0 oy
709 göst.
Aile kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Kendinize bebşlere. Bebişlere herdaim alınıyor zaten de kendinize özellikle her bayram yeni kıyafet alır mısınız. Çok fazla ihtiyaç olmasa da yeni birşeyler olsun ister misiniz. 

Bu arada bayramlık fotoğrafları da alabilirim. Ben çekemedim ama ve kendime daha tamamlayamadım alacakları 

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Almadım kendime de almadım 
(1,371 puan) tarafından
Yani çokta önemli değil idarede edileblr
tarafından
Kız yok ben almıyorum kaynanam alıyorsa alsın oğluma ben zaten sadece siyah giyiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok ne alacam ferace giyiyorum ben
tarafından
Haha Bende valla en iyisi bence:-D:-):-)
(1,371 puan) tarafından
En rahat ı ☺️
tarafından
Aynen valla:-):-)
0 oy
tarafından

Bayramlık almayali seneler oldu. Yıl içerisinde zaten muhakkak bir kaç parça şey alıyorum ( denk geldikçe ) onlardan kendimi rahat hissettiğim güzel bulduklarimi giyiyorum. 

Oğlumun bayramlıklari hazır. Biz almıştık , dayısı da aldı , bugün babaannesi de almış :) değişik değişik giyeriz artık :) 

(1,371 puan) tarafından
Allah onlardan razı olsun Daha ne olsun güle güle giysin inşallah sen de güle güle giy.
tarafından
Sağol kuzum amin
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Daha almadım cocuklara tek alcam
(1,371 puan) tarafından
Çocuklara alınca insan kendine almış gibi hissediyor
(4,101 puan) tarafından
Evet aynen öyle bizden geçti:)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hamile kalana kadar hep aldım kendime de eşime de yeni giyiyorum çoğunlukla geçen yıldan alıp giymediğim iki üç kat eşya var onları giycem nasip olursa. Oğlana da annemle teyzesi aldı çok şükür bayramlık 
(1,371 puan) tarafından
Değerlendirmek mantıklı
0 oy
(10,523 puan) tarafından
Kendime de çocuklara da alamadım maalesef çok istedim ama alamadık 
(1,371 puan) tarafından
Ekonominin canı sağolsun
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Çocuklara kaynanam geçen bayram aldı soğuktu giymediler inşallah bu bayram giyerler bende almicam ferace giyiyorum ztn 
(1,371 puan) tarafından
Evde de mi ferace canım. Yanı sadece dış giyim olarak değil dimi . Bende tesettürlüyüm o yüzden
(1,601 puan) tarafından
Yok kız ev içinde tişört giyiyorum dışarıda ferace kendime öyle almam pek kıyafet sadecee çocuklara
0 oy
tarafından
Evet kizima şort bide úst takim ve ayakkabi aldık bende etek ust aldim esimde sadece gomlek aldi onu bile almiyodu ben zorladim :D Bilmiyorum ya eskiden kalma her bayramdan once alip bi hevesle giymeyi bekliyorum 
(1,371 puan) tarafından
Ya onun heyecanı ayrı oluyor tabii ama günümüzde de ekonomi malum olduğu için almamaya da alışıyor insan
0 oy
(606 puan) tarafından

Her iki ailede uzaktayız gidecek yerimiz yok kurbanlıklar almış başını gitmiş sadece onu ayarlayalım dedim esim yinede süpriz yapmş hem kızıma hem bana kıyafet ayakkabı almış <3

