,019 puan) tarafından
Bebek arabasına koy götür bence. Öğlen sıcağında değilde öğleden önce ya da ikindi vaktinde. Bebek zaten uyur kızında oynar 
0 oy
(129 puan) tarafından
Bebek arabasına koyarsın küçüğü çokta küçükmüş:) 

Sağlıkla huzurla büyüt inşallah
0 oy
tarafından
Hiç bişey olmaz bacım güzel giydir çok bi yarım saat o da dışarıya alışsın 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Hava sıcak bebeği koy arabasına canım çık
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim dogum yapip tatlaya gidermis imkani olmayan buyuklerimiz. Ben bebegim 10 gunlukken disari cikmaya basladim bi sorun yasamadim tulbentle ort arabanin yuzunu kimse gormesin cikmadan iyice emzirip bezini yenilersin uyuyan bir bebekse soyle 1 2 saat. Kizin oynasin sonra gelirsin kucuk cocuk iyice bunalirsa seni de bunaltir 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 410 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 203 göst.
+1 oy
11 cevap 378 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 211 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu