0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Nasılsınız hanımlar nasıl gidiyor canım sıkıldı uzun zamandır da yazmıyordum konuşalım muhabbet edelim

16 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Iyi geciyo canim saçımı kestirdim duşa gircem sen nasılsın 
(25 puan) tarafından
İyiyim bende kızı uyuttum anca uzandım dinleniyorum az
-Reklam-
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Yatiyorum kalktiyorum geri yatiyorum iş güç hak getire herşey duruyo aman aşırı sıkıcı geciyo valla
(25 puan) tarafından
Benimde duruyor valla kız uyuyor diye tikirdida yapamıyorum
0 oy
tarafından

Fosss geçiyor:D

(25 puan) tarafından
Allah seni
0 oy
(2,522 puan) tarafından

İyi hamdolsun eşimin kalan şaş boyasını saçıma boyadım tabi bı değişiklik olmadı  macera aradim :)

(25 puan) tarafından
Ay ne güzel ooo bile değişiklik :)
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Yemek temizlik çocuk bu üçü arasında sürekli gel git yapıyorum 
(25 puan) tarafından
Hep oule valla canım anca oturdum yerime
(1,272 puan) tarafından
Şuan ev toplanmış kapıdan çıkıyor bu saat oldu anca kahvaltı çocukları doyur eşim osten erken gelecek yemek yaptım şimdi birini uyuttum ikincisine geçtim buda uyursa kalkıp temizlik yapacam duş alacam sonra belki elime geçerse yemek yerim sabah kahvaltıda bi kahve bi kurabiye yedim ondan sonra ağzıma bu saat oldu bisey sürmedim
0 oy
tarafından
Bir yandan berbat bir yandan kocami gördüğüm için güzel karışık geciyor
(25 puan) tarafından
Olsun benim adam kahvenin yolunu bekliyor
tarafından
Ayyy keske yanımda olaydi kahve yolu gozliyeydi
(25 puan) tarafından
Nerde peki
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Eşimin iş arkadaşları yemeğe gelecek temizlik yemek şuan her yer her yerde modundayim 
(25 puan) tarafından
Bende doğum günü yapcam halıları kaldırdım perdelerimi yıkadım fonlarımi takicam ama zor geliyor
0 oy
(11,257 puan) tarafından

Günlük rutin 6 da kalk bebeği emzir bezi degistir oyala tekrar emzir uyut (yarı uyanik) cayi koy kahvaltıyı hazırla bi yandan bebe salla bi yandan kahvaltı yap (yediğim de çikolata ve cay) sofrayı topla gene bebeyi doyur uyut artık o arada mutfak mi toplarsın Çamaşır mi yıkarsın naparsan (derin uyuyan bi bebis değil işler hep yarım yamalak) kafayı yastığa koyduğun gibi geri kalk derken akşam oluyor 9 gibi eşim gelir çocuğu ona kakalayip yemek yapmaya giriyorum sonra sofra kur ye kaldır et 11 bebeyi uyut 12 hop yatağa:D (çok sıkıcı bi hayatim var)

0 oy
tarafından
Heyecanlı ve bı okadar da yorucu geçiyor yarın yatılı misafirim gelicek hazırlık yapıyorum 
0 oy
(2,605 puan) tarafından
Sikici birgün geçiyor kızım uyuyo bende oturuyorum buralarda takılıyorum kızım uyansin yemek yapacağım basım agiriyo halsizim boş boş Fox da senden daha güzel e bakiiyruum 
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Hamdolsun cnm iyi olmaya çalışıyorum sen nasilsin .Koltuk takimim geldi onları kuracaklar sonra evi komple başta aşağı temzileyip tozunu alıp camları silicem iş bitmiyor  
0 oy
tarafından

4saatdir uyudumda geldim:D:D

0 oy
tarafından
Yorucu gecıyor gece uyuyamadım dun sunnet olduk gece agrısı atesi oldu aglama krizine gırıyor krem surunce idare ediyoruz sukur 
0 oy
(2,593 puan) tarafından

yorucu geçiyor valla sabah çıkmadan evde bir miktar depar atıyorum işe geliyorum işte devam sonra evde yine :D

0 oy
(811 puan) tarafından
Klasık iş güc:) yemeğim yok cocuk uyumus ve ben napcamı bılmedım icin sap gbi oturuyorum
0 oy
(17,737 puan) tarafından
Oğlumun biri balkonda biri aşağıda biri uyuyo kocişm uyuyo bn tıkınıyorm 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 174 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 139 göst.
0 oy
15 cevap 511 göst.
8 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu