+1 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hep bir hayali vardır insanoğlunun, kavuşmak istediği, peki sorarım siz değerli annelere en büyük hayaliniz gerçek oldu mu? 

36 Cevaplar

+1 oy
(13,824 puan) tarafından
Küçükken öğretmen olmak isterdim hayalim buydu şükür oldum atanamasam da o duyguyu tattım sonra bir hayalim olnadi sanırım işte evlendim iki tane paşam var Rabbim bagislasin..Rabbim sağlık versin de her şey oluyor
tarafından
Aynen öyle, allah islama bagislasin
-Reklam-
+1 oy
(119,126 puan) tarafından
alakasiz olcak ama yeni uye ve gebe oldunu yazdin ben seni birine benzettim
(13,824 puan) tarafından
Evet doğru
tarafından
Yok ben  değilim
(13,824 puan) tarafından
Sen eski üyelerden misin peki
(119,126 puan) tarafından
yazim tarzin cevaplaman hatta nickon bile onu cagristiriyo
tarafından
Hayır arkadaslar, inanın ki ben değilim, ilk hamileliğim, bu programıda ilk kez kullanıyorum, insan insana benzer :)
0 oy
(80 puan) tarafından
Allah'a şükür olsun bir oğlum var Allah ona uzun sağlıklı ömür versin birde kızım olsun istedim 10 yıl aradan sonra şükür Allah'a nasip etti 
tarafından
Masallah teberekallah :))
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Kızım olsun onu giydirip oynayayım :D sanırım fazla abarttım 19 aylık kızım kıyafet delisi oldu :P
tarafından
:))) Yani hayalinize fazlasi ile kavustinuz desenize şuna :)) MASALLAH
(2,537 puan) tarafından
Çok şükür ♥️
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Büyük hayal değil de eşimle evlenmek için çok dua etmiştim olsun diye. Rabbim her şeyin hayırlısını bilendir. Ben ise sürekli onu istedim. Her şeyde vardır bir hayır ama benim evliliğimde şunu daha iyi anladım: her şerde vardır bir hayır
tarafından
Kesinlikle, bende hayırlı bir eş çok istedim gece gunduz dua ettim elhamdülillah rabbim nasip etti :))
(7,656 puan) tarafından
İşte benim evlilik pek uzun sürmeyecek gibi. Allah hayırlısını nasip etsin. Öyle de birbirimizi severek evlendik. Çocuğumuz oldu çok şükür. Ama eşim ve ailesinde öyle büyük bir değişime oldu ki şok oldum ben. Ben onlara karşı saygıda sevgide kusur etmeyeyim diye çabalarken tam tersine daha da yerin dibine soktular. Hepsini Allah'a havale ediyorum.
tarafından
Boşuna denmez ne isteyeceksen hayırlisini isteyeceksin, imtihanlar bizim için :( eden elbet bulacaktır
(7,656 puan) tarafından
Öyle. Beni istemeyen, makyaj yapmıyorum, ona göre "modern" giyinmiyorum diye beni beğenmeyen bir k.v. olduğu için eşim de git gide ona benzemeye başladı. Rabbim hakkımda hayırlısını nasip etsin. Ben çıkaracağım dersi çok güzel çıkardım. Bundan sonrası hayır olsun. Ya güzellikle devam etsin, ya güzellikle son bulsun.  Rabbim boşanmayı da sonuçta güzellikle yapmamızı emrediyor. Hayırlısı ya. Dua et benim için lütfen
0 oy
(8,775 puan) tarafından
Keşke olsaydi :)))) dünyanın en zengin insanı olmak isterdim ama olmadı hala :))))
(8,775 puan) tarafından
Tevhidcim yada adın ne sormam daha doğru olur bence benim zengin olmayı isteme sebebim farklı kendime ev araba at yat kat değil bunlara zaten sahibim şükür benim amacım eğer olurda dünyanın en zengin insanı olursam turkiyemin 81 ilinin her ilçesi kasabası dağına patikasina okul kadın sığınma evi sevgi evi meslek edindirme kursları fabrikalar acardim bütün üniversite talebelerine geri odemesiz burs sağlamak isterim sevgi evlerindeki kız ve erkek çocuklarımızın yazlık kışlık giyim ve tatil ihtiyaçlarını karşılamak isterdim bunları yapabilmem için dünyanın en zengin insanı olmak gerekiyor sabancı bile olsam gücüm yetmez ki :))))
(8,775 puan) tarafından
Ayy insallah cnm olurda coook zengin olursam asla unutmam Bi hayir duası yeter benim için :))))
tarafından
Ne güzel düşüncelisin :))
(4,220 puan) tarafından
Üstteki yorumunu okudum canim kalbinin güzelliği yeter yüzümde bir tebessüme sebep oldun teşekkür ederim
(8,775 puan) tarafından
İnşallah Bi gün nasip olurda gerçekten dünyanın en zengin insanı oturumda insanların hayatlarına dokunabilirim nasip kısmet artık:)))
0 oy
(682 puan) tarafından
İki kız annesi olmak en güzel ve en büyük hayalimdi rabbim geciktirmedi hayalimi çok şükür 4 yaşında ve 1 aylık olmak üzere 2 güzel kizm var ellerinizden öper:)
tarafından
Masallah Rabbim islama bagislasin :)) ınşallah hayirli evlatlar olurlar
0 oy
(436 puan) tarafından

