0 oy
451 göst.
Diğer kategorisinde (2,524 puan) tarafından
Kızlar eşimin arkadaşının eşi ile iki yıldır tanışıyoruz benim çocuklar küçük olduğu için her zaman gidip gelemiyorum ama gittiğimde de içim hiç rahat değil hem eve davet ediyor hem bakıyorum mutfak salon pislik içinde ve kahve içerken zoraki bir iki bardak içiyorum. En son gittiğimde oturduğum  koltuğun üzerinde ne var ne yok abartmıyorum kıl tüy kırıntı hepsi üzerime yapıştı ve toz çıktı. Cocuklarida küçük değil 10 12 3 yaşlarında. Birkaç kez evime geldiğinde çocuğu bir şeyler döktüğünde hiçbir şekilde peşinden koşmuyordu ya da engel olmuyordu. En son ki gelişinde eşiyle birlikte davet etmiştik salonda oturuyoruz kızı bir bardak meyve suyu dağınık bir şekilde halıya döktü dokeceksin diyip durdu sadece hani insan cocgunu bilir ya (benzerini başka arkadar telefonu atacak dedi almadı cocouk telefonu bı firlatti kızımın gözünün önünden geçti değdi sandım zaten cok kızdım atacak diyosun bide alsana elinden o zaman dedim )salon halı bej renginde. Yarım saat o turuncu meyve suyunu halıdan çıkarmaya çalıştım köpüklü kalmasın diye duruladım altına çarşaf falan koydum neyse ben bunları yaparken kadın orada oturmuş hiçbir şey olmamış gibi 10 yaşındaki çocuğuyla telefondan bulmaca oynuyor yani ben yardım etsin demiyorum ama o yaptığı da saygısızlık bence ben çok yoruldum halıyı temizleyeceğim lekesi kalmasın diye. Şimdi o aramadıkça konuşmak istemiyorum görüşmek de istemiyorum açıkçası. Evinden telefon alınacakti beni arayıp gelmedim gelecekmissin almaya. Bende işlerim vardı çıkamadım iki küçük cocukla ki esimede cikamicsmi söyledim dedim bide arayıp bunu soyluyo.simdi bnaa gelmek istiyo büyük ihtimalle evde değilim derim. Derdim halı değil çocuktur oldu ama onun yaptığı saygısızlıktan istemiyorum

14 Cevaplar

+2 oy
(2,803 puan) tarafından
Sende saygısizsın önce insanlara nasıl davranman gerektigini ogren postlara düzgün cevap ver sonra post ac 
(2,524 puan) tarafından
Yiyorum ama atıyorum sende uğraşma dedim bunun nesi kötü saygıyı senden ogrecek değilim ayrica
(2,803 puan) tarafından
Oyle yazmadıgini ben sen ve yorumu okuyanlar bilir magnumu  yiyoruz ellerimizi siliyoruz çöpe atıyoruz sifreyle ugrasmiyoruzmuşmusmus bla bla bla
(2,524 puan) tarafından
Evet böyle kısaca yazdım sana bunun altında kötü niyet arayanların sorunu o. Gerçekten ben kötü niyetle yazmadım çocuklarla oturup yiyoruz ortalık batmasın diye yer yemez toplayıp çöpe atıyorum uğraşmıyorum olan bu
(2,803 puan) tarafından
Tartışmiycam niyetini bilmem ama verdigin cevap boyle deildi iyi gunler.
(2,524 puan) tarafından
Size kalkıp açıklama yapmam hataydı derdim kimsenin kalbini kırmak değildi
tarafından
Olay ne ki
(2,524 puan) tarafından
Ya burdan bı arkadaşa yiyorum çocuklarla ama yer yemez toplayıp atıyorum uğraşamiyorum sende uğraşma bence dedim .. diye kötü oldum anlamıyorum ki
-Reklam-
+1 oy
(2,501 puan) tarafından
Bence komple ilişkini kes 
(2,524 puan) tarafından
Dimi ona haksızlık etmeyim diye fikir istedim
(2,501 puan) tarafından
Yok yok bence o kişi sana haksızlık ediyor
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende istemezdim haklisin.demekki kafalariniz da uymuyor uzak olmak en iyisidir
(2,524 puan) tarafından
Bencede ya valla sağolun kizlar kendimi kötü hissediyordum
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Görüşmeyi istememekle haklısın 
0 oy
(219 puan) tarafından
Canım görüşüp dert edinme ne gerek var bizim de öyle oldu 1 2 kere evine gittik bi arkadaşın tövbe estağfirullah sokak kedilerini evde besliyorlar kedilerin yemek kabı ile tuvalet kabı yan yana mutfakta yani bişey diyebilir miyim sadece sana vereyim bi kedi dedi bende biz namaz kılıyoruz geçtiği yerde kılınmaz sağol dedim hani lavaboya koysan dedim o kabı orda yapmiyo filan dedi yani ne diyim e gitsem orda yemek mi yiyebildim hayır o yüzden bidaha gitmedim eşim eşiyle telde konuşursa ayda yılda 1 konuşur bana gerek yok 
(1,065 puan) tarafından
Benim de kedim var evim dubleks alt katta mutfak üst katta salonum var yukarı çıkarken mecbur mutfak dan çıkılıyor ve kedimin kumu da merdiven altında sürekli temiz olduğu sürece sıkıntı yok ayrıca kedi değil köpeğin olduğu yerde namaz kılınmaz diye biliyorum evde beslenmez falan.
(219 puan) tarafından
Gülüm sen ne güzel düzenlemişsin konusmandan belli temiz olduğun o o şekilde asla degil yoksa bana asla laf söylemek düşmez yani çok afedersin verdiği sucukları o kabin içerisine düşmüş hayvancagiz ordan yiyor yine bana laf düşmez ben gitmemeyi tercih ettim sakin üzerine alınma
0 oy
tarafından
Görüşmeyi bırakmalısın kesinlikle 
0 oy
(196 puan) tarafından
Öyle rahat insanlara hayranlıkla bakıyorum nasıl rahatlık böyle nebileyim insan biraz utanır elinden alır temizlemeğe çalışır.boş ver bence
(2,524 puan) tarafından
Öyle yapicam canım tek böyle düşünmediğini sevimdim başka arkadaşlarda görüşme diyo bencede en iyisi
0 oy
(14,993 puan) tarafından
Haklısın. Çocuktur yapar. Ama insan karşıdan bir çaba görmek ister. Öyle rahat insanlarla olmuyor ya. Ben de görüşmek istemezdim
0 oy
(3,573 puan) tarafından
Ya ilişkini kes ya da yanında bir kaç sefer diken üzerinde dur. Aman dökmeyin, aman dağıtmayın falan diye çok söylenirsen illaki huzursuz olur. Bu evreden sonra yavaş yavaş ilişkini kes. Az görüş, işim var, bitmiyor falan de.

