0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (72 puan) tarafından

image

kızlar oğlum 9 aylık çok huysuz olduğu için sürekli sallamakla ömrümüz geçti çok yattigindan dolayı döküldü sanırım  ama 9 aylık olduk hala sac gelmedi sarışın olduğu için ışıkla bakınca minik sarı tuyler gözüküyor çıkar mı sizce? Çocuk doktoru sackiran gibi durmuyor dedi 

3 Cevaplar

0 oy
(3,717 puan) tarafından
Çıkar canım korkma kafasını sürtüyorsa ondan da oluyordur biraz yan yatırmayı dene kontrollü şekilde ama yanında olarak kusarsa falan Allah korusun 
(3,717 puan) tarafından
O zaman başka doktora da götür canım cildiyeden fikir al mesela ama benim bildiğim saç kıran olunca tüy bile olmuyor eşimde çıktı bi kere yeni alınmış bacak gibiydi :D
(72 puan) tarafından
Allahim bi daha yasatmasin geçmiş olsun canım,  ciddiye poliklinigi şuan yok imkan olunca ilk işim goturmek olacak. Doğrudur parmağımla bakınca öyle bebek teni gibi değil tabii pürüzlük geliyo
(3,717 puan) tarafından
Amin canım inşallah psikolojisi çok kötü gerçekten kimseye yaşatmasın inşallah. Çıkar o zaman hiç canını sıkma Rabbim bu günlerimizi aratmasın
(72 puan) tarafından
Amin amin , Rabbım sağlık hastalığı versin hep öyle der annem
(3,717 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Aynı benim kızın da saçları böyleydi çıkar korkma 
(72 puan) tarafından
Ay insaAllah.. Bir kere kazıttik makine ile yine gelmedi insaAllah dediğiniz gibi çıkar
0 oy
(537 puan) tarafından
Sırt üstü yatiriyorsan yatırma yan yatır çıkar oalarda hep sırt üstü yatınca cikmiyor orada 
(72 puan) tarafından
Artık emekliyor hic durmuyor uykusunda da öyle napcam bilemedim
(537 puan) tarafından
Yan yatır uyurken falan
(72 puan) tarafından
Döne döne uyuyor :) yerde yatiriyorum dönemezse ağlıyor malesef

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 247 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.