0 oy
802 göst.
Aile kategorisinde (6,016 puan) tarafından
Benim cok var ama en cok zoruma gidenler

-evlendimiz zaman hiçbirşey yapmadılar ne dügün ne altın ne eşya. Koltuk takımını kendi adınıza taksit yaptırın biz her ay yatıtırız dediler ve ödemediler

-oglum dogunca ne aradılar ne sordular aynı mahalle otururken üstelik. 4 ay sonra görmeye geldi kaynanam oglumu

En kötü olanı da

-oglum havale geçirdi 9 aylıktı daha bende acemi anneyim cahilim işte. Ambulansı aramak aklıma gelmedi aldım cocugu kucagımda baygınkem kaynanamlara götürdüm hastaneye götürelim diye. Onlarda önce korktu gibi oldu taksi çagırlaım dediler. Sonra kaynanam zaten eli cok agırıdr yavaştır taksi numarası kagıtta yazılı onu bulayım dedi yarım saat oyle oyalandı hadi diyorum cocuk  ölü gibi yatıyor cabuk biraz umurunda bile degil. Sonra k.pederimle kürtçe komıstular (ben kürtce bilmiyorum) bunlar başladı otobüsle götürelim demeye malll gibi yarım saat de otobüs bekledik yarım saat de yol gitik bin pişman oldum sonra ne diye onları ana baba bilip kapısına gittim diye. Sanki ne zaman analık babalık yaptılar ki o zaman yapsınlar aptall kafam

Sizin de var mı böyle yediginiz kazık. İddia ediyorum şu sonuncusu kadar büyük kazık yememişsinizdir kimseden 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim kinin Allah belasını versin ya bak gene aklıma geldi o şeytanın yaptıkları karnım burnumda büyük legenler var ya onunla içli köfte yogurmuslar oturdum onu doldurdum hepsini dolduruya atti bı tane bile vermedi ama eltime bı büyük sakalama kabı vermiş al kızım evine gelen olur diye 
-Reklam-
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Evlenmem tabiki 
0 oy
tarafından
Onların varlığı benim hayatımin en büyük kazıği
0 oy
(3,047 puan) tarafından
Kızlarını başıma salmaları defolup gitse diye bekliyorum artık laftan anlamaz
(13 puan) tarafından
20 li yaşlarda cnm büyük yani zaten çalışıyo ama bizimki iş yapmayı hiç istemiyo afedersin ben onun hamalı gibi iş yapcam o oturacak çünkü çalışıyormuş ve diyorum ya çok edepsiz diye diyo ki ben bütün gün çalışıp yoruluyorum diyo laflar boy boy ama ben diyorum eşime önüne sofra kur kaldır ben mi enayiyim eğer yemeyi biliyosa burda yardımda edecek benim küçük çocuğum var diyorum..Ama allah görüyor kat kat fazlasını versin rabbim bana verdiği sıkıntılara karşı..Sende eşine söyle bence hiç biseyden rahatsız olmasan yanında yatıp uzanamazsın insan evinde rahat hareket edemiyor , acaba senin kardeşin gelse esin ne kadar rahat eder
(3,047 puan) tarafından
Peki çalıştığını veriyor mu size bizim ki vermez versede bişeyini iatemem haram fqlan eder eşime diyorum canım sürekli tartıştık ettik qma o daha kıymetli oluyor nedense ben de artık bişey demek istemiyorum yarın defolup giderse benden sormasın benim kardeşim yok canım olsada demem diyor ama der her insanoğlu kimse kimseyi çekmek zorunda değil bzim ki de oturur akşama kadar ben de didiniyorum iki çocukla hiç kalkıp da birine bakmaz ölsem su bile vermez ailesi de kalsın diyor bana kimse bişey sormuyor ama yarın birgün çocuklarıma laf ederse ben de yüzlerine vuracam siz kendi çocuğunuza bakın diye bizim ki de lafalrı sıralıyordu ama artık bişey diyemiuor abisine derim diye ama abiside niye kendin senden şikayetçi değil diyor korkuyor çünkü abisinden senin örümceğün annesi babası yok munonalrda niye kalmoyor canım
(13 puan) tarafından
Yok ne vermesi asla vermez ihtiyacım da yok ama vermez yani..Ailesi memleketlerinde herkes hayatta onlarda ama hep bi insanların üstüne yük olma durumları var genel olarak önceden beri buda bana kaldı..Hatta kardeşi de gelsinmiş burda kalırmış iş imkanı çokmuş bide öyle dedi bir ara asla oralı olmadım eşime de söyledim erkek bide allah kurtarsın beni bunlardan yaaaa **** oluyorum yemin ederim
(3,047 puan) tarafından
Seninle kaderimiz gerçekten de aynı ben istemiyorum artık  eşimde sen onu kıskanıyon mu diyor kıskanılacak tarafları olsa amenna yok yani öbür kardeşi de diper ablasında kalıyor o da aynı buda aynı farketmiyor inşaAllah tez vakittr giderler canım inşaAllah senin ki de koca bulur da görür gününü
(13 puan) tarafından
Amin cnm yaa seninde allah yardımcın olsun kader ortağım :)
0 oy
(196 puan) tarafından
Yemediğim kazık yok buraya yazsam sığmazki koskoca 2 yıl
0 oy
(839 puan) tarafından
Bana da altin takmakdilar esimin de bekarken 2 tane bileziği varmis onu da ayni kendileri yapmış gibi gösterdiler kaynim bir adet taktı bilezik annem taktı amcasi takti akrabalar falan taktı da oyle doldu kolum 
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Bana en acı kazığı attılar evimizden yurdumuzdan kovdular bizi ama iki cihanda da hakkım helal değildir inim inim inlesinler.
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Bacımmm keşke yeseydim. 

Üzerine oturtulduğum kazıkların ucu ağzımdan çıktı. Neyse o kazıklar dursun bakalım, elbet bana oturmaya gelecekler. 
0 oy
tarafından
Eşimin kendi ailesi degl ama aynı soy isim den öyle bir kaziknyedimki

Kazık bana 20 yila maal oldu.
0 oy
tarafından
Varlıkları başlı başına Kazıkk. Çok şükür eşim onlar gibi değil 
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Ohoo saymakla bitmez ama an can alicisini syleyim esimle nisanliyken esimin eski sevgilisiyle konusmuslar :)))

0 oy
(4,700 puan) tarafından
Biz eşimle evlendik 3 gün sonra başka şehire gittik yani eşimin işi ordaydi baya bildiğin dag başı imam evi 2 oda bir ev küçücük kayinbabam ile kayinvalidemde geldi ben hiç istemiyodum gelmelerini ilk günler böyle rezil oldu afedersin bir çamaşır makinesi bile yoktu ve ben yeni evliyim 20 gün yanımızda kaldılar ve onlar gitti megersem ondan sonra herşey basliyomus eşim onlar gittikten 2 gün sonra ağlamalara başladı bulundugumuz yer dağ başı daha bir kaç aydır tanıyorum ve piskolojisi bozulmuş hemen eşimin ailesi bulunduğumuz.yerden birilerini çağırdı geldiler tanımadığım insanların evinde 2-3 gün kaldim küçükken kalp ameliyatı.olmus kimse söylemedi o olabilir mi diye hastane hastane gezdik ve ben hamileymisim hemen memlekete geldik kimse bana bakmıyor ayıp olur diye annemin yanına gondermiyolar benim yaş daha 19 neye uğradığımi şaşırmıştım bide bana diyolar kavga falan mı ettiniz niye böyle oldu doktor demiş 1 buçuk senedir böyleymiş bulundukları yer de kötü olunca patlak vermiş çok kötü gunlerim oldu 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
En büyük kazıkları eşim di sagolsunlar 
0 oy
(13,296 puan) tarafından
Kayinpederim gelin sana sözüm olsun düğününe hiç bir şey yapamadım üç bilezik borcum olsun dedi her şeyi kendimiz yapmıştık gelindiğimi bile kendim aldım hiç maddiyat umurumda değil kv kişisi o zamana torun olur ona yaparsın dedi torun oldu yine hiç bir şey görmedik kaç ay evimde misafir ettim bir Allah razı olsun bile diyen olmadı 
0 oy
(13,834 puan) tarafından
4 sene oldu sukur bir sey yemedim daha ☺farkli sehirlerdy8znzaten
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Çok üzüldüm sondakine simdi.nasil oğlunuz 
(6,016 puan) tarafından
Cok şükür su an 3 yaşında ve Bi sıkıntımız yok olsaydı onları hiç affetmezdim

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 617 göst.
+1 oy