0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sizden başka herkese güler yüzlü olan her şeyi takdir eden ama sizin en ufak şeyinizi eleştirip size en ufak bir yanlışta tahammülsüz davranan kişinin sizinle ne gibi bir derdi olabilir? 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Konu eşinse, seni sevmiyor ve değer vermiyor. Tıpkı senin de onu sevmediğin, değer vermediğin gibi. Bitmiş bir evliliği sürdürmeye çalışıyorsunuz, vukuatsız gün yok. Şiddet var, saygı yok. Ya da bütün bunlar gerçek değil, bazen inanasım gelmiyor sana açıkça söylemem gerekirse. 
tarafından
Yok bu kişi babam
tarafından
Gerci eşimde böyle ama ben bu soruyu annem için sordum
-Reklam-
0 oy
(308 puan) tarafından
Bıkmıştır benden bensizliği haketmistir 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Size değer vermiyor o kadar dogrundan sonra bir yanlışını görmüş olmalı ki ufak bir yanlışı bile eleştirip büyütüyordr tahammül olması da sıkılmış olabilir
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Allah yardım etsin eğer gerçekse... 

Gerçekten postlarini göre göre ben yoruldum sen nasıl niye dayaniyorsunn bilmiyorum inankii......
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Sizi yanında istemiyordur net. Başka açıklaması yok bence 
0 oy
tarafından
Biz buna el iyisi diyoruz 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bu benim kaynanam.
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sana şöyle bı örnek vereyim .

Benim abimde öyleymiş yengem derdi hep abimi kötüler kötüler ama nasl anlatamam saygı yok en ufak şeyi büyütüp saçma sapan şeyler söylüyordu tabi biz başta abimi pek tanımadığımız için yani evdeki halini yengeme inanıyorum birgün abimle konuştum bana herşeyi anlattı abime en ufak tartışmada hakaretler pis kelimeler güler yüz yok diyodu eve gidiyorum hep surat asık asla ilgilenmez dedi neyse yine tam inanmadım ama yengemin daha sonra hal ve hareketlerini görünce hak verdim abime şimdi ne söylerse soyelsn inanmiyorum yengeme 

Kısa bı örnek veriyim yengem annesine gitmiş abimi arayp bez 2 tane kalms al demiş abimde tm demiş neyse heralde dediği saatte gitmemiş diye ki üstünde parada varms yani alabilirdi sonuçta abim bezi almış gitmiş annesinin evinde bağırıp çağırıp gel içeriye demiş neyse abimde uzamasn diye girmiş içeriye abime bıçak çekmiş içerde annesinin yanında niye sen istediğim saatte getirmiyosn bezi diye abim de isim vardı bitirdim geldim demiş neyse abim çıkmış evden ki tesettürlü normalde abim yemin etti dedi ki peşimden sokağa çıkmış baş açık küfür etmiş o kahvenin onundeki erkekler hepsi durmuş ona bakmış ne ******** kalmış ne ******** kalmış denediği o yüzden abim aşırı soğumuş artık çocuklar için dayaniyo diyebilirim 
tarafından
Annem babama hep iyi davranır ama babam ele iyi anneme kötü davranır eşim de babam gibi aynı huy olarak babamı hiç sevmezdim ama babam gibi biriyle evlenmisim
(1,552 puan) tarafından
Kızın çeyizi annenin kaderi derler bizde sanırım öyle olmuş

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 358 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Panikanne (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 426 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 370 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu