0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (111 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar selam nerden basliycagimi inanın bilmiyorum. Eşim yakınlarda yüklü miktarda para batirmis borsada üstelik kredi çekmiş . Bende bu arada tedavi görüyorum çocuk için . Tabi direk ara verdim ama olay olmadan önce ilişki yaşanmıştı 6 haftalık hamileyim . Yinede şikayet etmiyorum vardır rabbimin bir bildiği . Neyse ben sineye çektim kabul ettim ve devam etme kararı aldım . Ama nasıl desem kizlar eşim çok değişti böyle soğudu benden üstelik kendi yüzde yüz haksız . Yatarken bana sarilmiyor gün içinde aramıyor . Allah kahretsin ki çok seviyorum çok . Neden böylesin diyorum her zamanki halim diyor . Hayatında biri var desem sanmıyorum yani telefonunu sürekli kurcalarim sosyal medya hesapları bendedir . Ama aramıza bir soğukluk girdi . Kaç defa konuşmaya çalıştım olmadı. Kendimi geri çektim olmadı ne yapacağım kizlar ben hem hamileyim hem böyle eziyet görüyorum resmen . Ben umursamadan o hiç umursamiyir . Geçen bana bacakların kalın erkek gibisin dedi .  Daha önce hiç ama hiç bir defa bile böyle şeyler söylemedi . Bana bir akıl verin kizlar 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili bir soru bulunamadı

374,706 soru

11,208,249 cevap

34,514 kullanıcı

...