0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlumun ateşi bi anda 38.4 çıktı şurup verdim 5 dakika sonra kustu hep üşütmüş napmalıgım sizinkiler nasıl oldu yardım edin korkuyorum ciğerine inerse havale geçirse gecr 

7 Cevaplar

0 oy
(632 puan) tarafından
Canim cok gecmis olsun imkanin varsa hastaneye gotur cok korktuysan ama ilik bezle sildim ben oglumu ince giydirdim ayaginin altina limon surdum
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Canım önce bi sakin ol sakin olmaya çalış 38.5 çok yüksek bir ateş değil havale geçirmez ateş düşürücü vermişsin zaten. Sebebini öğrenmen gerek önce neden çıktı acile götürebilirsin boğaz enfeksiyonu olmuş olabilir üşütmüş olabilir Bi baktır ama korkma ciğerlerine inmez öksürmüyor ve ateşi çok yüksek değil 
tarafından
Götürdüm de öğlen midesini üşütmüş dedi doktor
(1,015 puan) tarafından
Tamam ilaç vs verdi mi
tarafından
Calpol verdi
(1,015 puan) tarafından
Tamam vermişsin 6 saat geçmeden verme koltuk altı eklem yerlerine birde alnına bez koy ateşini ölçmek istediğinde de bezi 10 dk öncesinde al ve kuru bezle ıslaklığını al öyle ölç deri soğuk olduğu için yanlış sonuç çıkmasın canım
0 oy
tarafından
Hemen duşa koy ılık suyla banyo yap dikkat et su ne sıcak nede soğuk olsun tam ılık olacak su. Sonra bir fitil yap ve ince giydir öyle uyut iyileşir merak etme. Ama için rahat etmezse al hastaneye gotur 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bugun saat 5 de kizim oyle oldu acim dedi yemek koydum 1 lokmadan sonra kustu sonra atesi 39 a cikti ilac vermedim aksam tekrar kustu sonda rahatladi atesi dustu ama simdi uyuyor telrar cikmis atesi ya gece ya sabah dra gidecegiz onerisi olan varmi olac vermedim 
(830 puan) tarafından
Benim oğlum ilaca rağmen düşmedi 39 a çıktı duş vs. Hiç bişey yaramadı dorna vücudunda sivilce gibi şeyler çıkıp iltihap gibi su topladı su çiçeğine benziyor dendi
0 oy
(306 puan) tarafından
Eczanede paranox fitil al onu kullan canım ateşi yüksek cunku
0 oy
tarafından
Suan oglumda boyle ya 5 bucuk aylik bende eski yazilara bakiorm napsam die calpol verdim 37.9 a dusuyo geri cikiyo sadece zibinla duruyo suan evde 
0 oy
tarafından
Kulak içi ölçtün mü önemli olan orası elektronik ölçerse

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
9 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 141 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 272 göst.

376,738 soru

11,274,758 cevap

34,662 kullanıcı

...