0 oy
1,220 göst.
Aile kategorisinde (88 puan) tarafından
Boşanmıştım, daha önce postlarda yazmıştım. Bugün yıllık olarak onda mahkemece kararlaştırlmış günü oğlumu aldım. O kadar üzgünüm ki evladım gitti 15 günlük süre var ne zaman getrcek bilmiyorum. Oğlum bensiz uyumaz, kulağımı saçımı tutarak uyur, bna düşkündür. Babasına da gtti ağlamadan ama ben gibi değil ona karşı. Nasıl bakar ona, ateşi çıksa vs. Anlar mı. Kendimi o kadar yalnız kimsesiz hissediyorum ki dua edin sağ salim oğlumu bana gtirsin 15 günü beklemedn hayırlısıyla. Evlat büyük imtihan Rabbim acısını göstermesin. Saat oldu gideli ama içim paramparça... Aileme de yansıtmak istemiyorum gizli gizli ağlıyorum. Boşanma sonrası ilk defa bu kadar kötü hissettim. 

22 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından

En İyi Cevap
15 günlük süreç vardı mahkemenin ona verdiği sadece 3 gün gündüz alıp akşam getirdi ,,sonrasında şehir değişilikği yaptı almadı daha kızlar,  sadece son  mahkeme günü yine geldi bana hiç haber vermedn bir kaç saatliğine çocuğu alıcam dedi bnde vermedim herşeyi göze alıp, il değiştiriyor, plan yapıyor bna son dakika söylüyor sanki halden meyve sebze sipariş eder gibi, o günde düğünümüz vardı  benimde oğlumla ayrı planlarım olduğundan restleştim, velhasılı kelam yatılı hiç götürmedi yani çok şükür geçti bu süreçte, bakalım seneye nasıl olcak. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah bakamaz geri getirir 
(88 puan) tarafından
Amin inşallah
(119,342 puan) tarafından
Neden oyle diyosun esma ne olursa olsun babasi sonucta post sahibi anne olarak. Dusunmekde haklida babada cocuguna kotuluk etcek kadar insanlikdan cikmamistir
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Cnm Rabbim kavuştursun yardımcın olsun 
(88 puan) tarafından
Amin inşallah o kadar eksik hissediyormki
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Sonuçta onunda evladı ayağı taşa değse onunda canı yanar sizde üzülmeyin anne gibi tabi bakamaz belki de erken getirir çoçuk isterse yada dua edin içiniz rahatlasın biraz
(88 puan) tarafından
Amin inşallah öyle onunda evladı babasını sever ama bakamaz ben gibi anlamazda.
0 oy
(5,347 puan) tarafından
İnşallah bakması zor gelirde sana hemen getirir benim bile nefesim daraldı şu an kaç aylık nasıl babaya veriliyor anlamıyorum ya
(88 puan) tarafından
3 yaşında ayrı şehirde olduğumuz için yılda 15 gün şeklinde verildi
(5,347 puan) tarafından
İyi bari en azından belli süreymiş ben tasmamen sandım tabi her türlü zor hem anne için hem çocuk için onunda düzeni bozuluyo
0 oy
(10,963 puan) tarafından
Yaı kac canım. Alısıyor lar sende alısıorsun. Benim kızda gitti 5 gun once. Birde 28 gun kalacak. 
(88 puan) tarafından
Bizimde bir aydı anlaşmalıda 15 ikna ettik, Rabbim sizede sabır versin sizin kızın kaç yaşındaydı, zor bir durum, ki bem oğlumdan bir tek düşük yaptığım gece hastanedeyken ayrı uyudum bir de bir kez markete gtmiştim o zmn ayrılmıştım hep bnm leydi nereye gitsem
(10,963 puan) tarafından
8 yasında kızım. Kucuk var 17 aylık o hiç bir sekilde yatılı verilmiyor.
(88 puan) tarafından
Anladım Allah yardımcınız olsun sizinde
(10,963 puan) tarafından
Hepimizin inşallah. Sıkmayın canınızı. Ne yazıkkı bunlar oluyor.
0 oy
(530 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bizde bosanacagiz en korktuğum şey bu 
(88 puan) tarafından
Evet en üzüldüğüm bu oldu inşallah sağsalim evladımı getirir
(530 puan) tarafından
Getir canım sonucta babası
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Canim yapacak bişey yok. Madem boşandiniz ikinizde bunlara katlanmak zorundasiniz. Tamam evlattan ayri geçen 1 saniye bile zor ama oda babasi sonuçta. Eminim oda senin kadar ilgilenecektir çocuğuyla. 
(88 puan) tarafından
İnşallah hasta olsa anlamz, bn gbi değil rahat biraz daha
0 oy
(830 puan) tarafından
Ayyy çok kötü oldum buradan hissettim bazıları görsünde örnek alsın çocuğunu bırakıp giden babası baksın diyenler var anneliği her kadın yapamıyor.