Benim de başıma geldi çünkü. Anne umursuz, küçük çocuk heryere çikolata sürdü. Ben de büyük ablanın eline deterjanlı bezi verdim, oturma öyle al sil bakalım buraları dedim ama espiriyle tabii. Verdim bezi eline sildirdim heryeri. Çocuk tuvalete girdi çıktı, klozeti fırçayla boka bulamış. Çığlık attım ablasını çağırdım çabuk gel yıka dedim buraları zoraki yıkadı. Çok söylendim ve kadın artık sürekli çocuğunu takip etmeye başladı. 
(2,524 puan) tarafından
Ayy valla iyi yapmışsın ben yapamazdim ama gerçekten haklısın insan dikkat eder heleki cocgunu bı sonraki hamlesini biliyorsa bunu hepimiz biliriz yüzde 50sini gorusmicem ya bu yazdıklarından sonra :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Hiç hoşlanmam böyle tiplerden
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Canım her bakımdan haklısın öylesiyle baş olmaz görüşme bi tel telefon olayını anlamadm
(2,524 puan) tarafından
Eşinin telefonu evde kalmış ben gidip alacakmisim eşime vericektim götürecekti arkadasina. Arayıp gelmedin diyo oğluyla yollayadabilirdi . Üstelikte gün boyu isim vardı o zaman
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Sırf böyle muhabbet ve sıkıntılar olmasın diye bütün arkadaşlarımla ilişkimi kestim kızım büyüyünceye kadar hiç bir yere gitmek istemiyorum çağıran olunca da park gibi yerlere gelirim diyorum 
(2,524 puan) tarafından
Cittimisin hiç böyle bakmamıştım benim çocuklar temiz kirletmezler dokmezler çok şükür ama eve gelenler evimi bstiriyo hatta diyolarki niye herşey açık renk çocuklar batırır diyo yok yiyorum .ama buda mantıklı
(2,241 puan) tarafından
Aynen eskiden bende hiç karismazdim gelen misafirlere ama küçük kızım olduktan sonra dikkat ettiğim halde kızımı kendi kızı gibi seven ölüp biten arkadaşım vardı ay cok dağıtıyor ay döküyor dedi bir iki kere görüşmemizi kestim diğer arkadaşlarla da park gibi yerlerde buluşuyorum kimsede rahatsız olmuyor böylece
0 oy
(351 puan) tarafından
Ben olsam uzak dururum insan mahçup olur en azından 
(2,524 puan) tarafından
Öyle yapicam caniim sagolun
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ben olsam mesafeli olurdum. Gerek yok bunca gerginliğe öyle rahat insanlarla

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 605 göst.
15 Kasım 2020 Aile kategorisinde Enes2020 (4,040 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 426 göst.
5 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
3 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu

378,190 soru

11,319,186 cevap

34,765 kullanıcı

...