(1,371 puan) tarafından
Ay ne güzel Allah razı olsun eşinden ne güzel düşünceli insanmış almasa da şaşırmamak lazım çünkü her şey çok pahalı
0 oy
(339 puan) tarafından
Her bayram hepimiz ailecek alırız kendime aldım çocuklar kaldı çocukşuğumuzdan beri böyle olduğu için devam ediyo bayramlık deyince hâlâ heycanlanırım :)
(1,371 puan) tarafından
Aynen ben de o heyecanı yaşıyorum☺️☺️ da alanlar var mı almayanlar neden almıyor onu merak ettim ama ekonomi kötü olunca da insanlar bazen içi buruk da olsa alamayabiliyor
(339 puan) tarafından
İllaki bide kurbanlık falan masraflı RABBİM yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Ben almadım elbisem var onu giycem. Bu bayram iş güçle geçiyor zaten gerek yok
(1,371 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım çalışıyor musun sen de
tarafından
Yok calismiyorumda kimseye gitmiyoruzki.
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Bebegin bi sürü var daha hiç giymedi ben de bady alcam tek özel bisi degil :D ihtiyaç olduğu için alıyorum aslında bayram olduğundan değil de
(11,279 puan) tarafından
Demi ah ah eski bayramların tadı olsa da keşke derdimiz bayramlık peşinde koşmak olsa  :)
(1,371 puan) tarafından
Gerçekten de o günler çok farklıydı şimdi hiçbir şey eskisi gibi kalmadı
(11,279 puan) tarafından
Maalesef büyükler öldü dostlar düşman oldu herkes kendi ekmeğinin pesinde
(1,371 puan) tarafından
Bak ya içim bi şekil oldu şimdi. Biz de köye gideceğiz de söylediğin gibi köyde eskisi gibi olmayacak babaannem vefat ettiği için günlerimiz buruk geçecek onun yokluğunu hissedeceğiz
(11,279 puan) tarafından
Mekanı cennet olsun benim sadece dedenin biri ölü diğerleri sağ ama eskiden hep bir toplaniyorduk simdi o yok
0 oy
tarafından
Anneannesi ve dedesi almış çok sağolsunlar bayramda gelecekler benim de bir sürü hiç giymediğim var bir kaç tanesinden seçer giyerim
(1,371 puan) tarafından
Hiç giymediğin olunca değerlendirmek çok iyi oluyor gerçekten iyi yapmışsın canım anneannesi ile de Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kendime aldım 3 elbise iki pantolon iki tişört ☺️❤️ tatile gidecez yeni yeni giyerim diye❤️oğlumun çok fazla yeni kıyafeti var diye almadım evdekiler den giydirecem ama benim işim belli de olmaz :))))
(1,371 puan) tarafından
Buradan almazsın gittiğin yerden alırsın insanın çocukları almak istiyor çünkü
tarafından
Aynen cnm ❤️
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Daha hic bisey almadim kendimize zaten almiycaz oglana da bi gömlek bı şort alcam tamam bitti gitti zaten 99999 tane kıyafeti var bayraminda ilk iki günü caliscaz nereye gitcezde giycek 
(1,371 puan) tarafından
İlk günü çalışınca zor olur canım ya ne iş yapıyorsunuz sen de mi çalışıyorsun Allah kolaylık versin yani öyle bir şey olunca Almaya'da hiç gerek olmuyor dediğin gibi gidecek bir yerde olmayınca biz memlekete gitmeseydik biz de almazdık herhalde
(1,988 puan) tarafından
Ben satış danışmanıyım eşim yüzey işlem operatörü ikimizde ilk 2 gun calisiyoruz . Zaten sürekli alıyoruz ne gerek var ayrıca almaya
(1,371 puan) tarafından
Sürekli oluyorsa bencde gereksiz
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Bayramdan sonra düğümüz var o yüzden kendime almayacam düğün için aldım çocuklara aldık 
(1,371 puan) tarafından
Güle güle giyin İnşallah canım hayırlı olsun düğün kimin yakın biri mi
(7,741 puan) tarafından
Amin allah razı olsun canım evet kaynımın düğünü
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Ben evlendiğinde beri ilk defa tunik aldım onlarda ne zamn gelir bilmiyorum inşallah cumaya kadar gelir siparişlerim oğluma doğunca Alcam :))
(1,371 puan) tarafından
İnşallah yetişir bayramdan önce ☺️
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Cocuklara yapmstm ama bu aralar yine çıkıcam hem onlara hem kendime almak için :) 
(1,371 puan) tarafından
İnşallah güzel bir şeyler gönlüne göre bir şeyler bulabilirsin canım bayram heyecanı ayrı oluyor
0 oy
tarafından
Genelde her hafta alışveriş yaparım wldiklarimdan giyerim 
(1,371 puan) tarafından
Op maşallah her hafta da  iyiymiş
0 oy
(636 puan) tarafından

Yeni doğum yaptım bi yere gidemem zaten. Almadık elbise bu bayram böyle olsun :)

(1,371 puan) tarafından
Olsun önemli de değil ☺️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 427 göst.
15 Mart 2024 Moda kategorisinde Anneyimmm03 (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 507 göst.
17 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selimin annesi (9,007 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 101 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (808 puan) tarafından soruldu
+2 oy
18 cevap 628 göst.
7 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gurbett (310 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,582 cevap

34,867 kullanıcı

...