kızım olsun istiyordum Allah'a şükür rabbim nasip etti en büyük hayalimizdi eşimle çocukluktan beri.

adı da belis hayal
tarafından
Elhamdülillah :)
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Çok şükür kismen de olsa gerçekleşti mutlu bir evliliğim bir kizim bir oğlum sicak bir yuvam olsun isterdim sadece evimiz kendi evimiz deil onun dışında ki herşeye elhamdülillah
tarafından
Bende hayirlisindan bir ev isterim allah'tan :( ama yinede dedigin gibi şükür eşin cocugun huzurun olsun inşallah o da olur
(4,220 puan) tarafından
Amin inşallah canim
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Hayalim mutlulukdu nasil oldugunun hic bi önemi yok ama oda olmuyor valla 
tarafından
Mutluluk en büyük hayal ondan miki acaba
(1,334 puan) tarafından
Bilmem ki artık
0 oy
tarafından
Tüm Dünya ülkelerinin en az bir şehrine gitmek istiyorum. 31 yaşındayım daha tamamına gidemedim tabiki :D ama Allah ömür verirse tamamlamayı çok istiyorum:))
tarafından
Ne güzel çok sevindim adına,m :)) gittiğin yerlerin karelerini alip albümluk yapmayi unutma onlar torunlara kadar ulaşır nostaljik bir hava katar evin atmosferine :))
0 oy
tarafından

19 yasına kadar tek ıstedıgım şey balona bınmektı :D öylesine boş gamsız yaşıyordum ki kansere yakalandım o gunden sonra tek hayalim saglıgıma kavusmak oldu sonra nakil olursan cocugun olmaz dedıler hayallere hayaller eklenmeye basladı.. saglıklı bır evlat diledim rabbımden cok sukur elhamdülillah binlerce kez sukurler olsun kı hastalıgı atlatalım 7 yıla gıdıyor... balayına Nevsehır'e gıttık balona bindim :Doglum da 4 yasında  :) 