İnşaallah kavuşursunz
(88 puan) tarafından
Onlar doğum bağlı anne, annelik bambaşka birşey, keyfiyen evlat bıraklmaz, amin inşallah
0 oy
tarafından
İnşallah sağ salim kavuşursunuz 
(88 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ahh kuzum yaa içini ferah tut,en kısa zamanda gelir inşallah ❣️
(88 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Siz her ne kadar iyi anlasamasanizda ayrılmış olsanız da eminim eski esin için evladı bir başkadır tabiki sen gibi olmaz ama oda gözü gibi bakacaktır üzme kendini rabbim tez vakitte sağ salim kavuştursun inşallah canım benim 
(88 puan) tarafından
Doğru evladını severde derdi bnmdim onun mahvetti hayatımı, amin inşallah
(4,426 puan) tarafından
Güzel düşün hayır dua et kötüyü anıp çekme tamam mı canım ağıt ağıt getirir derler eminim ve biliyorum evlattan ayrı geç en bir saat sanki bir ömür gibi ama yine kavuşacaksınız ") onu düşün
0 oy
tarafından
Sen annesiysen oda babası onunda hakkı evladını görmek bence rahat ol kendini boşuna üzme
(88 puan) tarafından
Öyle ama hiç kolay değil bn evladımdan sadece iki kez ayrıldım oda zorunluydu
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Üzüldüm senin icin ama iyi dusun babasi sonucta iyi bakar.senede sadece 15 gunmu gorecek nasil dayanıyor ki babaya da üzüldüm. Zamn cabuk gecer insallah canm kafani baska seylerle mesgul et
(88 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İnşallah bas bas bağırır ağlar geri getirir dahada almaz günü birlik getirir kaç yaşında 
(88 puan) tarafından
Amin inşallah, 3 yaşında küçük daha
(7,768 puan) tarafından
Yavrum bnm ya sen sık sık ara bn yanındayım de
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Çarçabuk geçsin senin için bu 15 gün canım çok özlersin zor gelir ama karşı tarafta babası nihayetinde üstüne titrer oğlununda baba özlemi vardır onu gidersin yavrucak ikiniz içinde kolay geçirsin Rabbim bu süreci:) kaç yaşında çok mu küçük 
(88 puan) tarafından
Amin inşallah 3 yaşında küçük daha
0 oy
(974 puan) tarafından
Canım kaç yaşındaki on beş gün veriliyor ay ben bile kötü oldum ya :/ bende ayriyim ama kızım küçük kalmali deil şuan . Tez zamanda getirir insallah
(88 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun, zor gerçekten saatler geçti ama ağlamaktan gözlerim ağrıdı, 3 yaşında
(974 puan) tarafından
Görüntülü arayıp gör bence
0 oy
(634 puan) tarafından
Canım kuzum benim okuyunca bir tuhaf hissettim ben eşime dava açacağım bu hafta mahkemeye verilecek o kadar üzgünüm ki aklımdaki tek şey oğlum babasına gittiğinde ben ne yapacağım nasıl dayanacagim tek canı sagolsunda ama şimdiden bunun stresini yaşıyorum 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Allah sabır versin annesi ama oda babası onunda hakkı ne yasamis olursanz olun onunlada yaşam sürer zor tabiki
0 oy
(48,693 puan) tarafından
benide aglatcan simdi ne zor durum insallah gunduz alayim gece getireyim der 
(48,693 puan) tarafından
eski.postmus.ne oldu acaba
(2,701 puan) tarafından
Bi kaç boşanma postu çıktı kız millet ne kadar boşandı bu ara yada öyle ayrılan var Allah hayır etsin
(48,693 puan) tarafından
evet bende gordukce üzülüyorum

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 979 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 102 göst.
0 oy
16 cevap 426 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 349 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,159 soru

11,380,618 cevap

34,871 kullanıcı

...