0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (469 puan) tarafından
Kizlar eşim memur ama yeni evliyiz borçlarimiz var sosyal yardim başvurusu varmiş ben başvursam verirler mi ki 

2 Cevaplar

+3 oy
(164 puan) tarafından
Herkesin borcu var yeni evlenip borcu olmayan cok azdır. Bence senden daha cok ihtiyacı olanlar vardır bırak da onlar alsın. En azından eşinin maaşlı bi işi var, eger memura da veriyorlarsa yok artık yani işsiz kalmıs borc harc içinde yiyecek ekmek bulamayan o kadar insan var onlara versinler 
(2,132 puan) tarafından
Katılıyorum. Ben de doğum yaptığım için işten ayrıldım, bebeğin masrafı malum tek maaşa düştük ama başvurmayı için el vermedi. Bir şekilde çark dönüyor çok şükür. Daha kalabalık aileler, asgari ücretle çalışanlar alsın. Ekstra para gelse kötü olmaz tabi ihtiyaç bitmiyor ama kalabalık etmeye gerek yok bence
(2,571 puan) tarafından
Sana katılıyorum.Mesela eşim askerde maddi gelirimiz yok.K.peder çalışıyor ara ara ama bize para vermiyor tabikide birlik yaşadığımız için.Bende başvurdum ihtiyaçlarımi karşılamak için ama eğer memurlarada veriyolarsa biz hiç basvurmayalim o zaman
tarafından
E yanı okurken aynısını dedım, borc ıcın sosyal yardım mı alınır, sosyal yardım evıne yıyecek alamayan faturaısnı odeyemeyenlere verılır, ayrıca hayır alamazsınız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şansını dene canim
(307 puan) tarafından
Nasıl oluyo bu yardım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
27 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 228 göst.