0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde (1,370 puan) tarafından
Merhaba kizlar dun okuyanlar bikir kaynanamdan nefret ediyorum diye post acmisdm  aksam esim eve gelince soyledim sesleride dinlettim bana sen bisey soyleme ben gerekeni anneme siylerim dedi baska biseyde demedi ayrı eve taşinalim dedim şu an durumuz hiç yok dedi o yuzden meçbur bu evde kalmak zorundayiz  seni ararsa veya yazarsa cevap verme anneme dedi ya bi insan bu kadarmi tatli dilli olur cok seviyorum esimi heo arkamda olmusdur su anda oyle aramis annesini ağzina ne gelrse iste soylemis bidaha rahatsiz etme bizi demis ablasiylada kavga etmisler  Ben aslinda ustemem kavgali olsunlarda onlar bizi mecbur birakiyolar buna merak edenler için yazdim  Rabbime binlerce  sukurler olsun  ☺iyiki arkamda❣♥️☺

5 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Daim kılsın rabbim eşinizle olan muhabbetinizi
(1,370 puan) tarafından
Çok sağol Canim ya inşallahh❣
-Reklam-
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Valla bana göre ben kendi fikrimi söylüyorum bazi kaynananin gorumcenin azına etmesen tepene cikiyolar bence en iyisini yapmış eşin arkanda olduğunu bilsinler İşte hiç değil mi ona göre hareket eder ler ..
(1,370 puan) tarafından
Onlar hic biseye bakmiyolarki zaten kalbi nefretle dolu  kadinin ve aklina gelen herseyi ortaya aurup canimi yakiyor allahda onun canini yaksin
(2,271 puan) tarafından
Bekdua etme canım boşver Allah'a havale et ben öle yapıyorum elbet bana ettiklerini herkez yasiyacak aynısı olmasada Allah muhabbet inizi artırsın inşallah
(1,370 puan) tarafından
Allaha hevale ediyorum tabikide Canim iste sinirlenince kendimide tutamiyorm cok tesekkur ederm:)
(2,271 puan) tarafından
Rica ederim canım benim
0 oy
tarafından

Arkanda olucak yanında olucak çünkü o senin eşin yapması gerekende buydu zaten ☺️

(1,370 puan) tarafından
Evet  yapmasi gereken buydu ama nwbileym cok sevindim bi yandan☺
tarafından
Benim eşim zamanında annesigili yok saydı hiç biriyle görüşmedi yol verdi. Ama şimdi annesigille tek konuşuyo babasıyla 3 yıl oldu hala konuşmuyo baba bile demiyo ondan bahsederken çünkü bize düğün yapmadı Babalık yapmadı üstlenmedi hiçbişeyi.
(1,370 puan) tarafından
Ne kadar uzakk ooo kadar iyiiii :)
0 oy
tarafından
Sevindik senin adına zaten kadınlar neden ediliyorsa kaynana görümce elti yüzünden değil adamın pisirikligi yüzünden eziliyor helal olsun kocana ailesine sahip çıkmış sende o adamın değerini kıymetini bil sevdiği yemekleri yap :-D
(1,370 puan) tarafından
Evet ya hep yaparim  zaten  allah bozmasin mutlulugunuzu insalllahhhh☺
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah bozmasın, Allah en kısa zamanda kendi evinize çıkmayı da nasip etsin :)
(1,370 puan) tarafından
Amiiin kuzum amiin cok sagol:)
(1,552 puan) tarafından
Amin :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
3 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 322 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ASIL KADIN!! (594 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 606 göst.
8 Ocak 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 266 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde Porti kafa (7 puan) tarafından soruldu

377,371 soru

11,292,989 cevap

34,711 kullanıcı