tarafından
Yaa inanirmisin çok duygulandım :((
tarafından
inanırım tabiki kımle konussam aglıyor zaten alıstım kımsenın uzulmesini ıstemem aslında ama umut olmakta hosuma gıdıyor belkı okuyan bırıne moral olur kanser dıyınce herkes aaaa vah vah tuh tuj öldü gitti moduna gırıyor bunu sevmıyorum hıc... ama yıne de yaşanan derin olunca acısı da iz bırakıyor..
tarafından
Seni olgunlaştırmıştır şimdi bu imtihan, elhamdülillah, iyi yönden bakalım biz
tarafından
Tabıkı hayatımın dönüm noktası oldu bu hastalık cok sey goturdu ama cok seyde getırdı elhamdülillah :) asla uzulmuyorum zaten b
0 oy
(1,351 puan) tarafından
Benim hiç hayalim olmadi hatta hiç umudumda yoktu benimle kim evlenirki diyordum kendi kendime sadece namazlarında Allah'ım hakkim da hayirlilarin en hayırlısını en iyisini en güzelini nasip et diye dua ederdim ve elhamdülillah rabbime sonsuz hamdu senalar olsun rabbim bana beni seven ve bana haddinden fazla değer bır eş nasip etti ben razıyım rabbimde razı olsun ondan 
(13,824 puan) tarafından
Zehram niye öyle dedin ya senin o güzel kalbin daha ne olsun❤️
(1,351 puan) tarafından
Ahh elifim canımm o zamanki  yaşadıklarım hayatımdaki travmalar dan dolayı canım yaşıyordum işte öylesine ☺️❤️
(13,824 puan) tarafından
Neyse ki geçti şükür canim Rabbim sağlık versin ♥️
(1,351 puan) tarafından
Çok şükür Amin canım ❤️ benim vefalı kardeşim insallah bir gün yüzyüze görüşmekte nasip olur inan o kadar istiyorum ki seninle görüşmeyi ❤️
(13,824 puan) tarafından
İnşallah canım ya ah ne güzel olurdu♥️☺️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Fazlası bile oldu Anne diye dibimden ayrılmıyo ☺️☺️her günümüze şükür
tarafından
Elhamdülillah :) yanlış anlamazsaniz bir sey sorucam kizlik saydınız ayaş mi bi aekadasim olabileceginizi hissettim ondan
(2,651 puan) tarafından
Hayır değil ☺️
0 oy
(1,861 puan) tarafından
Okumak güzel bir meslek evim arabam mutluluk huzur yanlizlik 
tarafından
Herseyi anladimda yalnızlık :)
(1,861 puan) tarafından
Evde yanlız olmak istediğim zaman yanlız kalabilme imkani yani :)
0 oy
(4,189 puan) tarafından
Cok sukur oldu. İstedigim meslege sahibim. Eski isimi sevmiyodum. Ama tabi herseyde bi hayir vardir. İsim degisince hic sorunum olmayacak gibi dusunmustum. Ama dertler bitmiyomus. Baska bi hayalim daha vardi ama olmadi, olsaydi bambaska bi yasamim olabilirdi. Cok sukur suan ki yasamim guzel ama insanoglu iste bilinmezligi merak ediyo.
tarafından
Bilinmezlik, ilginç
0 oy
(6,163 puan) tarafından
Olmadı, olur inşallah bir gün Rabb'im biliyo ne kadar istediğimi ❤️ eşim oğlumla birlikte umre ve hacca gitmek ☺️❤️
tarafından
Yaaa, ne güzel bir hayal ❤️
(6,163 puan) tarafından
Çok güzel de inşallah hayal olarak kalmaz gerçeklestirebilirim imkansız değil elbet ama şu an ki şartlar engel maalesef bir gün inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Evlat edinmek en büyük hayalim gerçekleşmedi ileride inşallah 
tarafından
:(( elbet nasip vaktinde esirdir
0 oy
(587 puan) tarafından

Hep kızım olsun isterdim hamileyken de çok dua ettim Allah'ım kızım olursa şükür namazları kılıcam dedim hep ve rabbim sesimi duydu çok şükür 20 aylık bir kızım var <3

tarafından
Maşallah :)) şükür namazınida unutma :)
(587 puan) tarafından
Kıldım çok şükür canım :)
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Allah'a çok şükür nasipse 2 haftaya kızımı kucağıma alacağım.. Rabbim sağlıkla nasip etsin. 

Onun dışında bir evimiz olsun isterim Hayırlısıyla. Ve ben eşim çocuğum bir umre yapmayı istiyorum..Allah'ım herşeyin hayırlısını versiin. 
(1,752 puan) tarafından
Ayy aldın mı sen onu çok sevindim inan ki ya☺️ bende acayip rahatim ya o kadar güzel denk geldi ki. Valla yoksa emzirme sütyeni emzirme atleti o bu derken kaybolacaktım hengame de.
Amin aminn sağlıkla gelsinler:))
(8,775 puan) tarafından
Hemde nasıl iyi geldi artık son zamanlarımda sırtım yanlarım aciyordu ağlama seviyesine gelmiştim o kadar rahat ettim ki iyiki Emzirme sutyeni almamışım onların arka kısmında genelde darmis çok acıtıyormus resmen ilaç oldu senin tavsiyen ahh ne kadar dua etsem az kalır gozyaslarim kuruyacakti resmen neyseki kurtuldum sayende :))))
(1,752 puan) tarafından
Valla çok sevindim :) rahatlığına ben şahsen bayıldım bende 30. Haftadan sonra artık sütyen iyice sıkınca onu giydim ve rahatlığını görünce de diğerlerine hiç gerek yok dedim. Çok sordum hem çevrede hem burda. Kimi emzirme sütyeni şart kimi değil diyo kafam baya karışıktı. Destekli desteksiz vs vs bir sürü şey. Neyse ki onu da hallettik:)) sen rahat ettiysen memnunsan ne mutlu bana yahu:))
+ Büyük beden sütyen almaya da gerek yok bence oda alınmalı diyorlardı
(8,775 puan) tarafından
Allah razı olsun Allah ne muradın varsa versin
(1,752 puan) tarafından
Amin canım senin de inşallah ❤️ cümlemizin.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 867 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Suskun_anne (1,045 puan) tarafından soruldu
+1 oy
58 cevap 721 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde DENO00 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 348 göst.

378,254 soru

11,321,534 cevap

34,766 kullanıcı