0 oy
1,239 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Boşanmıştım, daha önce postlarda yazmıştım. Bugün yıllık olarak onda mahkemece kararlaştırlmış günü oğlumu aldım. O kadar üzgünüm ki evladım gitti 15 günlük süre var ne zaman getrcek bilmiyorum. Oğlum bensiz uyumaz, kulağımı saçımı tutarak uyur, bna düşkündür. Babasına da gtti ağlamadan ama ben gibi değil ona karşı. Nasıl bakar ona, ateşi çıksa vs. Anlar mı. Kendimi o kadar yalnız kimsesiz hissediyorum ki dua edin sağ salim oğlumu bana gtirsin 15 günü beklemedn hayırlısıyla. Evlat büyük imtihan Rabbim acısını göstermesin. Saat oldu gideli ama içim paramparça... Aileme de yansıtmak istemiyorum gizli gizli ağlıyorum. Boşanma sonrası ilk defa bu kadar kötü hissettim. 

22 Cevaplar

0 oy
(280 puan) tarafından
Cnm hiç üzme kendini sonuçta baba sevgisi önemli birşey oğlun bundan mahrum kalmamalı bence bakamaz getirir
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Evladından ayrıldığın için üzüntünü tahmin edebiliyorum ama endişe etme. O da babası. Evladı canı kanı, eminim çok iyi bakacaktır tekrar alma şansı olsun, güzel vakit geçirebilsinler diye. Her derdini anlatabilecek yaşta hem. Babaanne falan var mı yanlarında yoksa ikisi mi sadece

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 324 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 995 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.
0 oy
16 cevap 429 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,702 soru

11,426,558 cevap

34,987 kullanıcı

...